mám vyměnit mlíko?

21.08.2011

Ahoj holky, malý jsou 2 měsíce a je ne Bebě. Teď jí dávám 150ml to vypije ale pořád mi ublinkává. Když jí dám 125ml tak mi blinká taky a po 2hodinách má zase hlad. Mám vyměnit mlíko třeba za Nutrilon?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj, jen mi tak napadlo. Nechat ho během jednoho krmení třeba dvakrát odbrknout a co trošku podložit matraci? Taky nám to pomohlo. Jeden čas jsme dost ublinkávali a tohle pomohlo.

Ahoj,tak buď bych zkusila jak psala mamča niže to odříhávání,nebo bych ji dávala za den vícekrát papat po menších dávkách (kámoška byla ve špitále protože její dcerka taky furt hodně ublinkávala a toto tam praktikovali) a nebo bych zkusila Bebu AR (Nutrilon AR) proti ublinkávání.Jinak si ale myslím,že pokud to nelétá obloukem tak je to o.k. Si pamatuju,že dcera ublinkávala dlouho a samo se to srovnalo.

In reply to by andulicek

Jeje tak to nevím..já jen vím,že v tom špitále to tak dělali a když tam kánošška byla,její malá měla 3 měsíce.Ovšem časové odstupy a dávkování ti bohužel nepovím :( a jak často ji krmíš?? myslím v jakých časových odstupech. Ono přeci každé děťátko ublinkává tak pokud to není fakt moc tak si myslím,že je to normální.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka