Kontrola 29+4

07.01.2010

Ahoj spolutěhulky a milý deníčku. Musím udělat konečně zase zápisek z kontroly. Tak včera u pana doktora vše dopadlo na jedničku. Marianka opět potvrzena :girl: a řádí o stošest! Váží dle UTZ 1408gr a je krásně hlavičkou dolů, tak snad nám to už vydrží a nebude se ta naše beruška točit zpátky. Brali nám krev na protilátky - jsem Rh negativní, tak snad budou opět neprokázány. Dnes ráno jsem byla na test na cukr :jawdrop: ..Věřím, že někdo se slabším žaludkem vrhne..dali mi vypít 300ml sladké vody..no nebylo to tak hrozné, horší to bylo v čekárně, když se mi ten sladký "elixír" celé dvě hodiny co jsem čekala na odběr krve vracel zpět do krku :sick: ..Ale přežily jsme to a cukr nám vyšel 7,2, což je prý krásně v normě, takže jsem hned volala manželovi, že můžu sádlit co mě napadne :hu: ! Takže samé pozitivní zprávy..Bohužel fotečku žádnou nevložím, protože stehení kost a obvod hlavičky vás zajímat nebudou a poslední 2 měsíce jiné fotky z UTZ nedostáváme..Jsme velké a nevejdem se na obrazovku :s: ..

závidím potvrzené pohlaví miminka :°*°: ... já stále nevím co čekáme. :\/: Gratuluji k negativnímu testu na cukr. :qu: :a:

To je krásné vidět samé pozitivní zprávy, jen tak dál :) :one: Taky bych už chtěla jít na ultrazvuk, vidět zase prcka a zjistit, jak jsme na tom my, jetli už má hlavičku dole, byla jsem naposled asi ve 21 tt, teď jsem 30 a ještě si musím 14 dní počkat.

Ahojky, to jsi teda byla pěkně pozdě na tom cukru, ale hlavně že máš vše v pohodě!! hlavně tak dál :) !!!Tak se opatrujte!!!papa

No to je super, Marianka bude asi pěkné torpédo, když už řádí v bříšku. A ty si dávej na co máš chuť, vždyť kdy jindy si může člověk dopřávat dobrého jídla bez výčitek než v těhotenství.

Ahojky, no z cukrovkoveho testu sem taky byla plna dojmu :s: , napred do me nalacno nalili pul litra sladke vody :-/) a pak me zakazali dve hodky chodit, pry abych nevychodila ten cukr a bylo to obektivni ty vysledky...bylo nas tam asi sest, sedeli sme na tvrdych zidlich...ke konci sme se klatili opirali, pak sme to stejne nevydrzeli a chodili aspon v kolecku v cekarne :qu: myslim, ze byl na nas skveli pohled...Pak vylezla sestricka, pochlubila se ze uz odebira krev asi dvacet let (vypadala na to) a udelala mi modrinu pres pul lokte :qu: ...ale vysledky dopadly taky dobre :one:
Posilam pohlazeni vsem pupikum :{~{:

Ahojky, tak velká gratulace k uspesne poradne :one: Koukam, ze nasi prcci jsou na tom vahove stejne, my meli taky ve 30 tt 1400 g a dr. nam rekla, ze jsme spis mensi. Vam taky dr. neco rekl na tu vahu nebo to vubec nekomentoval? Opatrujte se a posilame pohlazeni briska :a:

Ahoooj, tak gratulace, že je vše ok a tichá závist, že děláte netopýrka :c: :s: vám myslím to svoje dítko pošlu na převychování :s: ..... pěkně si užívej těhu a pohlaď pupíka :a: :h:

In reply to by ZelaZuzu

no netopýrka neděláme a doktoři už to vidí bledě, kvůli té plodovce :( .... ale třeba nás Plaváček všechny překvapí :one: .... a jinak se máme fajne, přidala jsem fotky bříška, tak můžeš mrknout.... a už jsme týden doma na mateřské, takže paráda :c: :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka