Kontrola 25+5

13.12.2009

Ahoj holky a deníčku. Tak opět po delší době vkládám příspěvek. Ve Čtvrtek jsme byly s maličkou u pana doktora a samé dobré zprávy :-). Holčička váží už 840gr :c: , takže dle pana doktora je ji už prý za co chytit :-)..Opět se nám ukázala v celé své kráse, takže překvápko na porodním sále v podobě chlapečka nás opravdu asi nečeká :girl: ..termín nám už po třetí vychází na 21.3, takže první jarní den, ale já se řídím spíš UTZ ve 12-15tt a to nám termínek pořád vycházel na 20.3, ale plus minus den nehraje roli..Každopádně dnes, nebo zítra vstupujeme do 27tt!!! No letí to nááádherně!! Na testy na cukr půjdu až po novém roce..tak si aspoň užiju Vánoce :s: :qu: ..A ještě jedna věc. Pan doktor mi řekl, že po těch problémech co sem si s těhu před těhu zažila si myslel, že když mi vypisoval průkazku, tak že to bude s většími problémy to moje těhu a teď ho moc mile překvapujeme, protože vždy když přijdem do ordinace, tak z úsměvem a nemáme žádné vážné potíže. Holky já jsem fakt tak šťastná!! Teď už jen doklepat to do Března a já snad konečně uvěřím, že po osmi letech toužení a snažení o miminko se ho skutečně dočkám :cc): ..Nemůžu se dočkat, až tu naši - asi Marianku budu držet v náručí..Už teď z té představy brečím štěstím :h: :h: :h:

Ahojky, tak to je super, že všechno máte o.k. tak ať to pokračuje i nadále!!! tak krásné vánoce a šťastný nový rok!!!papa

Ahojky, super, velikáááá gratulace k úspěšné kontrole :one: nás to čeká ve čtvrtek, už mám trošku strach, jak to bude s tou naší plodovkou a velikostí, ale snad to bude ok.... takové pozitivní zprávičky mě vždycky nabijí :c: tak se opatrujte a pohlaď za nás bříšánko :a: :h:

Ahojky Zuzu, tak taky moc gratuluji k super zpravickam a k dobrym vysledkum kontroly!!! Jen tak dale, do brezna uz je to co by kamenem dohodil a budeme mit ty sve milacky uzlicky u sebe :qu: :///:

Ahojky, gratuluji k samým dobrým zprávičkám, jen tak dál. už se nám to pomalu krátí a brzy si ty naše uzlíčky štěstí pochováme. Hrozně se taky těším.

Zuzu to mam za vas obe radost to jsou skvele zpravicky tak jen tak dal no uz to mame teda fakticky za par :c: :c: :c: :qu: :qu: :qu:

Teda Zuzu, 8 let, to se jeví jako neskutečná doba !! To Tě obdivuju, že jste takhle vytrvali, já bych asi měla už nervy na dranc. Tím víc jsem ráda, že máš kontroly takhle bez problémů :). Gratuluju :). Marjánka jako Maruška? To je krásné jméno :). Moje mamka je také Maruška a kdyby ho neměla, tak bych o něm také uvažovala, kdybych čekala holčičku :). Tak ať máš i nadále tak dobré výsledky :). Já půjdu na cukrovku ještě letos, naplánovala jsem si to na 21.12., protože nečekaně musím do práce, tak to spojím s touhle nemilou povinností. Stejně mám schůzku s takovým chrochtavým polákem, tak se na něho aspon můžu usmívat SLADCE po té dávce glukózy :))). Teda pokud ho nepozvracím :))))).

In reply to by Slunko

No byli to hrozné časy a depky, kdy to nešlo..A nervy jsem teda měla totálně na dranc :-( ...Marjánka, jako Mariana, zní mi to líp jak Marie a Maruško jí můžu říkat taky :-). Tak to Ti fandím s tím cukrem :s: ...spíš bych řekla, že bude ale Polák pozvracen :!k:

Masticka

To je štěstí najednou. Strašně Vám to přejeme s Rozárkou. Jsme jen kousek před tebou.
Já mám to samé, jen na malou pomyslím a už brečím.
Jsme teď takový citlivky, ale to je krásné.

Ahojky, samé dobré zprávy, to se tak krásně čte :\x: Tak hodně štěstí i nadále. My jsme se o mimi pokoušeli rok a půl a přišlo mi to jako neskutečně dlouhá doba, ale před tebou teda smekám :one: Jak je vidět, chce to čas. Já už se taky moc těším na březen, až budu mít :girl: v náručí.

In reply to by ZelaZuzu

Jeežkovy voči :jawdrop: tak to teda klobouk dolu před takovým dlouhým snažením..8let!!!tý jo my se snažíme dva měsíce :c: a už teď když čtu ty přízpěvky,že otěhotněla ta a tamta tak fakt závidím.Prvního máme chlapečka a druhou bychom si všichni přáli holčičku..tak uvidíme snad nám to vyjde...Moc fajn,že si těhu užíváš,a že je vše v naprostém pořádku...pak se zdá vše růžové...Monča

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka