krásné ........................................

ivka222
19.05.2008

krásné pondělní ráno všem přítomným i nepřítomným :a: :a: :a: :a: :a: :a:

ahoj Ivko, jak se vede? A jak je u Vás na horách? A co nového Jurášek?
Tady lije jak z konve :( , měli jsme jít na nožičky, ale nechala jsem to až na středu, protože do toho slejváku se mi nechtělo a byli tam dneska jen 8-8:45, ve st jsou tam o hodinu déle, tak snad bude i lepší počasí. Moc tě zdravíme a Juráškovi posíláme pusinky :a: :c: :one:
Renča a Eriča :h: :k: :w:

ivka222

In reply to by Renča81

ahojky renčo,máme se celkem fajn,zlobí mně že Jurášek pořád zvrací,ale snad to přejde je totiž moc živej a moc sebou mele tak to z něk potom lítá,uvidíme a jak se má tvoje sluníčko???

In reply to by ivka222

jojo, ta je úžasná, jen mě pořád trápí kvasinky v prsech, tak mi levé popraskalo, tak jsem o víkendu ručně odstříkávala a dávala jí jednou z pravého a podruhé ze stříkačky, pije z ní pěkně, večer mi vypila 120ml a mě se to zatím taky zlepšilo, připadám si jak kravička a dojím a dojím, ale 3-4x za den přes 100ml vydojím, takže je to v pohodě.
V sobotu jsme jeli vlakem do Brna, zašli jsme si pod Petrov na oběd, pak jsme šli do Vaňkovky a tam jsem si koupila šaty, halenku a botičky. 31.května máme křtiny a tak mi tchýňka řekla ať si něco koupím, že mi to zaplatí. Malá byla moc hodňoučká.
Juráškovi držíme palečky :k: , ať se mu to zlepší.

ivka222

In reply to by Renča81

nám ho jednou hlídala tchýně hodinu,a můžu ti říct že to byla nejdélší hodina co ho mám,byla jsem nervozní měla jsem pocit že jsem špatná mamka když ho tam jen tak nechám,ale abička je super a dobře se postarala :///:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka