Kontrolní utz | Moje těhotenství.cz

Kontrolní utz

Obrázek uživatele kozlovka

Ahojik holky... Tak jsem dneska byla na kontrolním utz a tam mě potvrdili holčičku Holčička .. Nějak jsem ale věděla od začátku, že to bude děvčátko, takže mě to ani nijak nepřekvapilo.. Malá prospívá jak má a jsme i stejně staří podle týdnů takže 21+2 :\x: . Jen mě doktorka poslala na utz srdíčka Srdce do dětské za kardiologem, že nemá tak dobrý přístroj a že tam posílá každou maminku.. Snad to bude v pořádku, ale věřím že ano.. Jinak máme skoro 200g :a\|: . Na jednu stranu si říkám jestli to není málo, ale na druhou to nemusí být zákonitě žádný obřík ne??? Smějící se mimčo V pondělí jdu na 3d i s manželem tak se strašně těším co bude říkat na naše malé miminko.. Byla krásně mrštná a pořád se převalovala..
Holky já jsem tak strašně sťastná :qu: a co vy?? jak se máte?


Obrázek uživatele kaacenkaa

Ahojky gratuluju k holčičce, mě velký ultrazvuk čeká příští týden ve čtvrtek, tak se docela bojím co mi řeknou a hlavně jak se mimi předvede. Jinak průběžně ji už skoro celý den cítím, hlavně ráno, večer a občas i v noci. Na 3D ultrazvuk se chci taky objednat ale to až jak se s nimi příští týden domluvím, hlavně tenhle ultrazvuk se většinou platí.

Obrázek uživatele FORINKA

gratuluju k holčičce, já jdu zítra do paradny, tak jsem zvědavá co mi bude dělat, ale my to vědět stejně nechceme co to bude, chceme převápko, to budu 20+0 a na 3D jdeme za týden to budu 21+1, tak si mě objednal dr. prý se chodí mezi 20.tt do 26.tt nejdýl, že už to potom není tak hezky vidět, ale prý jsou tam už minimální rozdíly, že už mimi akorát roste.

Obrázek uživatele nikkkyyy

tak moc gratuluji a at i nadále takhle krásně rostete, určitě nemusí být malá žádný obřík, však ona to určitě dožene. Já jdu příští týden taky na 3D, vychází mi to na 24tt, už se moc těším, jen doufám, že ten náš poklad zas nebude mít ručičky před obličejem jako na velkém ult, aby jsme ho pořádně viděli.
Jinak jsem taky moc štastná a užívám si každou chviličku, i když se občas fakt nudím

Obrázek uživatele vodnanka

my jdeme na velký uzv příští týden a na 3D uzv až kolem 24 tt. To říkala moje dr.,že je nejlepší doba na 3D uzv. Také se už moc těšíme. Jinak se máme krásně, papáme a papáme a lenošíme Smějící se mimčo

Opar

Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

Vývoj novorozence týden po týdnu

Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...

Vysoký tlak

ahoj holky, máte některá zkušenosti s vysokým tlakem v těhotenství? Před...

prima adopce miminka

Dobrý den,

jsme státem prověřený pár středního věku (žadatelé o osvojení), který chce s milující náručí přijmout děťátko, které...