Kdy do lehátka?

04.04.2012

Ahojte maminky :k:
malému je 6 týdnů a mám pro něj toto lehátko. Nevím ale, odkdy ho tam můžu dát. Líbí se mi, že se houpe, tak myslím že by se mu to líbilo..kdy jste dávaly vy miminka, do lehátek? Děkuji Vám :h:

Kdy do lehátka?

Měla jsem to stejné na oba kluky... je super, že se dá tím modrým vepředu "zabrzdit" a dítko je téměř úplně v leže... nožičky má ale trochu zdvihlé a tlačí si jimi na bříško, takže jim to v té poloze pěkně ulevuje :D
- já tam dávala syna od narození - vyslala jsem mu to dekou a zavinovačkou a opalovala jsem ho v tom na gauči u topení u okna :D
http://www.mojetehotenstvi.cz/robiskovi-prvni-tri-mesice-poradna-jak-do…
viz pátá fotka :D

Ahoj, já mám úplně stejné lehátko a dávala jsem tam malého snad hned, ale ne na houpání, ale s tou hrazdičkou dopředu (nebo co to je). Na houpání ho dávám až teď a to mu bude pomalu půl roku.

jeste nejsou 4tydny a uz si tam hovi.. teda my mame tuhle konstrukci ale zavesenou... ale tim ze mi to taky prijde moc do sedu tak jsem tam vrzla polstarek na podlozeni zadecku ;o)))

já mám hodně podobné, ale neznačkové a na položení (s tou přední brzdou venku) jsem ji tam dávala skoro od začátku, na houpání až tak kolem 4. měsíce a jen na chvilku, zdálo se mi to už dost v sedu, v 9. měsících se mi v tom houpe sama, jak řádí :-)))

Ahoj, nevím už přesně kdy jsem tam malou dala poprvé, ale vím, že z právě 6. týdne mám fotku jak je v lehátku (respektive měli jsme od FP takovou tu samohoupací houpačku, což je asi podobné..)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka