kašičky | Moje těhotenství.cz

kašičky

Obrázek uživatele IvanaB

Maminky, chtěla bych se zeptat, od kdy jste dávali miminkům kašičky a zda po kašičce děti usnuli? četla jsem, že by se kašičky neměli dávat půl hodiny před spaním, nevíte proč? A dávali jste kašičky ještě zapít mléčkem? Děkuji Smile

Obrázek uživatele Eleanor

Ahoj, dávala jsem od sedmého měsíce, minimálně hodinu před spaním a na noc ještě UM, ono je to na bříško těžké, stejně to dodržuji teď i s večeří, jinak do roka mi je jedla a od roka mi po nich začala zvracet, zvlášť po těch krupičných, takže nedávám, na spaní to vliv nemělo.

Obrázek uživatele lucininenka

protože je děti nestihnou strávit a pak je bolí bříško.já dávala kaši tak kolem té šesté,půl sedmé,spát chodily na osmou Wink je to těžké na trávení,proto raději dříve a pak dát klidně ještě mlíčko před spaním Wink jinak já dávala od osmi měsíců cca...

Obrázek uživatele ha.nka

se starším dítkem jsem se o kašičky prala zhruba od půl roka, moje představa byla, že je bude jíst, jeho názor byl, že kašička je fuj. Mladší jsem kašičku zkusila asi třikrát, tvářila se na ni stejně jako starší, tak jsem jí dál kašičky nenutila. Na jejich spánkový režim, podle mého soudu, kašičky žádný vliv neměly.

Obrázek uživatele Lenka1806

u nas:
syn měl kaši od 4 měsíců, Sinlac pro alergiky, dostával před spaním (normálně než šel spát, žádná půl hodina před) a od 5.mesice spával celou noc. Dostával s lahvičky, lžičkou si to před spaním kdy je unavený nedokážu představit.
Dcerka má nyní 5,5 měsíce, kaši má teď skoro 14dní (začali jsme později se zeleninou), Nestle první kašička, a občas se stane že spí celou noc, jindy vstane jednou (ale ona vstávala jednou od 4.mesice). Dostává to taky z lahvičky, čili tekutější a taky před spaním. Momentálně má takovych 240ml? Většinou vypije celé Biggrin
První 3 dny jsem dávala trochu, a pak zapít mlékem, ale potom už celou dávku.

Ale ono asi i záleží jak dobře jí dítko přes den...když jí hůř, snaží se to někdy dohnat v noci.

Obrázek uživatele mirkaberkys@seznam.cz

Ahoj, ani jedna holka mi po večerní kaši lépe nespala. Starší byla na UM, tak měla spíš hustější UM do flašky, jinak to nechtěla, takže další mlíkem nezapíjela. Mladší 8 m. má kaši normálně na lžičku a dokojuji po koupání. Obě je dostávaly od 5,5 měsíce.

Obrázek uživatele skleroza

Začali jsme po tom 6. měsíci. Dáváme před koupáním a po koupání má ještě mléko. Pápá

PápáSluníčko Zdravím těhule a maminky!

Ahoj holky,
jak dlouho jste byli otevřené na 2 prsty než jste porodili? Mně dnes dr řekl, že by to mohlo do týdne :///: . Kéž by!!!

Ahojte, že se vzduch při sexu dostane do vagíny ,to vím,tohle je možné,pak to z ní vychází jako prdění. Ale je možné, že ten vzduch se tam dostane i jinak? Třeba když má žena menstruaci,nebo dlouho sedí,apod? Nebyl sex,ale při čúrání na wc, vagína prděla. Díky za odpovědi.

Ahoj, cca 14 dní si všímám u sebe černé stolice. Setkala jste se s tím některé v těhotenství? U první dcery jsem tím trpěla taky , ale brala jsem železo a to bylo tím, teď zatím železo neberu a problém mám zase.

Holky, nezažila to některá?
Bolí mě už asi 4 týdny v krku s vystřelující bolestí do pravého ucha-jen při polykání, zívání. Byla jsem na ORL, nikde nic. Dneska jsem si volala na výsledky stěru z krku (a přiznám se, chtěla jsem, aby mi tam něco našli a už mi na to dali nějaké léky, aby to skončilo!!!). Ale výtěr byl ok.
Nevíte z čeho to je a co na to?

Ahoj maminky, už jsem úplně vyřízená, tak jdu o radu sem. :r: Máme oční holčičku a zhruba před 14 dni se začala strašně vztekat, když není něco tak, jak chce ona. A to myslím cokoliv. Nejhorší je, když přijde na řadu uspávání. Když ji dáme večer do postýlky, je schopná hodinu, hodinu a půl řvát, než upadne vyčerpáním a spí.

ahoj holky Pápá
určitě mi některá z Vás opět dobře poradí...
V případě operace dítěte s ním můžu být (do 6 let)na pokoji jako doprovod. Jak je to ale s neschopenkou????

Ahoj maminky i snažilky,jsem dnes 24 DC a už od 19 DC mám vždycky k večeru zimnici a zvýšenou tělesnou teplotu (obden),přes den jsem v pohodě a večer mě to vždycky takhle skolí. Dnes v noci jsem měla dokonce až horečku 38,4 st. A teď mi nic není a teplotu nemám! Jinak mi nic není,ani bolest v krku,nic. Jen jsem více unavená,pořád bych spala.Bolest v podbříšku až dnes lehce.

Holky, už jsem nešťastná.Dceři budou v květnu 3 roky a vůbec nemluví.Má pár slovíček, ale to má už hrozně dlouho a nic jinýho říkat nechce. Opravdu se snažím, pomalu na ní mluvím, čtu knížky, říkanky od Lady, ale ani jednoduchý slova prostě neřekne.

Ahoj,
jdu s takovým smutným dotazem. Chtěla bych vědět, zda některá z vás podstoupila redukci dvojvaječných dvojčat na jedno? Pokud ano, donosily jste druhé miminko, jak to probíhá? Moc děkuji všem.

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...