Kolotoč nad postýlku motýlci Fisher Price C0108-máte někdo zkušenost?

11.12.2009

Ahoj holky,máte někdo zkušenost s tímhle kolotočem?
jak promítá na strop? jsou tam nějaký možnosti co promítá? a melodie hezky? Díky!!!

Kolotoč nad postýlku motýlci Fisher Price C0108-máte někdo zkušenost?

já se přidávám z řad těhulek, co už s ním mají zkušenosti :///: posloucháme skoro každý večer, máme ho postavený zatím jako lampičku, chceme aby si na něj mimi zvyklo.... :one: je úžasný, jen na mě moc křičel :jawdrop: a když jsem si představila, že ho mimi bude mít nad postýlkou... no ale chytrá kámoška mi poradila ten otvor kudy jde hudba přelepit a už je to ok ;) baterky nám zatím drží normální ;) melodií 5 (já bych ocenila i dálkové ovládání, že nemusíš jít ke kolotoči, ale vypneš ho na dálku) a vybíráš si buď promítání na strop, nebo spodní osvětlení...... jo a mě se na něm ještě líbí, že z postýlky jde dát na stůl jako lampička :one:

Děkuju! takže určo dobíjecí baterky :) já se do něj taky zamilovala,tak doufám,že se bude líbit i zlatíčku,až vykoukne z bříška :)

A já jsem z něho nadšená!!! :qu: Máme ho zatím měsíc a baterky jsme ještě neměnili.A to jsem ho poslouchala i poslední dny těhotenství,protože se mi ty melodie hrozně líbí!! :one: Můžeš si vybrat z pěti melodií,ale promítání je jen jedno!!Měj se a příjemné těhulkování!!!! :a:

máme ho, moc jsem po něm toužila, ale malou nebaví. Takže ho brzy prodáme. Melodie má hezké, promítání stále stejné, jen si můžeš zvolit, zda promítat na strop, nebo jen svícení ze spodu-taková spirála, nebo jen melodie, nebo jen svícení. Je fajn a ta alkalický baterie nám drží třetí měsíc.

zrovna včera jsem ho sklidila malé do skříně....už stojí a tahá mi za medvídky }:)
melodie má pěkný, malé se u nich pěkně usínalo. Na strop jak promítá to moc nevím, máme podkroví a máme zkosený zdi, takže tam to tak není vidět, ale malé se to líbilo i tak.....
jen co se mi na něm nelíbilo jsou ty baterky, ted kdybych věděla, tak si koupím dobíjecí a basta....těch normálních to totiž spolykalo :00:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka