kolik stojí očkování prevenar? | Moje těhotenství.cz

kolik stojí očkování prevenar?

Obrázek uživatele monika 2

Kolik stojí očkovaní prevenar a do kdy se může dát?

Obrázek uživatele Teufi

tak já byla zrovna včera a za jednu dávku přesně 1974Kč Koulení očima šla jsem na pojištovnu zda něco propláci a tam mě bylo řečeno že to vláda pozastavila a jednají otom jestly nato vubec nějaky přispěvek budou dávat :ww: jsou to ......... :|:

Obrázek uživatele Růžička

my byli na očkování koncem srpna a normálně nám to proplatili.Nevím co je vládě do toho - zdr.pojišťovny přece neplatí vláda, ale pojištěnci.má to být preventivní program,léčba je pak daleko dražší.Kurňa to mám zlost.Nejenom,že mají pocit,že rodičák je děsná vata a že by nebylo od věci nám to trochu zkrouhnout,oni už budou rozhodovat i o zdraví našich dětí?vážně mám pocit,že jim přeskočilo.Asi by měli,jak se pánové z vlády někde objeví ,dostat do palice něčím tvrdším,než jsou vejce,vážně potřebují,aby se jim rozsvítilo. Koulení očima

Obrázek uživatele Růžička

zjisti si u své zrd.pojišťovny kolik na očkování připlácí.připlácí skoro všechny.My máme malého u Metal - aliance a na každou vakcínu přispívá pojišťovna 1000Kč.Celkem to u nás budou 3 tis.Když vakcínu kupuju v lékárně nechám si dát účet a po očkování okopírujeme očkovací průkaz a spolu s účtenkou to pošleme na zdr.pojišťovnu no a peníze nám přijdou tak do 10-15dnů.Když se to tak vezme,tak místo skoro 6000Kč ve finále zaplatím necelé 3000Kč a to už není taková pálka.

Obrázek uživatele Růžička

skoro 1900Kč,dávali jsme malému už druhou dávku,první po 7.měsíci,druhou 2.měsíce na to a na poslední půjdem v 18 měs..Může se dávat dětem společně s HEXA vakcínou,už okolo 3 měsíce,ale toho jsem se bála to kombinovat,tak jsme na radu dr.počkali.

Obrázek uživatele Kája 1

vím, že mi jdem na poslední dávku ve 2roce, ale myslím, že se to posl očkování mlže dát kdykoli. Prevenar stojí kolem 2000Kč a Sinflorix 1550Kč, ten dáváme my

Obrázek uživatele Myša

Tak ono záleží jak je stré dítě a kolik potřebuje dávek. My jsme ho dali u staršího až po 2 roku a potřebovali jsme jednu vakcínu a stálo nás to 700Kč, ale byla to vakcína pneumo 24. Pokud vím tak prevenar a teď nově i synflorix jsou dražší. Já jdu s malou, má 7 měsíců příští týden a bude potřebovat 3 vakcíny. Jedna mě bude stát zhruba 1500Kč, takže 4500Kč celkem. Pěkná pálka, ale co už. Maximální počet vakcín je 4

Obrázek uživatele Hanka29

U mé dr. stojí 1800 Kč jedna dávka, záleží v kolika jí chceš prckovi dát, my půjdeme teď a je mu 7 měsíců,takže stačí dávky tři, když půjdeš až po roce, tak stačí dvě a když jdeš hned po narození tak čtyři.

Náhradní matka

Nabízím se jako náhradní matka pro páry který nemohou otehotnet

Pád v těhotenství

Ahoj maminky, mám na vás dotaz. Jsem ve 13. Týdnu a včera jsem zakopla o schod a spadla jsem na koleno. Neuhodila jsem se do břicha nic...

Tehotna maminka

Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

Těhotenství

Dobrý den,chtela jsem se zeptat, mám takovy menší problém dostala jsem od pana doktora gynprodyl na udržení...

Přímá adopce

Dobrý den, jsme manželský pár, kterému osud nedopřál mít vlastní mimko. Proto hledáme maminku, která by cestou přímé adopce chtěla...

ahoj potřebuju rychle od někoho poradit. moje tříletá dcera má 39.7 horečku a já nevím co s ní. zkoušela sem zábaly nouhou a ted sem jí dala paralen v sirupu, co mám ještě dělat? prosím o radu

Holky dnes nás pustily z porodnice a malá má žluto-zelenou stolici - vim,ze normální je zluta,ale zelená? Navíc, bolí ji břísko a já mám také průjem (kojím ji a dokrmuji Nutrilonem).

Můžu kojit,když mám průjem?

Tak takhle jsem si hrála s barvičkama na textil a taky s jendou fotečkou :C]]:

Kolik stojí očkovaní prevenar a do kdy se může dát?

:/;x: prosím neprodáváte některá sporták Jané nebo graco trekko????????????????????????? :/;x: Pápá

Malá se narodila v 28týdnu váha 1030g Dnes ji je 6měsíců a váží 6kg.Mléka vypije tak 120 až 150ml jak kdy.Zatím jsme zkoušely trochu banán a ten jí opravdu šmakoval,Ale jinak nevíme kdy začít a sčím?

Ahoj holky,
chci se Vás zeptat, ty které dostávají nemocenskou přes Prahu, nejlépe Prahu 8, mě zatím nic nedorazilo, ale chtěla jsem se zeptat, jestli když už Vám poslali jednu dávku, jestli už Vám pak chodily dávky od dalšího měsíce pravidelně nebo je musím každý měsíc nahánět? Díky moc za odpovědi.

Ahoj holky. Jak jste na tom s vitamínama?? Berete? Neberete? Já pouze želízko, co jsem měla na předpis.. A co čaj z listů maliníku. Pijete, nepijete?? A plánujete? Já přemýšlím, že od 37.týdne začnu.. Máte s tím někdo zkušenost??

Ahoj holky. Jak jste na tom s vitamínama pro těhotné?? Berete? Neberete? Já pouze želízko, co jsem měla na předpis.. A co čaj z listů maliníku. Pijete, nepijete?? A plánujete? Já přemýšlím, že od 37.týdne začnu.. Máte s tím někdo zkušenost??