kapky BabyCalm | Moje těhotenství.cz

kapky BabyCalm

Obrázek uživatele mrnousek

  Ahojte holky, chtela sjem se zeptat jestli nemáte nekterá zkušenosti s kapkami BabyCalm na prdíky.???? Mám doma 5-ti týdenního chlapečka a trpí strašnými kolikami, nic nám nepomohlo až tyhle kapky na prírodní bázi, dávali jsme mu to ale pri každém kojení což je 7xdenne a začal zvracet:-(( nevíme jestli je to z toho anebo z tech kolik, ale tak 5x se vyblinkal do postýlky a néé jenom koutkem ale i obloukem:-((( Koliky sice prešli ale zvracení pretrvává, do ted to nedelal jenom si ublinkával a taky si nikdy nechce odríhnout tak jestli to není tím. Prosím napište jestli sjte je nekterá používala a bylo to v pohode. V lékárne nám totiž rekliže ty kapky to delat nemužou.


  Komentáře

  Obrázek uživatele pavlinka.z

  My je používáme od druhého týdne. Malá má 1,5 měsíce a koliku jsme měli jen jednou. Dávám je jen jednou denně před večerním kojením, zdá se mi, že jsou dost mentolové. Vůbec bych se nedivila, že ti malý z nich zvrací. Naše malá se z nich nadrapuje, ale vždy to ustála. Zkus dávat opravdu jen večer.

  Obrázek uživatele mrnousek

  dekuji:-)) asik to bude tím, páč to do ted nikdy nedelal, jen si ublinkával. Jsou takový hoodne aromatický, doufám že je to tím, páč mám strach:-((( :r: zvracel docela hodne. Už mu je dávat nebudu a uvidím.