Které se vám líbí?

16.03.2010

Ahojky spolu-nevěsty :) zatím jsem navštívila jen dva salony. Musím se pochlubit alespoň malinkou ukázkou. A schválně, jestli se i vám budou líbit ty, které mám jako favoritky :)
papa Marťa

Které se vám líbí?
Které se vám líbí?
Které se vám líbí?
Které se vám líbí?

Ahoj sluší ti ty první- v těch ostatních působíš daleko oplácaněji.

Jinak budeš moc hezká nevěsta. Přeju do dalších dní moc zdraví -------štěstí i lásku máte určitě na rozdáván :a: í

In reply to by martina2105

abych pravdu řekla, tak ano. Přemýšlela jsem i nad 4. ale pomalu zjišťuji, že budou asi docela nepraktické. Protože bych si je chtěla nechat celý den. Ať si je užiju.

mě se líbí třetí... pak první, druhý a nejmíň ty čtvrtý....
jinak výběr a zkoušení šatů si užij ;)

Ahoj Marti :-) krasna nevesta budes :one: u me vedou 1 ale i ty 3jsou pekny ale vic mi k tobe jde ten korzet s obloucckama nez ten rovny.Ja si nedavno byla take vybirat saty...sem si rikala do 5tis. no a mam je za 6200 :jawdrop: coz je sileny za vypujceni...

mě se nejvíc líbíš v šatech č 1 a 3. Máš v nich hezky vytvarovanou postavu, hlavně pas. Jinak ti moc sluší všechny šaty. To bude tím, že si pěkně hubená (to ti závidím). Přeji ti hodně štěstí. Helča

Všechny jsou moc pěkný a sluší ti. Asi bych zvolila ty, které jsou nejpohodlnější, nejlehčí... Z vlastní zkušenosti - hlavně aby ti neklouzaly dolů a nikde nedřely.

Mě se tedy nejvíce líbí 3. a 4. .... šaty číslo 3. jsou za skvělou cenu a č. 4. v těch jsem si připadala jako princezna. Jdu si je vyzkoušet ještě koncem týdne, protože je budou zmenšovat. Kolik salonů jste navštívily vy? Chystám se ještě do jednoho a snad už si vyberu.

In reply to by Macca

já byla taky jen v jednom... co se týče té praktičnosti tak ti teda taky nevím nevím s těmi šaty č. 4, já mám sice natěch svýh dlouhou vlečku,ale na šatech jsou našité knoflíčky na přichytntí vlečky tudíž se s ní nemusím táhat v ruce.... Ale samozřejmě záleží na tobě jak se v nich budeš cítit....

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

V našem městečku, jako by to tušili, otevřeli nový salon. Takže jsou tu dva. Byla jsem tedy v jednom, odkud jsou šaty č. 1. Jenže jsem se nechtěla unáhlit a paní majitelka na mne docela tlačila se zaplacením zálohy a do týdne s 50%. Zašla jsem tedy do druhého a byla mile překvapena. Chtěla jsem zajet do většího mšsta. Byla jsem totiž pesvědčena, že tady nic neseženu. Ale když nad tím přemýšlím. Na zkoušky nemusím nikam jezdit a šaty č. 3 jsou za super cenu 4000.

In reply to by Macca

tak to je bezkonkurenční cena :one: hlavně moc dlouho nepřemýšlej a dej na první dojem,to je nejlepší.......chtěla jsem ti říct jestli nemáš někde poblíš salon Bella,mají tam luxusní šaty,ale ceny jsou v jiných relacích,já dávala 12 tisíc :€\€:

tak musím napsat že sou krásný všechny a taky ti všechny sluší!!!!! :qu: ale nejvíc se mi líbí asi ty poslední!a které tobě?pak napiš nebo vlož fotečky který sis nakonec vzala

Ahoj :-)

moc se mi líbíš v těch prvních, tu druhý jsou podobný, nicméně první jsou nej ;-)
budeš krásná nevěsta, přeji ti hodně štěstí

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka