Mám nemocné dítě??? už fakt nevím

12.10.2009

Holky jsem v koncích, malá má 3 týdny - dneska mi prořvala celé dopoledne od 9 hodin do 15 chvilemi se mi ji dařilo uklidnit a dnes od 18:00 do 22:30 furt křičí, přebalujeme, krmíme ted snad co hodinu, odříháváme a ne a ne ji uklidnit. Myslíte, že ji je něco vážného o čem třeba nevím? Je to vůbec normální, aby mimi tak pořád křičelo?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky, tak nevím, ale nejsou to náhodou prdíky? Zkus civčit nožičkama a dávej teplo na bříško... popř. zkus kapičky SAB simplex nebo Baby Calm - nám teda tohle nepomohlo. Zabral nám roztok hylak forte a to ze dne na den - ale radši bych to konzultovala s dr. Nebo pak ještě probiokapičky ale ty bych koupila až bych si byla jistá že jsou to ty prdíky. Myslím že to budou ty prdíky. Nebo ještě dej napít trošičku feniklového čajíku - myslím že od hippu je už od 1. týdne. Můžeš zkusit dát na lžičku jestli se bojíš lahvičky... :a:

In reply to by karliceee

Já si také myslím, že to jsou prdíky - masírujeme Pupíkem, nahříváme polštářkem z DM, cvičíme, pokládáme na bříško, já piju fenykl, jím espumisan, malé už týden dávám probiotické kapičky v kombinaci s Baby Calmem a sem tam použiju rourku (kt. stejně nezabírá - snad jednou se po ní vykakala) - no už fakt nevím. A ten hylak forte je na předpis a jak často se používá? A ten čajík od Hippu je slazený, nemůže nějak uškodit vývoji zoubků? A kolik lžiček toho čajíku bych měla dávat a kdy (před, či po kojení)?

In reply to by Martens a Majda

nám také vůbec nic nezabíralo. ten hylak jsme dávali 3x denně 1ml v kombinaci s čajíkem protože je to pěknej hnus. není na předpis a je i pro kojence. stojí cca 160kč a je na 6 týdnů. čaj jsem dávala před kojením aby si cucnul - tak 2-3 lžičky. ten od hippu myslím není slazený. můžou ho mimča už od ukončeného 1. týdne tak by snad problém být neměl. My teda neměli. čajík a hylak bylo jediné co nám pomáhalo tak snad vám to taky pomůže. jo a pořád měl na bříšku třešňový pytel aby měl teploučko

In reply to by karliceee

Děkuji moc za radu, já mám v zásobě nakoupený ještě Sab Simplex, a Lefax. ALe dala jsem přednost Baby Calmu, protože jsou to homeopatika. Nechci mimi hned zvykat na nějaké léky, ale asi budu muset, abych ho neutrápila ono nás. A kde si na ten hylak přišla? Slyším o něm poprvé. Někdo ti ho doporučil (doktorka, nebo kamarádka, které to zabíralo)?

In reply to by Martens a Majda

Doporučila mi ho doktorka. A to nám už byly 2 měsíce...kdyby nám to dala hned, nemusel se tak trápit. Fakt to ze dne na den přestalo a stalo se z něj nejveselejší miminko :dance: Občas se tam nějaký zbloudilec ještě najde, ale je to tak max. 1x za 14 dní.. ale už mu na prdíky nic nedávám. Jen ten čajík pije. I já. Na léky si snad nezvykne. Ta kolika netrvá věčně, tak proč jim na tu chvíli nepomoci když to jde. Tak snad se vám zadaří. Každému mimču zabírá něco jiného:a:

to bude růstovej spurt. vydržte, ono to přejde za pár dní. jestli kojíš, tak nepřestávej, prostě teď rychle roste a potřebuje hodně mlíčka ;) přeju pevné nervy :k:

In reply to by Tesa

Asi máš pravdu, nakonec po 10 minutách to vzdáme z prsu (přes klobouček) a pak ji stejně dokrmím svým mlékem z flašky (ne vždy, ale když si strká prstíky do pusy). A je fakt, že hltá a nebaští v klidu. A naloká se vzduchu i díky těm kloboučkům.

Ahojky, tak pokud kojíte, tak je to jasný růstový spurtík.....krm jí co to jde, zalez s ní do hajan a koj koj koj....za pár dnů to přestane, neboj.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka