Kočárek na Mimibazaru

17.12.2011

Ahojky, chtěla bych vám sdělit, co se mi teď před Vánocema a těsně před porodem stalo... 3.12. jsem na Mimibazaru objednala pro malou kočárek. Komunikace vázla, ale pán měl 5 hvězdiček a 120 kladných hodnocení, tak jsem poslala peníze. A co myslíte, dotěď žádná reakce, pánovi jsem několikrát psala...a dnes otevřu jeho účet a všechno má smazané. Myslíte že se kočárku dočkám nebo co mám dělat? Jinak pán se jmenuje Pavel Kretík. Janča

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj holky, všem děkuju za odpověď. Našla jsem si telefon, dnes jsem mu volala, i když je neděle a pán mi tvrdí, že kočárek v pátek poslal. Tak snad to dobře dopadne. Ale to co mu napíšu do hodnocení, hned jak budu mít kočárek doma, se mu určitě líbit nebude!

Ahojky janco, já vloni napálila s 1000kč. Napsala jsme administrátorům. Ty mi poradily obrátit se na policii a do 3týdnů paní poslala peníze. Zboží neposlala. Takže přes administrátory a pak policii.Já jsem zašla naštěstí jen jednou napolicii.A byla to necelá tisícovka, a řešili to!!! Držím palečky :k: :€s€:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

No ale tam je nějaká adresa tak jestli to paní nemá daleko a je to větší obnos tak bych ho asi navštívila...

Já jsem takhle pěkně zase naletěla na mimiaukcích, dražila jsem péřový fusak od red castlu ,akorát že paní si stáhla fotky s internetu a mě pak poslala uplně jinej ....psala jsem i adminum všechno jsem nafotila ale nikdo se mi od nich neozval takže jsem měla doma užasnej hadr za 1200.- a paní se mi vysmála... :(

Ahoj, tak to je mi líto. Napiš adminům a oni ti řeknou, co a jak. Vím, že se podávají i hromadné žaloby na prodejce. Ovšem jaká je úspěšnost, to netuším. Určitě bych ho bombardvala emaily. Přeji hodně úspěchů :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka