To jsou dneska vymoženosti:-) | Moje těhotenství.cz

To jsou dneska vymoženosti:-)

Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  Tak jsem přečkala vánoce v klidu a v pohodě....měla jsem strach, ale po 25.12jsem krásně zplaskla, což znamená, že ledviny jsou zase lepší a teď jsem pohyblivá jak v nějakém 6.měsíci.. sama tomu nemůžu uvěřit..
  Co mě strašně potěšilo, že mi posílají z porodnice různé informace a v případě potřeby jsou ochotni odpovídat na jakékoliv dotazy...
  To jsou dneska vymoženosti:-)

  Komentáře

  Obrázek uživatele LenickaV

  To jis někde zaregistrovaná,že posílají info?Nebo k nim docházíš na kontrolu?

  Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  Ahoj Leni, ne nikde zaregistrovaná nejsem..
  Holky tady řešili, jak dlouho dopředu se musí zaregistrovat do té či oné porodnice, tak jsem si našla na netu stránky té své a jen se zeptala jestli u nich je to také potřeba a o odepsali mi, že ne, že to nevyžadují a od té doby mi chodí různé infornace,co sebou, kdy jsou jaké kurzy,.. a zároveň jsem u nich byla asi 2x kvůli těm ledvinám, tak mi včera přišlo, že pokud se to nezlepšilo a můj doktor neordinuje mám se jít k ním podívat,... to mě dostalo úplně.. takový zájem bych nepředpokládala..Jestli takhle sledují všechny maminy, které se jim ozvou?? No nejspíš asi jo...

  Obrázek uživatele LenickaV

  Ahoj káčátko,tedy tak to je apráda to je u vás v Rychnově?

  Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  Jo v Rychnově.. všechny ty maily odesílá zástupce primáře, u kterého jsem nikdy nebyla.. Takže je to tak asi pro všechny..

  Obrázek uživatele LenickaV

  To by se mi taky líbilo.
  Já se bojím,kamarádka co rodila v HK i její sestra tak si stěžovali na přístup porodního personálu,ale zase když čtu odkazy tak vždy tu byli spokojení s přístupem.ALe je pravda,že ony jsou moc zhejčkané a rozmazlené.

  Obrázek uživatele osklive.kacatko2

  Moje ségra, ta mladší rodila v HK a byla nadšená, ale to je už 4roky.. Začala rodit na 35tta tak ji to v RK zastavili a převáželi ji na Hradec, tam když se porod nerozjížděl, tak jí prý něco píchli na rozjetí a proti bolesti a malá z ní vyjela než bys řekla švec..

  Obrázek uživatele LenickaV

  Já když tam tedy byla na brigádě,tak mi tak nikdo nepřišel nepříjemný.Je pravda,že za tu dobu se určitě personál změnil,byla jsem tam před asi 12lety Smile

  Náhradní matka

  Nabízím se jako náhradní matka pro páry který nemohou otehotnet

  Pád v těhotenství

  Ahoj maminky, mám na vás dotaz. Jsem ve 13. Týdnu a včera jsem zakopla o schod a spadla jsem na koleno. Neuhodila jsem se do břicha nic...

  Tehotna maminka

  Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

  Těhotenství

  Dobrý den,chtela jsem se zeptat, mám takovy menší problém dostala jsem od pana doktora gynprodyl na udržení...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jsme manželský pár, kterému osud nedopřál mít vlastní mimko. Proto hledáme maminku, která by cestou přímé adopce chtěla...

  Tak jsem přečkala vánoce v klidu a v pohodě....měla jsem strach, ale po 25.12jsem krásně zplaskla, což znamená, že ledviny jsou zase lepší a teď jsem pohyblivá jak v nějakém 6.měsíci.. sama tomu nemůžu uvěřit..

  Odborníci tvrdí, že v prvních třech měsících jsou spontánní potraty běžné.

  Za loňský rok se zvýšil počet spontánních potratů. Ačkoli jde o záležitost velmi nepříjemnou a traumatizující, odborníci tvrdí, že ve většině případů není důvod k obavám.

  Těhotná? Teď už neživíte jen své tělo, ale i dítě. Víte, co rozhodně musíte a čeho se vyvarovat? Tady jsou ty nejdůležitější skutečnosti o těhotenském jídelníčku, které byste měla znát.

  Markétka se narodila ve 3:15, váží 3500g a měří 49 cm. Dneska měly holky termín. Maki všechny pozdravuje a jak bude doma, dodá fotečky.

  Tak taky nějaké info o stravě po porodu Smile Třeba pro Monču K. a jiné Smile

  Ahoj holky, dnes zacinam 11.tyden Smile hura pristi tyden budu mit posledni tyden trimestru Smile a konecne geneticke vysetreni plodu. Sem netrpeliva silene

  Ahoj holky, tak jsem tu pár dní nebyla. Manžel má přes Vánoce volno, tak se mu musim věnovat. Už aby šel do práce. :o) Dnes jsem tu jen na skok. Konečně cítim mimi i rukou. :o) To je tak hezký. :o) Jinak mě pořád bolí břicho. Už asi 14 dní, už abych šla do poradny a zeptala se, co to je. Tak přeju všem hezký nový rok. Jestli se už sem nedostanu, tak přeji takhle dopředu. :o)

  Ahoj hoky. Všechny zdravím po Vánocích. Nevíte některá jak je na tom Zuzka.Picmouse nebo Marcikrtek?

  Nazdárek holky, tak dnes jsem už 40tt+4 a jdu na kontrolu do porodnice, tak jsem strašně zvědavá, co mi doktor řekne.