Konečně postýlka:-)

23.04.2010

Ahojky.. tak se jdu pochlubit také s postýlkou:-) Konečně jsem si ji načančala a naplnila přebalovák plínkama a kosmetikou:-) a přidávám ještě jedno body, nechala jsem si udělat nažehlovací obrázeek, protože jsem body s vránou nemohla sehnat a musím říct, že s výsledkem jsem spokojena:-) ahoj

Konečně postýlka:-)
Konečně postýlka:-)
Konečně postýlka:-)

Eliškoo to je fakt KRÁSA :c: ,hezčí nábytek pro mimi jsem snad ještě neviděla! Kamarádky tatí je šikula,klobouk dolů :one: !!!

Jejdaaa to je ale nááádhera, jako z pohádky, opravdu :€p€: akorát ta postýlka bude asi jen pro malučké mimiško, že? Asi se nedá nastavit výška matrace? ALe jinak opravdu všechno bomba, přebalovák i postýlka....a můžu se optat kolik jsi nakoupila dopředu balíků pléneček? A jaké značky? Děkujii :a:

In reply to by Mispulin

Ahoj.. nene kdepak, rošt se dá posouvat, musí se vyndat šuplík a pak se to dá dát dolu:-) Takže postýlka nám vydrží min do 3 let... Mám tři velké balíky pemprsek, byli tenkrát v tescu v akci, tak jsme je vzali a jeden malý balík sebou do porodnice. Snad nám budou vyhovovat:-) Děkuji za pochvalu:-)

In reply to by Mispulin

Děkuji. také doufám v bezproblémový a co nejrychlejší porod:-) Už aby to bylo, všechno mě bolí, ale to k tomu asi prostě patří:-) Upřímě, už se nemůžu dočkat až bude mrnousek na světě:)

Tohle je určitě doma dělané, že? NO tatínek nebo dědeček musejí být opravdu šikulky. Je to překrásné.......to se bude bumbrlíčkovi spinkat :a:

In reply to by Masticka

Ahoj. Ano je to dělané ručně. Mám ji od kamarádky, dělal jí jí tatínek, jí posloužila a ted může sloužit nám dál, nemůžu se na ní vynadívat:-)Vždycky jsem chtěla něco takového, sama jsem byla překvapená, když jsem jí viděla:-)pa

Ty jooooooooo Elisko ta je naprosto uzasna aj ten pulik takovoudle postylku jsem tedy jeste nevidela nadhera to se bude drobeckovi spineckat :one:

In reply to by gabyka

Ahoj. Děkuji:-) Je to dělané ručně, máme ji od známých, kamarádce ho dělal tatíek. Jí posloužil a teď může sloužit nám:-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka