krev v kašli

04.01.2013

už přes týden mě trápí ten hnusnej kašel,mám už úplně namožené břicho,nemůžu se toho zbavit,je to takovej ten mokrej,prostě jsem šíleně zahleněná. Dnes se mi objevili na kapesníku kapičky krve,nic velkého,malinkaté kapičky,nic méně me to vylekalo,léky žádné nemůžu,jsem 32tt,doktor mi dal pouze nějaké dýchátko,co ale vůbec nepomáhá. už mi to dělá staroti,zvlášt ted ta krev....holky mám strach,co to může být?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tu krev bych rozhodně nepodceňovala, hlavně v těhotenství :( Já bych bývala dr.navštívila už dnes, kdyby jsi mu řekla, že jsi vykašlala krev, určitě by to už nějak řešil. Držím palce ať to není nic vážného.

ahoj, tak pan doktor ti měl udělat v první řadě výtěr z krku aby zjistil co se vlastně děje. Dle toho pak mohl nasadit léčbu. I pro těhotnou existují léky.
Takže určitě jdi k lékaři a chtěj výtěr z krku. Nenech se odbýt že ti beztak nemůže nic předepsat, protože to není pravda. Myslím si že v tomhle případě by byl potřeba i rentgen plic...

In reply to by JaMiOn

udělal mi výtěr,vzal mi krev a dal mi antibiotika,musím říct že je mi lépe,asi už to začalo zabírat,skoro po 14 dnech a to jen že jsem si dupla. Výsledky budou v pondělí,tak snad dopadnou dobře,kašlu pořád,ale už to tolik nebolí a už nejsem tolik unavená.

v tehu bych resila lekarem krev odkud koliv,opravdu to nemusi nic byt ale i tak skoc k dr..radsi 100x zbytecne nez 1x pozde.klidne bych byla za hysterku...hlavne kdyz me vysetsi

Ta krev může být od mechanického poškození dýchacích cest- prostě kašleš tolik, až se "prodřely trubky". Každopádně by ses měla poradit s lékařem a zvážit rentgen k vyloučení zápalu plic( penicilínová antibiotika můžeš bez problémů, pokud jde o zánět průdušek nebo zápal plic), v takhle pokročilém stádiu těhotenství už není pro plod ohrožující.

In reply to by Hypermatka

u doktora jsem byla minulý týden,prý mám přijít v pondělí,pokud se to nezlepší,což tedy opravdu nevypadá. Tak uvidíme,už by měl něco dělat,je to šílený,už nemůžu,nemůžu spát,dýchat,jediné co mi dělá dobře,je když jsem venku,no ale to nejde aych tam trávila 24hod denně. Tak snad to nebude nic vážného,je fakt že už to mám přes týden a nelepší se to,naopak....

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka