Jsem asi těhotná | Moje těhotenství.cz

Jsem asi těhotná

Obrázek uživatele Martta

Ahojky :ooo:
Tak jsem asi těhotná, teda podle testu bych potřebovala na tu druhou čárku lupu, ale vypadá to, že je tam. Objevila se mi ale až tak za půl hoďky, takže nevím to jistě, jestli to platí. Dopadne to možná všelijak, uvidíme. Budu si dělat kontrolní test v pondělí. Takže jestli je to pravda, budu mít ještě červíka 2010 Koulení očima :c:

Komentáře

Obrázek uživatele Martta

Ahojky všichni, tak Anička se nekoná. :r:
Dělala jsem si test znovu včera a opět tam byl slabej proužek jako minule (už po 5 minutách), tak mi bylo jasný, že je to blbost. Za tejden by musel být daleko výraznější. Koupila jsem si tedy ještě jinej test (ten plastovej, kterej má větší citlivost od 10 jednotek) a nebylo tam nic. :\/:
Takže nekupujte tenhle test, jelikož opravdu mi ukázal 3x falešně pozitivní výsledek!!! http://www.lekarna-zdravi.cz/eshop/detail-25552/tehotensky-test-unimark-... Musím ale stejně na vyšetření, protože mi je vážně špatně a nevím z čeho. Od žaludku a mám pořád závratě a to docela dost. Jdu k obvoďákovi, ten mě prohlídne a pak se uvidí. MS pořád nikde Ne
Tak teď nevím, jestli mám být ráda nebo ne. Nejdřív jsem byla v šoku, že je to brzy a teď jsem z toho nějak rozhozená. :O Už jsem se těšila, no nejsem já na hlavu? Budu muset zpracovat taťku, aby jsme se do toho vědomě pustili tak od ledna. Já chci ještě jedno miminko :w: :°O°: :s: :s: :s:

Obrázek uživatele PEvík

Však Anička bude!!!! Holčička A jaká, dáte si na ní záležet :°*°:

Obrázek uživatele Martta

Děkujeme :k:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ahojky Marti, no copak to tady čtu? To jsou teda testy, bych je zažalovala za újmu psychickou!Člověk se zž těší a ono tohle!?! Ale nevěš hlavu, přijde v ten správný čas! třeba se nám poštěstí stejně! :c: Jednička Holčička Mimčo s dudlíkem

Obrázek uživatele Martta

Jasný Jani, Jj, přesně - mám psychickou újmu :s: :s: :s: Tak dej vědět, od kdy si to načasujete :c: :s: Pápá

Obrázek uživatele Jaňulík 1

O.k. Dám určo vědět, vždyť se tady vidíme skoro každej den, tak nebude prolémík, pokud půjde netík! :c: My bysme se chtěli začít snažit už na jaře a předpokládam, že se snad zadaří, aspoň v tom doufam, jako s Valinkou, někdy v říjnu, nebo už v září, aby byla jarňátko a já nemusela ležet v porodnci ve 32 stupních na pokoji, jako letos a ještě do toho s prdlou sestřičkou jedinou, co tam byla, jinak byli ostatní moc fajn, že musíme mít všechny okna zavřený, i přes den, né jen na noc, prostě pořád, že miminka nesnáší zimu a že jsou zvyklá na 37 stupňů z bříška. Tak jsme se tam vesele pekly a miminka s náma, jen co měla po šichtě, to byly lufty a přívaly čerstvýho vzduch, páč nám zase další směna povídala, ať si vyvetrámě, že je tam jak v opičárně! Smile :s: :spid: Tak tu jsme měli rádi. :#~: Tak tomuhle bych se moc ráda vyhnula. :$$: Taky malá od tý doby nesnáší vedro a doma víc jak 23 stupňů už moc ráda nemá. Ne
Ale to víš, se řekne, naplánujeme si těhulkování a ono skutek utek, vim z prvního těhu, jak jsem si chtěla přivízt "suvenýrek" z Chorvatska, ale ne ne, nezadařilo se, až když jsme to nejmíň čekali a koupili si psa, kterej bylo 8 týdnů a já v prvním měsíci! Takže odreagováníčko super, ale ta představa, že bude kočárek a vedle toho skoro doga a za ní povlaju já? :s: :dog: Ale zaplať pánbůh to jde. Wink

Obrázek uživatele Martta

No tak to sis teda užila, tyjo tak my měly v porodnici pořád okno otevřený, jinak bysme asi umřely vedrem. Naštěstí nám do toho nikdo nekecal. Biggrin
Tak moc držím palečky. No vidíš, tak bude kočárek, vedle toho skoro doga z jedný strany :dog: , capkající kouzelná holčička z druhý strany Holčička a za tím vším povlaješ ty :qu: :qu: :qu:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ano ano, pravdivě rečeno! A Ty vidíš do budoucnosti? že to tak hezky všechno víš.. Nevadila by nám ještě jedna holčička, ale uvidíme, co nám příroda nadělí, teda aspoň doufam! :°O°: :#~:
A buď za to moc ráda, za ty okna, bylo to peklůíčko a jen, co babka odešla, luftung stejně proběhl. :C]]: :#~:

Obrázek uživatele Martta

Ahoj, co tu děláš, není na tebe brzy? myslela jsem že tu úřaduješ až tak kolem jedný, druhý :s: :s: :s: :s:
Nevidím do budoucnnosti, nevím co za poklad budeš mít v kočárku, ale že bude vedle capkat krásná holčička Valinka vím určitě :c: :c: :c:

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Jojo, taky si řikám. :s: Jsem ráda, že mě znáš! :k: Jednička
Včera jsem si šla lehnout v pět ráno, teda dneska, a pak hned jeli na nákupy do Prahy do Ikei, chceme to tady trošku zkulturnit (po řádění Carol, z dob štěněčích let a její demoliční čety, ve kterou doufám, že po rekonstrukci, se jí chuť na ničení zase nevrátí :w: ) a když jsme prodali to autíko, tak než to rozfofrujem, tak aby se z toho taky něco užitečnýho udělalo, takže musim dneska dřív se tady ukázat, páč jsem mrtvolka a skoro jsem usnula i ve vaně. :s: :'zz): Jestli bude dneska malá zlobit, tak zítra tady budu už v osum večer a v půl devátý :~!: :s: :s:
Díky za chválu Valinky. :k: Wink A neboj, Anička bude brzooo a bude to ona, uvidíš! Srdce Holčička :c: Jednička

Obrázek uživatele zzuzík

Ahoji Marti, je to tak lepší,byl by to záhul ! Já osobně vás holky obdivuju, jak se k tomu stavíte statečně !!
Já jsem strašnej uzlík nervů, já bych to určo nedala !!! Kdyby se to přihodilo, tak si mimi jistě nechám, ale byl by to mazec a nadšená bych nabyla !Někdy tu mám neteř 13 měsíční a jde mi hlava kolem !!
Ale na druhou stranu si zase si myslím, že když přejde to nejhorší, ta starost nazačátku, tak pak už to je v poho, jde asi o těch pár měsíců!!
Neboj, vše přijde v pravou chvíli !!!!!!!!!!!! Srdce

Obrázek uživatele Martta

Ahojky Zuzko, ale dala, ani bys nevěděla jak. Jako maminka by sis svý děti srovnala Wink
Je to asi taky tím, jakej temperament má první dítko. Vojta je klidnej a hodnej, vzorně večer usíná a nepotřebuje mě zatím mít u sebe celej den. Jenom v noci by už nemusel jíst každý dvě tři hodinky. Jsem už z toho někdy fakt unavená. :a\|:
Jinak si to mimi právě k němu představit dovedu. Je dobře, že je tak hodnej, kdyby řádil, taťka by se taky mohl šprajcnout a co potom :#o: :s:

Obrázek uživatele zzuzík

To je asi pravda Marti, že svoje by bylo líp ukočírovatelný ! a snad by nějak vycítilo, co si může v danou chvíli dovolit .
Zlatej Vojtíšek, my máme takovou treperendu stále přes den obletovanou ! sama se moc nezabaví. S hračkou na chvíli, ale po pár min jí ta hračka přímo rozlobí, že s ní nejde zacházet tak obratně jak by si přála a začně ukrutně kňourat a vykřikovat....po nevšímání-pláč ! Takže buď se věnovat, nebo uspat !! a když spí, tak hurá regenerace či úklid,....A to 2. dítko se mi tam nějak v představách ne a ne vtěsnat !
Právě proto na Teba od té doby myslím, jak to asi zvládneš a teď mi spadl kámen ze srdce ! Ale zbytečně, ty jsi jinej kalibr !!!!!! A holky tady taky jak to tu čtu. Alespoň mě to posílilo, to vědomí, že se někdo jiný nebojí to zvládnou dvakrát zasebou a bere to radostně. Opravdu smekááám !!!!!!!!!!
ps: Anna je krásné jméno a vy ji mít BUDETE !!!!

Obrázek uživatele Martta

Děkuju, Zuzko, jsi hrozně hodná :k:
Aspoň si Elinka v životě poradí a nenechá si nic líbit, správná ženská Holčička Jednička Ono to druhý dítko rychle po prvním má i svý výhody. Většinou mají k sobě blízko a pak, když jsou starší, si spolu vyhrajou. Wink

Obrázek uživatele zzuzík

Díky -takové superlativum Smile
To je pravda, že k sobě pak maj blíž, v dětství je to velkej rozdíl - rok, nebo 4 ! :°O°: Holčička
Sama nevím jestli neděláme chybu, že o 2. dítěti neuvažujem Sad Jsem dost úzkostná a když budem mít jedináčka, tak to budu na malou asi pěkně přecitlivělá ! A taky už mi není 20, aby pak až se nám někdy zachce, nebo bude malá škemrat sourozence, nebylo pozdě !! :?

Obrázek uživatele Martta

Zuzi, mě už právě taky není 20, už pěkně dlouho :s: :s: :s: , takže vím, že čekat nějak moc dlouho u nás bude znamenat, že už Vojtík žádnýho blízkýho sourozence mít nebude. Přítel je starší, přece jen o 11 let a myslím, že za pár let už bude chtít mít trochu klidu. Nevím, říká, že klidně počkáme, ale znám chlapy, už se mu do toho nebude chtít to absolvovat znovu. Přece jen už má dospělý děti, teď mimčo a znovu za pár let, to by byl podle mě fakt nápor :?
"Jedináčka" nechci, v tom mám jasno. Ne kůli sobě, ale kůli prckovi. Aby měl vždycky někoho, kdo mu bude nablízku a kdo ho bude mít rád, i když už tady třeba my nebudeme :c:

Obrázek uživatele rena88

Marti, tak to je mi moc líto.. Sad ale já si myslím, že to už bude cubydup.. :°O°: hmm, ale s tou tvou nevolností, je to divný..určitě si k dr zajdi..budeme Ti s Borískem držet pěstičky pro štěstí.. :k:

Obrázek uživatele Martta

Renčo, děkuju tobě i Borískovi Srdce , ono nakonec stejně nevím jak bych prcka zalehávala při cvičení s obr břichem :s: To by ani nešlo :w: Koulení očima

Obrázek uživatele rena88

Taky mě to v první chvíli napadlo, ale nějak by se to muselo udělat..a třeba do tý doby už by jste ani necvičili.. Smile

Obrázek uživatele renka13

Ahoj Marti. No jinak ty plastový jsou opravdu lepší. Chápu tě, že tě to mrzí, že když člověk už nad tím přemýšlí a vypadá to , že tě čaká znova to hezké období tak se na to samozřejmě začneš těšit. Nebud, ale zklamaná. Určo se brzo dočkáš. K dr. si raději zajdi. Jinak hlava se mi taky občas motá zkus si pořídit železo, možná ho máš mín a proto ty závratě. Pápá

Obrázek uživatele Martta

Děkuju Reni, už jsem se tu pustila do mých nedobraných těhotenských vitamínů (jsou i pro kojící) a železo je tam taky, tak uvidíme Wink Myslíme na vás, dej vědět v neděli. Pa Pápá

Obrázek uživatele Martta

No vidíš, tak super, třeba budou ty naše dětičky mít narozky obě ve stejnej den. :s: :s: :s: Tak to držím pěstičky i já vám Wink :s: Pápá

Obrázek uživatele Martta

Děkuju Domčo i Maxíčku, já vím, vždyť mám takový zlatíčko hodný doma :c: S tím taťkou sem teda zvědavá ://: :c:

Obrázek uživatele Terezka 5

Jak to, že nic nevím? Jseš si, Marti, jistá, že to Anička není? Mně se to nezdá, když Ti je špatně... Ach jo, už ses s tím sžila, co? Neboj, neboj, pokud to nevyšlo teď, začneme příští rok společně (teda neee jako společně, ale ve stejnou dobu) a Anička s Julinkou budou zase nastejno jako ti naši lumpíci!! Srdce Srdce Srdce

Stránky

Jednodenní menstruace

Dobrý den.před 14dny jsem měla.mensteuaci ktera se opozdila o 5dnu. A ted v pondělní  ze mě  šel  jen tmavě hnědý hlen a pak nic,dnes...

Bolesti bricha

Ahoj, 3 dny zpět jsem měla styk s partnerem, prasknul nám kondom. Do 15 hodin jsem si vzala Escapelle. Teď po dvou dnech mám bolesti v...

Čáp??

Ahojky holky s přítelem se snažíme o mimi, ale zatím nic. V Pondělí jsem měla plodné dny a samozřejmě bylo tulituli. Od včerejška mě...

Vyšetření

Ahoj holky, včera jsem byla v nemocnici 7+1 jsem začala slabě krvácet. Paní doktorka našla mimi 1,7mm ještě bez srdeční akce. Ale říkala...

pomoc..

Dobrý den, potřebovala bych nějak pomoct.

Je mi 16 let a poprvé jsem měla něco se svým přítelem, bohužel jsme nepoužili kondom,...

Ahojka holky, malá má zřejmě reakci na včerejší očkování :r: , je plačtivá a má teplotku 37,5 °C. Při jaké teplotě jí mám už dát panadol nebo nurofen? Zdá se, že ji i ty nožičky bolí (dostali jsem prevenar a hexu současně, do každé nožky jednu) Ráda bych jí ulevila jak od teplotky, tak od bolesti, ale nechci ji těma lékama rvát zbytečně. co myslíte? Mám jí dát aspoň jednu dávku na to bolení?

Ahojky maminky,včera jsme byli na velkém ultrazvuku,miminko je v pořádku,tak jsme nejštastnější Smile Pohlaví necháváme na překvapení až březnu,přikládám fotečku našeho mimíska. :#~:

Ahoj. Měla bych dotázek na Vás co už jste rodily. Dnes ve dvě ráno mě vzbudil pocit mokrých kalhotek, prvně jsem si myslela že mi to trochu ulítlo,jenže když jsem došla na záchod zjistila jsem že je to hlen. Než jsem došla do ložnice pro vložku měla jsem to po celých stehnech.

Ahoj maminky. Vím, že to jsem nepatří. Chtěla bych dceři koupit k vánocům tesco počítač (teď ho mají v letáku za 299 Kč). Máte s ním něketerá zkušenost jestli se to vyplatí. Děkuji moc za odpovědi.

ahojky Holky víte ,co mě trápí.mám holčičku až pujdu do porodnice tak ji bude 21 měsíců.jsem po druhé těhotná.Chtěla jsem se zeptat kdo Vám hlídal starší dítě po dobu v porodnici.Naty chce vše odemne.já ji uspávam a všechno.mám hrozný strach jak to tu bude až budu v

Ahoj, tak sice trochu se zpožděním, ale přece posílám slibované fotečky kočárky. S korbičkou jsem teprve deset dní po porodu, tak jsem ještě docela spuchlá.

ahoj holky Pápá ,máte někdo z vás obavy z šestinedělí?A nebo když ho prožíváte jak se cítíte?Já se na něj upřímně moc netěšim,protože se zkušeností z prvního mám v paměti,změny nálad vlivem hormonu,sezení na gumovým kruhu kvuli nástřihu plus jednorázové kalhotky narvané nejméně 3 vložkamy a spací d

Dneska to byla snad nejhorší noc za celou dobu těhotenství.....Kéž už by přišel opravdový porod, protože ti poslíčci to je fakt něco Sad jsem vždycky zmatená jestli jo nebo ne....

je tam vidět i můj králíček mazlíček,sice ho mám dostat až příští týden k svátku,ale mamka to nevydržela a já jsem moc rád,mám ho všude sebou a dobře se žužlá :qu: