Malá mi pořád nespí v noci, budí se po hodince už vážně nevím co s ní - PORAĎTE!!! | Moje těhotenství.cz

Malá mi pořád nespí v noci, budí se po hodince už vážně nevím co s ní - PORAĎTE!!!

Obrázek uživatele Petulka85

Holky poraďte, už jsem z toho neštastná a ani já ani přítel nevíme jak dál. Zkoušeli jsme svazování, hudbu, světlo, polohy spaní, všechno možný ale marně, malá se mi prostě pořád v noci budí po hodině a dokud jí nedám prso tak neusne a to jí bude v neděli 7 měsíců!!!! Dneska v noci bulela skoro dvě hodiny v kuse až se dusila, řekla jsem si, že jí prostě prso nedám, ale nakonec to jinak nešlo, dala jsem jí ho usla a spala zase jen hodinku a pak se to opakovalo pořád dokola!!! Jak jí mám odnaučit noční kojení??? Vypadá to že bez mojí náruče asi sama nikdy neusne!!! Dáváme jí kaši na noc, hlad mít nemůže, dudlíka nechce, už fakt nevím. Jinak se máme krásně, malá už křičí Máma, Bába, v 6 měsících měla 5700 g a 62 cm a příští týden jdeme na kontrolu tak jsem zvědavá kolik přibrala. Jinak už sedíme a lezeme pozadu jako raci. Budu Vám vděčná za jakokoliv radu. Za 14 dní máme sraz ze třídou po 10 letech a za dalších 14 se kamarádka vdává a já bych tam tak chtěla jít. Do tý doby jí prostě musím naučit spinkat samotnou, ale nevím jak mám začít!!!!

Komentáře

Obrázek uživatele Magla

Malá je krásná, jako panenka:) S tím spaním si tedy užijete určitě všichni tři:( Mě malý spinká celou noc, ale to co popisuješ, tak jsme měli po očkování. Malý musel při tom dostat diazepan, ale místo toho, aby ho uklidnil, tak naopak byl nabuzený a nebylo možné ho uspat nebo uklidnit. V noci nespal, přes den nespal... ale za asi 3-4 dny se to upravilo. Nepíšeš, jaký máte režim přes den, nemůže mít obrácený noc a den? Taky hodně vzruchů přes den může potom v noci mimíska budit

Obrázek uživatele lucousek

Ahojky Peťulko, tak jsem sem vkládala taky článek a najednou koukám níže a píšeš tu také o nespavosti tvojí princezničky. Je moc krásná !!! Jinak teda jsme na tom stejně, nám je tedy 6měsíců a týden, takže od vás moc daleko nejsme, ale i u nás je to fakt děs. Taky už jsme zkoušeli všechno monžný jak píšeš a taky nic nezabralo, u dr. taky nemám úspěch, vždycky to na něco shodí a konec. Ale já už taky začínám mít strach, aby to nebylo hlubšího charakteru, fakt nevím, co si počít už !!! Denísek u toho nehorázně vyvádí, hlad nemá, prostě sebou jen hází a staví se na čtyři a přetáčí se a má u toho zavřené oči, když se vzbudí, chvilku třeba brečí, pak hned neusné, chvilku mu trvá než zabere a když zabírá začne sebou znovu házet a tak, už taky nevím co dál. A ty jsi to dr. říkala, třeba jako co ti radila a tak???

Obrázek uživatele Petulka85

teda tak to co popisuješ je přesně náš případ, chvilku vydrží spinkat v klídku a pak s sebou začne házet ze strany na stranu občas se přetočí i na břísko jak píšeš a někdy u toho má zavřený očička, vlastně většinou. Doktorce jsem to říkala a ta mi řekla, že je to u dětiček běžný, že chce jen být u maminky, a jak ste dopadli vy??? Ne že bych ti to přála ale jsem ráda, že nejsem sama a že mi třeba něco poradíš

Obrázek uživatele lucousek

to, že chce být u maminky, to jsem si taky myslela, mám ho pořád v posteli u sebe, ale nezabírá to. Taky jsem ráda, že v tom nejsem sama, co řekla dr. psala jsem to tady, jukni http://www.mojetehotenstvi.cz/holky-nemate-nekdo-zku-enost-s-nespavosti-..., prostě to vždycky na něco svede a hotovo !!! Ale nevím, prostě mi to normální nepříjde !!!

Obrázek uživatele Petulka85

já už jsem ten tvůj článek četla a je to úplně přesný. Když byli Lucince 3 měsíce tak jsme se přestěhovali, pořád jsem to připisovala tomu, že si tu musí zvyknout ale už je to dost dlouhá doba a pořád nic a před tím spala docela dobře. Od osmi - do jedný a pak se ještě dvakrát vzbudila, takže pohoda. Je fakt, že mě nenapadly ty injekce. Asi je to opravdu od tý doby. Mě už to taky normální nepříjde ale co s tím

Obrázek uživatele lucousek

Tak to je síla, jak píšeš, že jste se budily dříve v jednu a pak ještě tak dvakrát, tak to samé jsme předtím měli taky. Úplně na chlup stejně Blum 3 , tak mi ale pověz proč to tak je ??? Příjde mi, že jsi na tom úplně stejně, že to prostě chceš řešit a nesmířit se s tím, že je to "normální". Já se s tím taky smířit prostě nechci. Maminy píšou, že nezbývá než vytrvat, ale mě to prostě stejně nedá. Nechce se mi tomu prostě věřit. Bojím se, že Deníska něco trápí a stačí přijít na to co a bude po problému. Ještě jsem se dneska dočetla v časopise Miminko, jak už ti tu píše myslím Peťula, že se nemá dávat jídlo těsně před spánkem, což mi teda dáváme, takže to chci taky ještě zkusit a taky s tou rýži domácí vařenou, to chci taky, to už tu taky jedna mamina psala. Takže ještě zkusím tohle, jestli ho to v tom bříšku opravdu tak netlačí, ale nevím nevím. No budeme zkoušet a ráda bych s tebou zůstala ve spojení, třeba na něco příjdeme !!!

Obrázek uživatele Petulka85

Tak mi tu kašičku dáváme tak o hodinku dřív než jde spát. nakrmíme jí, pak se s ní přítel třičtvrtě hoďky cachtá ve sprše a pak jde teprve spinkat a to už jí jen dokojím. takže ti nechci kazit iluze ale myslím si že ti to nepomůže, i když bych ti to moc přála. a tu kašičku jsme začali dávat až když mi přestala spinkat, tak si nemyslím, že nespinká kvůli tomu že by jí tlačila. Já mám taky pocit, že jí něco trápí, ale už fakt nevím co. Já to pořád přisuzovala tomu stěhování, ale už mi to je divný. já už jsem si na to její noční buzení zvykla, ani mi nevadí že se moc nevyspím jen kdybych věděla že jí prostě nic netrápí. Nechci na to přijít kvůli sobě ale hlavně kvůli ní. Taky jsem slyšela něco o nočních děsech, bůh ví jestli nemá nějaký noční můry.

Obrázek uživatele nifrachet

týýýjo, tak my to máme úplně stejné. Asi tě nepotěším, protože můj Peťa má už skoro 8 měsíců a tohle máme noc co noc. Mně se budí co 2 hodinky, a to je od 4. měsíce na UM. a posledních 14 dní se přetáčí na břicho, diví se, co se děje u toho zavřené oči... a hledá mě třeba po celé posteli. Myslela jsem, že je náměsíčný po chlapovi, ale vy to popisujete úplně stejně. Jinak, klidnější je, když se víc nají příkrmů přes den. Ale on ještě nemá zuby a já dost sázím na to, že je to opravdu tím. třeba těm vašim taky rostou zoubky, a je to bolí, a instinktivně nás v noci vyhledávají... Je to náročné, co? my to s tím spaním máme naprd od narození, nejdřív prdíky, pak hlad a teď tohle. Držte se, určitě to budou ty zuby Smile

Obrázek uživatele Petulka85

Kéž by to byly zoubky, ale že by se prořezávaly už 4 měsíce mi přijde divný, tomu prostě moc nevěřím i když bych chtěla. Naše malá je taky nemá ale fakt nevím. Já dávám jen dopoledne ovocnou a zeleninovou přesnídávku a jinak plně kojím. Jen večer tu kašičku právě na to spaní, což nám nepomohlo. Včera jsem jí pozorovala a ona nepřestane řvát do tý doby než si jí položím do postele a přiložím. párkrát si cucne a je tuhá, dám jí od prsa, vlezu si k příteli na jeho půlku a ona je v tu ránu vzhůru. Začne sebou házet ze strany na stranu fňukat a hledat mě. Když se jí to podaří, čapne mě za prso a přitáhne se ke mě a v tu ránu spinká dál. Jenže takhle to fakt dál nejde.

Obrázek uživatele Petulka85

HOLKY ZKOUŠÍME ČAJÍČEK, MLÍČKO VE FLAŠCE PROSTĚ VŠECHNO NIC NEZABÍRÁ. VEČER JÍ NAFUTRUJU KAŠÍ JEŠTĚ JÍ DOKOJÍM A ZA HOĎKU ŘVE, NEVĚŘÍM ŽE MÁ HLAD. SPÍŠ MÁM TAKOVEJ POCIT ŽE JAK POŘÁD BUMBÁ BOLÍ JÍ BŘÍŠKO PROTOŽE PRDÍ O STO ŠEST. PROTO SI MYSLÍM, ŽE BYCH JÍ NEMĚLA TAK ČASTO DÁVAT, JENŽE JAK TO UDĚLAT KDYŽ PROSTĚ JINAK NEUSNE A JE SCHOPNÁ ŘVÁT TAKOVOU DOBU, JÁ NA TO PROSTĚ NEMÁM NECHAT JÍ BREČET CELOU NOC.

Obrázek uživatele A. S.

ahoj. každé dítě je jiné a to, že se v noci budí, s tím nic neuděláš:o) my se taky občas budíme každou chvíli a někdy třeba zas jen jednou. a malá je krásná, taková drobounká:o)

Obrázek uživatele Petulka85

DĚKUJEME JE TO PRCEK V 6 MĚSÍCÍCH MĚLA JEN 5600 g.

Obrázek uživatele hipouseksousek

a navic kase zasiti jen na chvilku a dite je spokojeno strasne moc ale jen chvilicku a pak si zase vyzaduje ten pocit skvele naplneho briska vsichni mi tady doporucovaly kasi az na jednu aminku kterou jsem poslechla a najela znovu na mlicko jako veceri pred spanim .jsme na um a mala spinkala ted nam rostou zuby a mame zase rymu tak jsou ty noci divocejsi

Obrázek uživatele lucinecek

nám se to spaní zlepšilo hodne po tom co zaal jíst večeře, po kaších měl bolení. Ale na to je holčička asi ještě malá. My večeříme chlebík s něčím, jogurtík s piškoty či přesnídávku, nebo to co my, třeba brambory a tak....Ale to až kolem toho roku....Těžko radit u tak malého mimi, zkoušet co mu bude vyhovovat víc. Nebo si lehnout jinam a ať vstane taťka a když malá nebude vidět mamku, třeba usne, to jeden čas aky u nás pomohlo.

Obrázek uživatele Suza

Myslím, že v sedmi měsících je prostě ještě malá. Každou hodinu je tedy hodně často, ale já ještě v roce kojila 3x až 4x za noc a když jí rostly zoubky tak klidně 6x.

Obrázek uživatele lucinecek

:? já taky, tak nějak až po tom roce se to zlepšovalo, teď tak 1x za noc a když sjou zuby tak i víckrát. Zkusila bych jí na noc dát víc jídla? Ona taky může mít žížu....

Obrázek uživatele lucinecek

Ahojky, malá je krásná. Se spaním je problém, můj malej, když se v noci vzbudí tak taky jedině prso a to je mu měsíců 15. Pochybuju, že se malá toho tak rychle vzdá. A zkoušela jsi ji po tom co usne nechat u sebe? Třeba jen chce cítit tvou blízkost. U nás to pomohlo, malej ví, že tam jsem a budí se míň. Teď už teda jen jednou, ale dřív to bylo horší.

Obrázek uživatele Petulka85

LUCI DO TÝ DOBY CO ZVLÁDÁM NEUSÍNAT SE JÍ SNAŽÍM VRACET DO POSTÝLKY PAK JE U NÁS, ALE S NÁMA JE TO PRÁVĚ JEŠTĚ HORŠÍ, POŘÁD SE NA MĚ SÁPE A CHCE DUDLAT ŘEKLA BYCH ŽE ANI TU HODINKU NEVYDRŽÍ. MÁM ÚPLNĚ ROZŠKRÁBANÝ PRSA DO KRVE JAK SE ZA NĚ CHYTNE A SNAŽÍ SE KE MĚ PŘITÁHNOUT.

Obrázek uživatele lucinecek

TAky jsme měli takové období, nevím přesně v kolikátém měsíci, spal s náma, furt řval a sápal se po mě a cestoval. Tak jsme se s mužem dohodli a za noc mi ho donesl 3x na kojo a hned si ho odnesl a uspal on, po 2nocích zjistil, že řev nepomůže a začal víc spát. Tak to taky zkuste. Moc s tebou cítím, taky jsem to tak měli, ale je pravda, že se to zlepšilo až věkem... A je možné, že jak jí často, tak jí bolí bříško a chce se uklidnit zase dudláním, což je začarovaný kruh...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

koukám kolik je tu nových maminek Těhulka a miminek :/;x: od doby co jsem tady byla naposledy.My už máme skorouž 4 :°O°: měsíce tak už není tolik času na net.Ale je to sladce časový vytížení.

Chalupka má Andrejku.
Psala: Na mou duši, na mou věru, ode dneška máme dceru. Říkáme jí Andrejka a už teď je to šikulka. Narodila se: 18. 6., měří 50 cm a váží 3260g.
Jednička :\x: :qu:

koukám kolik je tu nových maminek Těhulka a miminek :/;x: od doby co jsem tady byla naposledy.My už máme skorouž 4 :°O°: měsíce tak už není tolik času na net.Ale je to sladce časový vytížení.

Ahojte holky,chtela bych se zeptat jak se projevuje teda spise priznaky u roupa detskeho??Dekuji za rady....

Ahoj holky,tak jsem byla na 1.utz a viděla jsem konečně toho mýho kulíška v bříšku Těhulka jsem v 8+2tt,tak jsem ráda,že to taky vím...můj doktor mi nevzal ani krev,nezměřil tlak,nezvážil,ani mě nevyšetřil,ani jsem neslyšela srdíčko,staví se ke všemu laxně,takže tento týden půjdu k jinýmu doktorov

Ahojky holky,

Krásné sobotní ránko berušky.Tak další poradna 37+0tt za námi a stále se mne váha drží na +11,5g od začátku těhu tak snad už to tak zůstane.Maličká opět celé natáčení prospala ale pak dováděla jak pominutá tak nevím co si o tom myslet :s: :s: V poradně opět vše ok jen tlak byl trošku vyšší 130 tak ho sestřička přeměřila znovu a už byl jen 124/68 CS2 čípek je měkký a zkracuje se takže se pomali

holky to vam musim napsat,dneska rano se ten muj cvrcek na me poprve usmal,nebo spis rechtal :\x: :\x: :\x: :\x: je to krasnej pocit SrdceSrdce

ahojda,mám 4 týdenní holčičku a ted nějak špatně jí.Mozná si to namlouvám,ale v porodnici uz vypila v pohodě 90 a ted se jí to stane málokdy.Je teda fakt ze v porodnici byla pod světýlkem kvuli zloutence,tak mozná měla větší zízen.