Kolik tekutin denně vypijí vaši mimísci?

27.05.2009

Ahojky, zajímalo by mě, kolik ml čajíků, vody atd...vypijí v těchto dnech vaše děti? Malému bude 8 měsíců, přikrmujeme, ale ještě kojíme...vím, že se všude píše, že kojené děti nepotřebují žádné další tekutiny do nějakého 10.měsíce, ale malý má furt žížu...není problém vypít denně až 3/4 litru tekutin...Není to nějak moc?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Měl by asi vypít 130-150ml/kg/den. U těch kojených asi se blbě odhaduje, kolik vypije mlíka, tak se to nedá asi přesně vyzjistit, kolik by se mělo doplnit. ale já osobně zastávám názor, že radši víc než mín. Já bych ho nechaka at si vypije kolik chce. aspon nebudeš mít v budoucnu problem., Je naopak spousta maminek která má problem opačný.

In reply to by Karluša

Ahojky, já si taky myslíš, že raději pít víc než míň..pokud to teda nepije dítě po litrech...já teda nemám absolutní přehled, kolik toho vypiju při kojení, mám totiž pocit, že většinou to už má jen na cucnutí, opičák jeden...Do poradny jdeme za 14 dní, tak se na to raději zeptám...No, malý váží cca 9kg, takže to by měl zhruba vypít litr i více denně? Podle těch propočtů ml/kg/den?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

To by se asi mělo týkat jako obecně tekutin, takže asi mlíko, pití a tekutin z jídla. ale fakt nevím. Nějak se netrápím tím, že malá pije hodně, leda by to byl fakt nějaký extre, tam buch e už obávala jestli nejde o cukrovku. Ale když jsou takový vedra jako včera, tak at radši pije.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka