kontrola v 37+3

29.07.2008

Tak jsem dnes byla na další kontrole a poprvé na monitoru. Srdíčko mlátilo jak splašené :h: :h: :h: úplná nádhera. No a jinak CS 4, takže o 2 víc oproti minulé kontrole a otevřená jsem prý na 2cm. Tak si tak myslim, že bych třeba mohla porodit i v termínu. :cc):
No ale to horko dneska, tak to byl masakr.....před chvilkou jsem přijela a jsem úúúplně zmordovaná. :00: :00: :00: Zítra se nehnu z bytu ani na krok :n:
Hezký večer všem. :a:

:girl: Taky jsem byla vcera na kontrole, srdicko je v poradku, je to super pocit lezet tam , cist si a slysite toho drobecka vevnitr:-).
Jinak jsme otevrena na 1 cm rikala pani doktorka a ze me to muze chytnout kdykoliv. nevim jestli jeste stihnu prohlidku porodnice, Vy jste se byly podivat v porodnici? Ty horka jsou opravdu zmahajici, taky me ke konci zacali otekat nohy ne moc, ale stejne je to neprijemny a bolesti v krizi au au :'zz): tak uz se i docela tesim na porod :||): . Mejte se pa

In reply to by Elisa

Já jsem tam nebyla, i když to bylo v rámci zaplaceného kurzu...nechtělo se mi táhnout na druhý konec města. Kamarádka mi říkala, že až tam pojedu naostro, tak mi to bude celkem jedno, sestřičky mě nasměrují kam mám jít skučet a víc vědět nepotřebuju. Ale věřím, že někoho to uklidní vidět. :)

To je skvělé. Mně doktorka v pondělí akorát řekla, že čípek ustupuje (a něco se špičkou), ale o otvírání nic...to ona se s takovýma informacema nezdržuje :) Ani CS mi nenapsala, byla nějaká rozlítaná :dance:
Co dělá tvoje mimišo? Taky tak řádí jak to moje?

In reply to by Theodwyn

Ahoj Theodwyn, jo ten náš loupežník dělá psí kusy. I když je pravda, že teď už tam má tak málo místa, že mu to moc nejde. Ale když se zapře a dloubne pod žebro, tak to je nářez :///: už chci, aby řádilo venku.. :dance: :cc):

To muselo být pěkný jak tluče :h: , já si ještě musím počkat :\/: Ven nevylejzám :n: a jen jím melouna ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka