kapky BabyCalm | Moje těhotenství.cz

kapky BabyCalm

Obrázek uživatele mrnousek

Ahojte, prosím žádná nemáte zkušenosti s kapkami na prdíky BabyCalm?? jsou čiste prírodní... prosím napište. Myslíte že po nich 5ti týdenní novorozenec muže zvracet???


Obrázek uživatele michirigi

tak já jsem zas jejich zastáncem,malému pomohl sab symplex je naprosto k ničemu sice jde dát do mlíka,ale je naprosto k ničemu jen má výhodu,že ti ho může napsat doktor při dvou baleních doplácíš cca 50Kč bez receptu stojí jedno balení kolem 70Kč baby calm je přírodní výtažek z feniklu,anýzu atd krásně voní a vážně zabere sice stojí asi 170Kč,ale stojí za to malému jsem ho smíchala s troškou čajíku a stříkačkou dala pěkně si mlaskal,nám pomohl a neblinkali jsme jsou nám 3.5 měsíce prdíky už nemáme,ale je to i zásluha toho,že mu byla odoperována kýla a je klid,žádný kroucení a mrčení jsme hodné miminko

Obrázek uživatele maki.99

no už raději ne...mám s tím špatnou zkušenost,dala jsem mu je malýmu jednou a to bylo řevu a kroutění...musel mít po nich strašný křeče...používáme probiot.kapky a na noc sab simplex a jsem spokojená Smile

Obrázek uživatele makinchen

Ahojky,
našemu prckovi je taky 5týdnů a baby calm dávám už týden. Ale upřímně mi moc nepřipadá,že by pomáhal...spíš malýmu chutná a když mu ho dám trochu na dudlík,dudá ho a uklidní se. Předtím jsme dávali sab simplex a přijde mi to onojí stejný. A s tím zvracením nevím,je možné,že mu to nesedlo-každé mimi je jiné.Tak se mějte!!!

Obrázek uživatele mrnousek

juu tak aspon nekdo, nám teda pomohl hoodne hned po druhým kojču se mu to upravilo:-) A myslíš že to blinkání je u takových prcku normální?? páč všude čtu že jooo. tak nevím. Zvrací mi jenom po kojču tak nevím. Doktorka hend rekla že má reflux Sad tak me to nazlobilo páč ho anik neprohlídla, on si totiž nemuže nikdy odríhnout a toho mám i pul hodky na ramenu nebo zkouším ruzný polohy a proste to nejde a pak když ho položím tak si ublinkne nekdy mín nekdy víc a pak začne treba i dve hodky brečet:-((( chudák malej. Ty nemáš takový potíže???