Krasne ranko vsem :-)

19.03.2008

Tak jsem se sem prisla jeste podivat, a nahlasit ze jsem cela :-) Noc byla fajn. Jen co jsem si lehla, tak brisko povolilo, a celou noc nezlobilo. Ale radsi jedu do porodnice, at me prohlednou, jistota je jistota, ikdyby me meli poslat znovu domu. Tak se opatrujete a mejte pekny den. papa loucim se a drzte mi palce :a: :a: :a: :a: :a: :a: :a: :a: :a: :a: :a:

Ahojky Veru,tak ty jsi stale cela? :) Pokaždé když jsem se v noci vzbudila což bylo třikrát jsem si na Tebe vzpomnela a rikala si,že uz to mas možná za sebou a ono porad nic? :n: No tak jen drzim palecky na kontrole a budu na Tebe myslet dal. :s: :one:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jj zitra mam terminek :-) Jo snad to bude v poradku a maly uz pujde ven :-)

Ahojky Veru jen co jsem otevrela oci hnedka jsem si na tebe vzpomela jak na tom asi ses?!Jjjjj jen se jim tam jet ukazat aspon budes klidnejsi.A kdyby neco tak dej vedet at vime co je s tebou.

Tak moc držím palce at Tě v porodnici potěší..... :) . Já zas jedu k doktorce na kontrolu, tak papapapa...... :a: :a: :a:

In reply to by jarča

nn nemam jit dnes do nemocnice, termin mam zitra a na kontrolu jsem mela jit v patek, ale jsem domluvena ze kdyby neco tak mam prijit driv :-) Tak radsi jdu :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka