Kdy jste oznámily těhu?

25.11.2010

Ahojky holky, chtěla bych se zeptat kdy jste oznámily v rodině těhotenství? Já teda už se prozradila na FB takže teď to bude vědět i má rodina. Jak jsem čekala malou, tak to věděli u mé rodiny všichni hned ten den kdy jsem si dělala těhotenský test. Nyní jsem 7+1. U malé jsem žádné problémy v těhu neměla, tak počítám, že nebudou snad ani teď ťuk, ťuk, ťuk. Jen přítelovým rodičům to řekneme až na Vánoce. Myslíte, že jsem raději měla ještě alespoň měsíc počkat? Zase jsem někde četla příspěvek od holčiny která to řekla ve 12. týdnu a hned ve 13. o miminko přišly takže nejvhodnější doba asi stejně snad ani není. Já to beru tak, že co se má stát, to se stane takže pokud něco tak alespoň budu mít podporu od všech co o tom věděli...

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, tak já jsem to v rodině řekla hned. Nebyl důvod čekat. Moje mamka to na mě beztak poznala hned jak mě viděla ve dveřích :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

my to taky oznámíme až na Vánoce-a už se těším, protože mám nafouklé břicho a když jedeme k našim, tak furt musím pupek zatahovat, protože můj táta je hodně všímavej-ale zatím dobrý, myslí si, že jsem přibrala.
Ale taky se těším na to, až to budou všichni vědět a já nebudu muset nic shovávat. Kámoškám nevím když to řeknu,a le stejně se uvidíme až v lednu a to už ten můj pupek nebude k přehlédnutí. Končím 9tt a ještě před Vánocema jdu na kontrolu, tak snad to bude ok a já chci ještě miminku pod stromeček něco koupit-asi dudlíčky :-)ty se hodi vždycky :-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ASI TAK, STÁLE JSEM NALEZLÁ U NAŠICH V MIKINĚ KTERÁ HODNĚ SCHOVÁ A DĚSÍM SE TOHO, ŽE MĚ NĚKDO UVIDÍ PŘI PŘEVLÍKÁNÍ :-)ALE JE TO VTIPNÝ FAKT :?-)))))
MĚ VYSKOČILO BŘICHO I NAHOŘE, TAKŽE JÁ HO MÁM VEČER FAKT JAK V 5 MĚSÍCI (JEŠTĚ HO MÁM VYTAHANÝ A POVOLENÝ PO PRVNÍM DÍTĚTI-TAK JE TO VIDĚT VÍC)
JÁ BYCH MĚLA NA VÁNOCE BÝT NĚKDY KOLEM 12TTA NA KONTROLU JDU 17.12.-MÁM UŽ TAM NAPSANÉ NT, TAKŽE ASI PRVNÍ SCREENING, TAK UVIDÍME-NA PRVNÍ KONTROLE JSEM BYLA ZA PÁR VTEŘIN HOTOVÁ, TAK DOUFÁM, ŽE TEĎ UŽ MI DR NĚCO NA MONITORU ALESPON UKÁŽE-JEN TEN ODBĚR KRVE BY SI MOHLI ODPUSTIT, ALE TO NEHROZÍ, PROTOŽE MÁM RH FAKTOR NEGATIVNÍ, TAK DO MĚ BUDOU PÍCHAT POŘÁD :-(((((

JÁ TO PŘI PRVNÍM TĚHU ŘEKLA V PRÁCI UŽ V 8TT, PROTOŽE JSEM ODCHÁZELA NA NESCHOPENKU (A NA NÍ UŽ ZŮSTALA) A NAŠIM NA VÁNOCE A TO JSEM BYLA ASI TAKY KOLEM 8TT A TEĎ UŽ TO SAMOZŘEJMĚ VÍ PŘÍTEL, KÁMOŠCE JSEM JEN TAK NAZNAČILA, ŽE TO MOŽNÁ VYŠLO A NAŠIM A DRUHÝM RODIČŮM TO OZNÁMÍME OPĚT NA VÁNOCE-TAKŽE NĚKDY KOLEM 12TT :_)

Tak příteli jsem to řekla hned - to bych asi nevydržela. Jinak u prvního těhu jsem to musela kolem 8 tt říct v práci - ale jenom vedoucímu (protože jsem nemohla dělat to co jsem dělala) u ostatních jsme čekali poctivě čekali až po prvních 3 měsících. Teď u druhého těhu jsem měla ze začátku nějaké problémy, takže jsme si to nechali ještě dýl a oznamovali to až kolem 15 tt pro jistotu. Takže to zaklepu ťuk, ťuk,... ať už je vše ok.

Ahoj, já si udělala test v pátek večer - pozitivní. Ráno znovu - pozitivní. Jeli jsme na výlet a hned jsem to řekla. Za týden jsme měli svatbu, manželovi rodiče přijeli k mým rodičům a slavnostně jsme jim to řekli. Ani jsme nečekali na potvrzení od doktora, brali jsme to jako hotovou věc, naštěstí je vše v pořádku, už brzo se prďolka podívá na svět :) Stejně to bylo všem jasný, protože když jsme dělali bránu tak jsem nepila a nekouřila a můj chlap byl průhlednej jak folie :)

Manzelovi temer hned, chtela jsem az na vanoce, ale nevydrzela jsem to a rodicum jsem to rekla po vysledich prvnich krevnich testu. Tchanovcum jsme nic rikat nemuseli tchyne to dohalila hned aniz bych neco rekla.

jsem to řekla hned a ostatním až po potvrzení srdíčka,je fakt,že některým až po 3 měsících. :a:

Ahoj, u dcery jsem to řekli hned, jak jsem měla pozitivní těhotenský test- žádné problémy naštěstí nebyly, až ke konci..., teď u druhého těhu jsem to řekla jen tchánům a mamce, aby mi kdyžtak malou pohlídali, taky hned na začátku, ale bohužel jsem musela na revizi...,jestli se nám teď povede otěhotnět, tak to neřeknu nikomu, jen manželovi a všem ostatním, tzn. i tchánům a mamce to řeknu až po genetice ve 12 týdnu, páč se již budu bát cokoliv sdělovat dřív.....

ahojenky .-)) já vždycky čekala na prohlídku u dr a jak to bylo potvrzené hned jsem volala :D momentálně čekám jestli dorazí ms .-))) tak mi drž palečky

já měla před tím dvě neúspěšná těhotenství, takže sem se bála, abych to nezakřikla a řekla sem to až po těch magických 12 týdnech a prvním utz, kde už bylo mimi krásně vidět.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka