Kubíček měl dneska rande :-)

17.06.2010

Ahojky. Tak Kubíček měl dneska na rande :one: Byla jsem vozit s kamarádkou, která má přesně o jeden měsíc a jeden den starší holčičku Terezku. Povím vám, že Kubulka je pěknej moula...... :s: Terka je děsný číslo a pořád vejská a povídá, dělá paci paci a hlavně mi do Kubíčka pořád mlátila......... :-g( No a on mi v jednom kuse brečel :r: Úplně stačilo, aby se ho Terka dotkla a spustil řev..... Měl by se jako chlap vzmužit a ukázat ji, jaký umí být ve skutečnosti éro :s: :s: ale to néééééé.......... Ale zítra jí ukážeme :s:

Kubíček měl dneska rande :-)
Kubíček měl dneska rande :-)
Kubíček měl dneska rande :-)
Kubíček měl dneska rande :-)

neboj kubik se rozkouka a da ji co proto :a:
a jestli se muzu zepta?nema ta tvoje kamoska nahodou kocarek zopa fusion?a nebo sprint?chtela bych jen vedet jak je s nim spokojena ci nespokojena?mam v planu si jeden z nich poridit,dekuji mockrat :a:

In reply to by martina2105

má zopa fusion. Ona spokojená je......ale já bych ho nechtěla ani za nic. Jsem z vesnice, takže cesty nic moc a nemá to nafukovací kolečka......což teda bych nechtěla. I kámoška má někdy co dělat, aby s námi mohla jet tam, kam mi...... A vadí ji, že mimčo když má zataženou boudičku, že na dítě nevidí (nemá okénko)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka