KOčárek

04.09.2008

Ahoj holky nevěděla jsem kam jinam tohle dát co říkate na tenhle kočárek, vůbec nevím který je kvalitní a jak si vybrat, budu ráda za každou radu i doporučení. Moc děkuju a přikládám odkaz.

Mě se docela líbí jen ty kolečka bych dala jiný,nevím jak uvás ale v zimě bych stakovejma kolečkama se nikam nedostala. :)

In reply to by vodopad

Já jsem z Prahy, ale termín mám 24.1. takže člověk neví jak bude .o)) Mě se strašně líbí ten modrý .o) hodí se i pro holčičku? nebo myslíte že je to u kočárku jedno jakou má barvu

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Rozhodně si tenhle neber. Má malý kolečka a neprojedeš ani na dlažebních kostkách,ani přes nějakej kamínek. Já ho měla podobný týden a jsem ráda,že jsem se ho zbavila. A navíc sportovní sedačka nejde dát do lehu a Vašíkovi se to vubecnlíbilo spát v sedě. Nejhorší věc co mohly vymyslet. Koukni se na V-cross, ten je o moc vhodnější,má velký kola a i polohovací sedačku

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

tak tenhle by byl určitě lepší. Dělají i na čtyřech kolech a i bez autosedačky

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Moje známá tenhle má a jsou z něj nadšený, i babička ho ocenila,jak se krásně ovládá díky aretaci předních kol.

In reply to by Pavule

moc děkuju holky, moji rodiče chtěli udělat dobrej skutek tak už je můžu nasměrovat kterou značkou se jejich kroky mají ubírat, myslím že koupím ten se 3ma kolama a autosedačkou to je snad i lepší mít to všechno v jednom, ne?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka