Krásné ránko Všem!!!

14.08.2008

Včera když jsem koukala na ten pořad s Bočanovou, ted si nemohu vzpomenout jak se jmenuje.... :) , tak tam byla moderátorka Primy Zárubová a ta tam pronesla větu: Manželovi stačilo, že v té domácnost jsem, že existuju, ale já si to představovala jinak.... :) , tak jsem si hned tak pro sebe řekla, že to sedí i na toho mého... :) .Jen jsem to už přestala řešit a ted když mám malou, je mi to tak nějak šumák... ;) .No doufám, že se třeba něco změní, ale po tolika letech už asi né... :( . Děvčata já vůbec nevím co pořád vařit... :00: , dneska na to asi prdím a udělám jen knedlík s vajíčkem, zbyl mi knedlík, tak asi to... :) .

Ahoj Danko!!! Paní Zárubová měla docela pravdu, taky si někdy tak připadnu, ten můj chlap sice někdy udělá, co mu řeknu a i malé se věnuje (když je zrovna doma, ale většinou je až do večera v práci a vrací se až před koupáním), ale bordel po něm uklízím pořád - ten samý, co v době kdy jsem se k němu nastěhovala :00: už nevím, jak mu mám vysvětlit, že když si ukrojí chleba a zadrobí CELOU linku, že by si je mohl po sobě utřít atd... asi už tady budu dělat blbečka navěky...ale naštěstí v týdnu nevařím, vozí obědy z práce... jen o víkendu a to v případě, že nespí a hlídá prcka, Kristýnka má ráda, když je někdo s ní a mě by se s ní vařilo fakt blbě

In reply to by Ricky

Právě, že mě se také vaří dost blbě, když odbíhám k malé, také chce a vyžaduje aby s ní pořád někdo byl... :) . Proto vařím budto, něco co je rychlé, nebo vůbec... :s: , ale něco vždy udělat musím, ten můj by si sám nic nevzal... :n: .To máte dobré, že máte přes týden jídlo dovežené, to by se mi také líbilo, ale já fakt dnes asi udělám jen ten knedlík s vajíčkem a bude to... ;) .

In reply to by Danka

Já tu její potřebu blízkosti řeším babyvakem, když mám kliku, tak v něm usne a já můžu pak likvidovat bordel... ale už mě to nebaví, je to pořád to samý dokolečka a když mi jednou za čas rupnou nervy a já kvůli tomu vyletím, tak mi nakonec řekne, že jsem stejně doma :00: v tu chvíli bych si to s ním mileráda vyměnila, aby panáček poznal, co to je 24 hodin skákat okolo našeho savce :!k: ale jídlo si sám udělá (už si umí mazat chleba a umíchat vajíčka :\x: ), dřív jsem musela všechno dělat já :00: ale Kristýnka ho naučila, by jinak jedl až kdoví kdy, malá si usíná jak se jí zlíbí - někdy v osm, jindy po půlnoci a to by tak dlouho nevydržel :n: ale knedlík s vajíčkem máme taky docela často, je to hned a dobroučký :one: asi do něj dneska půjdu taky :hu:

In reply to by Ricky

na jednejch stránkách kde mám profil, vkládala jsem tam fota Magdalenky od narození až po ted.... :) . Pořád se chlubím, ale to je asi normální, né????Musím jít udělat ranní očistu, ještě jsem se k tomu nedostala... :ooo:

In reply to by Danka

jééé a pošleš mi odkaz? Mooooc bych ji chtěla vidět :girl: já plánuji dneska shrnout naše šestinedělí, který jsme včera zakončily (uteklo to jako :dog: ) a dodat k tomu dokumentaci, jak nám pěkně roste :e): já se taky ráda chlubím, taky máme být na co pyšné :c:

In reply to by Danka

je nádherná a krásně vám roste :c: :qu: strašně moc vám to všem spolu slušíííí :k:
my jsme před chviličkou dopapkali a přejeme dobré chutnání :a\|:
Pozdravuj svoji malou princezničku a ať je pořád takové usměvavé sluníčko :girl:

Ahojky! tak je to asi ve většině domácností, chlap bere ženskou jako samozřejmost! já jsem vdaná zatím jen rok, takžesi nemůžu až tak stěžovat, ale asi to taky přijde! s tím vařením jsme na tom stejně! naštěstí mi zůstal od včerejška guláš!

In reply to by Gasinka

Já sice nejsem vdaná, ale s přítelem jsem už přes 9let. On tráví strááášně moc času u PC a času, kdy jsme vedle sebe je pomálu... :( . Zase ,ale jsem ráda, že je doma, že běhá občas i kolem malé... :) , to někteří chlapi nedělají vůbec nic... ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka