KABELA

17.09.2009

Ahojte holky, kdy máte v plánu si začít chystat kabelu do porodnice? A co vše sebou?

Kliknutím vložíte smajlíky:

No tak já jsem dnes 35+0tt a ještě zabaleno nemám. Ještě sháním jednorázové kalhotky a pak to snad nějak dám dohromady, ale nijak na to nespěchám :) pořád si říkám, že mám ještě chvilku čas :)

In reply to by Pipik

ahojda..že se vrátím k tomu tvému nákupu té podprdy..fakt si kup větší..mám kolem sebe hodně mimin a každá mi to potvrdila..já měla před těhu 75E při 58kg a ted mám 75kg a prsa 80G a ještě se nalejou,tak mám jen jednu kojící a další si koupím až si to splasknutí sedne..cca 3 týdny po porudu-prý ://: Fakt by jsi tam nenarvala ty vložky a zbytečně by tě to škrtilo..koupila jsem si jednu obyč za 250,- a pokud budu mít dost mlíka-což bych ráda-tak si pak koupím ráda další a kvalitnější za víc kaček,ale buh ví,co ta obří prsa vytvoří :#o:

Ahojky,já jsem ve 36tt a teď jsem se zbalila. Mám tam věci pro mimi na cestu domů,2 kojící košile,2 koj.podprdy,jednorázový kalhotky,vložky na očistky,hyg. a kosmet. potřeby,jednorázové plíny,pantofle,ručník, oddací list,atd Záleží taky na porodnici,kde budeš rodit,měla bys dostat seznam,co budeš potřebovat,někde nepotřebuješ moc věcí,protože tam jsou k dispozici,jinde zas musíš mít spoustu svého,zeptej se na to ve své porodce.
Tak se měj krásně a užívej těhulkování.Pa

In reply to by Pipik

Kupovala jsem si tak aby mi seděla pod prsama a v prsou mi je jen o kousek větší,myslím,že mě až tak moc prsa nenarostou,mám malý.No ale ta podprda co mám tak se určitě přizbůsobí,je tam elastan,tak snad mi bude dobře. Ani během těhu mi skoro vůbec nenarostli,tak myslím,že ani s mlíčkem to zas tak o hodně nebude. No uvidíme. Chtělo by to tu podprdu koupit nějak třeba poslední měsíc před porodem,třeba se ti ještě o kousek zvětší. :a:

In reply to by .Luci.

:one: Myslim,že teď dělaj ty podprdy,že se dokážou přizpůsobit,určitě se trochu i vytáhnou. No a jestli ne tak si prostě pak koupíme větší,určitě se prsa zvětšejí nejvíc až doma a né v porodnici.Ještě jsem teda nerodila,ale známá říkala,že až doma se jí udělaly balóny.Tak se necháme překvapit.

Ahojky!Tak já mám zabaleno už měsíc (ted jsem ve 36tt)!Podle všeho máš mít ale do každé porodnice něco jiného!Já se přesné informace dověděla na předporodním kursu ve 32tt.U nás v Děčíně nemusím mít věci na miminko(jen věci na odchod domů) ani pro sebe noční košilku(stejně jsem si ale kojeneckou zabalila).Mám mít sebou pro mimi vlhčené ubrousky a balík pemprsek(dávají jen 4 na den a to prý nestačí) a bepanten na zadeček.Pro sebe pak kojenecké podprsenky,tampony do podprsenky,toaletní potřeby,ručník,pokud chci tak vložky(ale nemusím),5x kalhotky,bačkory,na první dobu porodní si mám přivézt vodu bez bublin pokud nechci jejich čaj,zabalila jsem si ještě nabíječku na mobil,foták,penízky na nadstandartní pokoj,kapesníky,ponožky,župan,dudlík pro malou,chránič na bradavky pokud bude problém s kojením,bepanten na bradavky(pro jistotu),malinký nafukovací kruh(kvůli nastřižené hrázi),oddací list,samozřejmě těhotenskou průkazku,občanku a průkaz pojištěnce a to je myslím vše..ale pořád něco přidávám..pomalu to bude vypadat,že tam budu chtít už zůstat hihi

Tak já miminko čekám na štedrý den,jsem teď ve 27 tt a věci některé mám už nakoupené, balit budu až tak po 30 tt, protože člověk nikdy neví.Nastávací švagrová rodila v 36 tt.A neměla nic připravené, tak jsme to musely všechno ještě dokupovat.Tak si ji raději nachystám dříve, protože pak kdybych to měla nechat na přítelovi tak nevím jak by to dopadlo.Znáte to sami. :///: :///:

hlaven si holky nezapomente pripravit obleceni pro mimiska.....je to pak sranda chtit po tatkovi neco co on absolutne nevi naco je :-)...

ahojik tak ja ji mam sbalenou od zacatku osmeho mesice, nikdy nevis kdy to prijde, tak je lepsi mit vse pripravene :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka