kontrakce co 7 minut

03.09.2008

holky,od asi 3 hodin mám stahy co 7 minut,je to normální? nekdy jsou silnejsí,nekdy slabsí,ale uz pravidelné. Spiním,jenom kdyz se utru,kdy mám jet do porodnice? Rodím sice po druhé,ale poprvé to bylo jiné. Dnes ráno mi dr. pomáhal otevírat branku,pritom vysetrení jsem nespinila,az doma to zacalo. Uz jsem unavená a nervozní.

Držím moc palečky ať je to rychlé :one: Já jela do porodnice s kontrakcema po 5 min, ale radši vyraz - podruhé to může být rychlejší, tak ať to stihnete :a:

No já už v tomhle stádiu jela, bylo to taky takle večer, tak jsem si v nemocnici schrupla a malá byla druhej den po druhej hodině odpolední na světě, takže jsem mohla i dýl, ale zas když je to druhý, může to bejt o dost rychlejší!!! Já to měla do porodnice 45 kiláků tak i proto jsem to nenechávala na poslední chvíli!!! Jak to máš daleko??

Já bych teda raději taky jela, od tří hodin je už dlouhá doba na falešnej poplach, ale zkušenosti nemám, mně to teprve čeká. Přejeme rychlý a šťastný porod a zdravé miminko!

já bych radši jela já byla v porodnici a měla jsem kontrakce nepravidelný a dr. řekl že s takovou do večera neporodím a to řekl ve 2h a já na něj že mám tlak na konečník a on ježiš vždyt vy už rodíte a malá se narodila 2h53min :00: takže držím pěsti a radši vyraž :||):

ja bych urcite jela do porodnice.preji rychly porod, jestli uz se miminko doopravdy hlasi na svet.... :||):

já měla plánovaného císaře, takže asi neporadím.. ale jela bych.. raději dřív než pozdě.. druhý porod prý bývá rychlejší.. (samozřejmě to není pravidlo).. no a raději ať tě pošlou domů, než doma porodit ;-) držím pěsti :k:

:qu: :||): :qu: budu drzet palecky......nevim kdy presne mas jet,ale nam rikali na kurzu,ze pokud jsou kontrakce tak po 5min uz by se melo jet........

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka