Malý Santaaa :-))

17.12.2009

Ahoj tetyyy :) ... tak jsme si s Domíškem dnes ráno hráli :C]]: ... co na to říkáte :c:

Malý Santaaa :-))
Malý Santaaa :-))
Malý Santaaa :-))
Malý Santaaa :-))
Malý Santaaa :-))
Malý Santaaa :-))
Malý Santaaa :-))

Aho Leničko :a: :\x:
Teď tu sedíme s Davídkama a koukali jsme na malého Dominička....mooooc mu to sluší :c: :c: :one: Je tam moc krásně a rostou jak z vody co???Taky zkusím pak vložit nějaké fotečky :dance: Jak se jinak máte?Moc na vás myslíme a koukali jsme s Dádou,jak už zvedá hlavičku malý Dominioček,to Dádulka ještě moc né...je to šikula :one: Jinak mi se máme moc dobře,Davídek dělá jen radost a den odedne umí něco nového atd,ale to určitě moc dobře znáš :c: Pořád ještě kojíme,tak jsem ráda,vypadalo to že dlouho nebudu a pořád se nám to daří :one: A co vy?Napiš,budu moc ráda...chybíte nám :h: :h: :h:

Leni malej je úžasnej. je moc hezkej a jak mu to mezi těmi ozdobami sluší. Jinak máte stejné pyžamko jako my - taky z Tesca?

to je nádhera :one: No a náš ženich úplně úžasnej.No a jak pase koně.To Belunka je pěkná lenoška a ne a ne :n: tu hlavinku zvednout. :a: Jo Lení tak máme vyšetření ledvinek za sebou. Sono nám nedopadlo dobře.Ledvinka je vidět lépe ale má špatný tvar a méně funguje.Museli jsme tam chytat moč to byla docela sranda čekat než se Belunka vyčůrá.Ve středu ještě jdeme k primáři pro výsledky z té moče a na vysvětlení co dál tak nám drž palečky ať mi řekne něco dobrého. :h:

In reply to by Izabelka

Izunkooo ... moc děkujeme :-) :c: .... Belinka určitě čeká na Vánoce s pasením koníků, aby měla pro Vás krásný dáreček víš :dance: ...
Já jsem na Vás tak myslela a držela pěstičky ... no ještě je nebudu pouštět a snad ve středu budou lepší zprývy :h: ... :? snad to nebude nic děsivého a budete moci v pohodě a v klidu prožít Vánoční svátky. Ve středu dej určitě vědět ju ...
Dominiček posílá své milované pusinku a taky drží pěstičky ... ( opravdu je držííí i teď, když spinušká v lehátku :c: ;) )
Tak pááá a mějte se holky krásně :a:

moc pěkné fotečky a ještě krásnější miminko. Dát do našeho bytu 3+1 , dva dospělí, tři děti, jedna kočka a dvě morčata ještě tak obrovského medvěda tak už někdo musí bydlet na balkóně. ;)

In reply to by Behunka

Behunko ahooj :-) ... moc děkujeme. No my máme taky byt 3+1, ale zatím jen jedno dítko a dva hafáky :s: ...takže se i s méďou v pohodě vejdem. Balkon zatím osídlenej není :s: , ale pobavila jsem se :one: :k: :a: :+^*:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka