Ještě k té popelnici:-)))) | Moje těhotenství.cz

Ještě k té popelnici:-))))

Obrázek uživatele Batulka

  Holky, ráno jsem se tu rozčilovala, že nám včera někdo ukradl popelnici. Manžel volal na město, aby se zeptal, co s nálepkou a nevěřily byste, co mu řekli!!!
  V telefonu prý slyšel, jak se tam někdo pochechtává, a z paní pak vypadlo, že popeláři ji včera omylem CELOU HODILI DO AUTA a to ji schroupalo :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: :s: Takže nám příští týden přivezou jinou :\x:

  Komentáře

  Obrázek uživatele saifa

  to by mě zajímalo, co by se stalo, kdyby tam tvůj muž nevolal!

  zda by se přiznali a nebo ďáli mrtvý brouky, to je bordel tady.

  no každopádně známým můžete dál říkat, že se u vás nekrade:-)

  Obrázek uživatele Batulka

  nekrade, ale bordel je to stejně :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele hanicka.slunicko

  Gratuluji k vyřešenému problému, takové rozuzlení tu asi nečekal nikdo. zlodějííí popelářský!!!

  Obrázek uživatele Batulka

  pacholci!

  Obrázek uživatele hanicka.slunicko

  A :spid: odpadky teď budete jako házet před úřad, než vám dají novou popelnici???

  Obrázek uživatele Batulka

  tak asi někomu na hlavu Wink

  Daruji Utrogestan

  Daruji dvě neotevřená balení Utr...

  bůlka na jizvě po nástřihu hráze

  Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

  Červené pupinky

  Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

  Hledám

  Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

  Jaké mají vaši děti oči, už se někomu zbarvily jinak?? My je máme ve 4 měsících pořád modrošedé, a přitom já mám zelené a chlap hnědé :?

  je tu další snaženíčko:-) teda, ně že bychom se nesnažili i jindy:-) ale opět ty NEJ dny vychází na víkend, no snad by se tentokrát už mohlo zadařit:-) po včerejší žni nových miminek a nových těhulek // by mohla přijít i řada na mě:-)

  V 5:50 mi přišla zpráva: Ahoj Hani, tak ti trochu priblizim muj porod. Dostala jsem prvni tabletku na vyvolani a ta zabrala okamzite.potom mi zavedli epidural pri kterym jsem na hodinu ztratila kontrakce. Pak uz to slo rychle, sileny bolesti ktery jsem projecela.

  Ahoj holciny tak u nas pres noc napadalo 10cisel snehu to snad neni ani pravda.

  už jsem od dvou hodin vzhůru,vašík nechtěl spát.usnul až v půl sedmý a to se zas vzbudil pepík.takže si dám asi sirky do očí abych je udržela. manžel příde až ve tři,tak mě snad nechá vyspat.

  PápáPápáPápá jaká byla noc?

  Ahoj holky,tak dnes v noci mě probudila krásná a radostná zpráva. Vyhrkly mi slzičky štěstí! Vjů napsala: JMENUJI SE NIKOLKA,NARODILA JSEM SE 20.3. VE 22.50, VÁŽÍM 3150G A MÁM 51CM. JSME S MAMINKOU V POŘÁDKU,JEN JSEM JI TROCHU POTRÁPILA. JEŠTĚ ŽE BYL TATÍNEK S NÁMI!
  Moc jí gratuluji a přeji hlavmě zdravíčko a ať jí malaá Nikuška dělá samou radost!!! :q:

  co je s Tebou nějak nepíšeš jste v pohodě?

  Ahoooj! Tak vás všechny zdravím! Dneska je zase tak škaredě,že mi to na náladě moc nepřidá a to už tak jsem dost mrzutá. Včera odpoledne mi začaly celkem dost silné bolesti,ale nepravidelné. Pak přestaly a tak jsem večer dala horkou sprchu,zase se něco rozjelo a asi půl hoďky jsem měla mírné bolesti po pěti minutách. Pak ale zase nic.

  Včera večer manžel přijel domů, měl přijet až v sobotu, ale byl tu jen na otočku a dneska zase frčel a zítra se vrátí. Jsem si říkala, jak budeme spinkat všichni tři. Hm, tak jsme moc nespinkali, já jsem teda do Jiříka hučela, ať spí, že se o malého postarám, že ráno zase odjíždí do Brna.