kočárek, prosím o zkušenosti .-)

20.03.2011

http://kocarky.nakupujeme.cz/1489-firkon-f7-kombinovane/4028-kocarek-fi…

jak se vám líbí? hodně holek mi říkalo že je hodně těžký, píšou 15kg, moc si to neumím představit, stejnak ho sama nikam nezvednu...to je mi jasné

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahojky!
Včera jsem tenhle příspěvak četla a nestihla odpovědět!!!
F7 mám...už skoro 20 měsíců, bez problému s ním jezdíme na malém městě v podkrkonoší!
Zima, sníh, do lesa, nic nás nerozhodí, ale příště už bych do něj nešla!!! :n:
Je těžký, blbý brzdy (ale to si nevybereš, tenhle mechanismus má hodně kočárků), je to samý plast, který nejde pořádně namazat a vrže, mám protrženou plachtu proti dešti a prý náhradní samostatně neprodávají...Navíc, bez tašky na mimi je ta korba dost otevřená a já měla pořád pocit, že tam malé fouká... Teď už to nějak dojezdíme... :/;x:
Jsou i z těchhle levnějších kočárků lepší!!!
Mě se líbí Babytrend z Opatovic n. Labem, příště bych šla do něj! :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

a jsem s ním maximálně spokojená. Malej je v prosinci, takže jsme jezdili ve sněhu, ty otočný kolečko se prosti zafixovaly a jelo se. S váhou problém nemám, ale je pravda, že jsem zatím jinak než autem zatím nejela. Nějak jsem nenašla odvahu jet MHD. Ale podvozek se super skládá, těžký rozhodně není. Uvidíme, jak to pak bude se sporťákem. Taky máme s autosedačkou a s adaaptéry. Kupovali jsme ho na www.batolatko.cz, tam mají jenom firkony. za mě fakt můžu doporučit. Sice trošku vrže podvozek, samo dá se to promazat, al epro nás to má výhodu, že malýho to venku uspí :s:

Ahoj já si myslím že tyhle těžký kočárky jsou stabilní malej v něm řádí a kočárek se ani nehne.ty otočný bych u nás na vesnici mít asi nemohla kvůli sněhu ale líbili se mi.

a proc nechces s prednima otocnyma??je to super a teren zvladnou bravurne i snih.bydlime u lesa a muzu jen vynachvalit.

holky ohledně té pomoci já teda nevím kde bydlíte,ale já jsem z Prahy a odbít jsem se nedala a navíc tady se vždycky někdo nabídnul, jo jako taky se mi stalo že jsem stála pod tramvají a lidi seděli a čuměli, tak jsem zařvala do tramvaje jestli mi někdo jako může pomoct a hned se 3 lidi zvedli :DD je to jen o vyřídilce a MHD používám furt, protože auto se tady nevyplatí vzheldem k provozu .-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

já jsem byla po císaři, navíc nemám asi takovou sílu a než abych ještě a s malým spadla tak to jsem si radši dupla :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

no zatím bydlím přímo ve městě, ale chceme koupit baráček a odstěhovat se na vesnici, krom dětského hřiště jezdíme občas do zoo a k dr, jinak nikam,protože babičku tu nemáme

hele podle mě 15 kg je fakt hodně! Můj kočár měl, tuším, něco mezi 10 a 12 kg a pak už jsem byla utahaná ho i pořád dávat do auta a z auta. MHDčkem jsem jela za celou dobu asi 3x, ale z toho mi 2x nikdo nepomohl, takže když jsem přičetla synových 10 kg a musela to se svýma 54 kg tahat do prudkých schodů busu, málem jsem to nedala...a lidé čuměli a čuměli... :-) s.

Ahojky,nevim jak tenhle,ale ja mam firkon verano a hluboka korba s podvozkem ma 12kg a to je jeden z nejlechcich.ma prostornou korbu a byla jsem s nim hodne spokojena

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tam mi příjdou blbé ty menší přední kolečka, ve sněhu to musí být blbé ne?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka