krasne rano ranicko :-)

25.08.2008

nazdarek holky :k: vyhajany vyspinkany usmevavy a v dobre nalade pri pondelku? :) ....ja teda moc ne :n: ale snad se do toho nejak behem dne dostanu :s:

Kupodivu na dnešek jo, ani jednou jsem nevstávala. Akorát nevím čím mám dneska začít :n: ,přišla jsem z nákupu a sedla k PC a už se mi nic nechce :n:

Jasně, do růžova, do smějava... já se po dlouhé době zas pořádně vyspala, až to snad není možné... asi jeden z posledních dní, než se malá narodí... pak se hezky dlouho už zase nevyspím ;) :||): :cc): :a:

jj vyhajaná :-P :dance: :n: . Mám tu malou ségru, chtěla spát v obyváku se psem. V noci ke mě přiběhla a vlezla mi do postele. Nechala jsem ji usnout a přesunula jsem se do obyváku - abych se vyspala. Tam na mě začal dorážet pes - chtěl hladit, tulil se a tak, nakonec zalezl ke mě pod peřinu. No a nad ránem přiběhla malá a lehla si zase ke mě, samozřejmě vzbudila psa a začalo všechno nanovo :s: :s: :girl: Takže fajn noc :-P

In reply to by omites

jeee tak to muselo bejt uzasny :-)........ja sice psa nemam,ale zato dva nespavce,a uz to pomali prestavam zvladat,sla sem lezet kolem jedenacty,Terezka me vzbudila o pul noci,Peta ve dve a v pul sesty...sem KO

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka