mám vyměnit mlíko? | Moje těhotenství.cz

mám vyměnit mlíko?

Obrázek uživatele andulicek

Ahoj holky, malý jsou 2 měsíce a je ne Bebě. Teď jí dávám 150ml to vypije ale pořád mi ublinkává. Když jí dám 125ml tak mi blinká taky a po 2hodinách má zase hlad. Mám vyměnit mlíko třeba za Nutrilon?

Obrázek uživatele mirkaberkys@seznam.cz

Ahoj, jen mi tak napadlo. Nechat ho během jednoho krmení třeba dvakrát odbrknout a co trošku podložit matraci? Taky nám to pomohlo. Jeden čas jsme dost ublinkávali a tohle pomohlo.

Obrázek uživatele rdawson

Ahoj,tak buď bych zkusila jak psala mamča niže to odříhávání,nebo bych ji dávala za den vícekrát papat po menších dávkách (kámoška byla ve špitále protože její dcerka taky furt hodně ublinkávala a toto tam praktikovali) a nebo bych zkusila Bebu AR (Nutrilon AR) proti ublinkávání.Jinak si ale myslím,že pokud to nelétá obloukem tak je to o.k. Si pamatuju,že dcera ublinkávala dlouho a samo se to srovnalo.

Obrázek uživatele andulicek

tak naše malá krká hezky a třeba si krkne třikrát. No ale dávat víckrát, to zase ty umělý mlíka by se neměli dávat dřív než po 3hodinách.

Obrázek uživatele rdawson

Jeje tak to nevím..já jen vím,že v tom špitále to tak dělali a když tam kánošška byla,její malá měla 3 měsíce.Ovšem časové odstupy a dávkování ti bohužel nepovím Sad a jak často ji krmíš?? myslím v jakých časových odstupech. Ono přeci každé děťátko ublinkává tak pokud to není fakt moc tak si myslím,že je to normální.

Obrázek uživatele Evicka20Havirov

Ahoj my máme nedonošence a dělal to samé,takže jsme ho dávali brknout každých 60ml při jídle.a fakt super

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Ahojky holky,

Poradíte někdo, co to může být a jak se toho zbavíme? Emě se asi před dvěma měsíci začala dělat vyrážka kolem pusy. Nezhoršuje se a ani se nikam "nestěhuje", ale stále se ve stejné intenzitě vrací. Je vo vždy taková ohraničená červená mapa s krupičkou hned vedle pusinky. Mažeme to Lipobase a vždycky za den dva to mizí a za nějaký ten den to má zpátky...

Děkuji za odpovědi!

Tak na te prvni jsme s lachtanem, syn se ho hrozne bal, tak jsem se musela fotit s nima (ten lachtan ale deeeeeeeeeeeeeesne pachl!!!), na druhe jsme vyfoceni vcera rano, jak se chystame na kole smer plaz Jednička .

Náš kulihrášek má ve čtyřech měsících 7010g a 66cm Smile

ahoj holky, všem přeji krásné nedělní ráno, i když mě je nic moc. Žaludek mám jak na vodě :sick: . Dneska bych dle poslední MS měla být 5+6tt. A zítra jdu konečně k :*8*: na další UTZ. Snad tam bude vidět Srdce něco víc. Už se nemůžu dočkat. Minule byla jen dutinka 4,5 mm.

potřebovala bych vědět, jak se počítá mateřská, když bych teď v září nastoupila do práce a třeba za tři dny šla na nemocenskou (Matýsek ještě nemůže do školky a já bych bez smlouvy neměla nárok na mateřskou). Neměla bych vlastně ještě žádnou výplatu, tak se to bere jako z průměru tří budoucích výplat, co bych měla ve smlouvě napsaných?

Včera mě něco štíplo do zápěstí, pak mě to zápěstí začlo bolet a udělala se mi z něj taková rudá čára směrem k lokti, bolavá, jako modřina, přes noc se to protáhlo ještě blíž k paži, ale zdá se mi, že už pomalu začíná slábnout. Nevím, kamarádka říkala,že to je otrava krve. Nechci jet na pohotovost a plašit, když mi vlastně skoro nic není.

ahoj holky, tak jsem z té naší Anči už kolikrát na prášky :|€|: . nikdy to nedělala, ale teď je z ní malá teroristka, všechny nás peskuje, plácá a kolikrát si chce i kopnout :€[€: :€[€: vůbec nevím co s ní, dostala i párkrát na zadek novinama, ale nepomáhá a začne samozřejmě ještě víc řádit :^O^: :^O^: zkoušíme i objetí, dát na hambu a stejě pořád a pořád prudííííí.....

Ahojky, cetla jsem ruzné články a vsude je spíš co dělat a co rozhodně nedelat,ale ja si říkám jak vlastně začít? mam mu sundat plínu a prostě ho nechat a ptát se? nebo kazdý 2hodky stahnout plínu a vysadit na nočník? a delat to rovnou i venku? ráno se vrtí v posteli a já si ho vzdycky supnu k sobě a treba jeste 1,5hod spí.