ještě jednou...po vajíčku autosedačka | Moje těhotenství.cz

ještě jednou...po vajíčku autosedačka

Obrázek uživatele jane.sed

Ahojky, už jsem se na tohla jednou ptala, ale přišla mi jen jedna odpověď..tak snad to teď bude lepší...
Jak mám vybrat autosedačku po vajíčku? Koukala jsem, že jsou od 9 kilo, ale potom se ještě vybírá do kolika. A to je mi záhadou. Vůbec netuším, do kolika kil vybrat. Jestli do 18, 25 či 36. Nemám představu, jak kila odpovídají věku prcků. Jestli třeba není zbytečné kupovat do 36. Nerada bych totiž koupila a za pár měsíců zjistila, že jsem měla koupit jinou.
Děkuji za typy a rady


Obrázek uživatele miky

Ahojky tak mi máme vybranou se dajdu megamax 9-36kg je opravdu parádní a vyhovuje všem požadavkům.Jinak jsme se tady o tom bavily pač jsem se taky holek ptala a kdosi psal,že nejlepší je 9-25kg a pak ta další snad,ale my bereme tuto a myslím,že se malé nic nestane sedačka s ní roste takže v tom nevidím problémek:-))))

Obrázek uživatele Kachka

Já jsem to nedávno řešila a dospěla jsem k názoru..že nejlepší je od 9-18kg..od 15kg už může být pouze podsedák..jakou sedačku neporadím..

Obrázek uživatele Karluša

s tím podsedákem od 15 kg nevím, když maj některý děcka v jednom roce třináct kilo, tak mi to přijde dost brzo, v tohle bych řekla je lepší se orientovat spíš dle výšky, ale je to věc názoru.

Obrázek uživatele Karluša

my máme od Babypointu od 9 do 25, je polohovací, ty do 36 jsou většinou dělaný tak, že když ti dítě hlavou přeroste, tak odděláš záda a máš tam pak jen ten podsedák, tak to záleží hlavně na tobě, kolikrát chceš sedačku kupovat nebo kolikk chceš mít dětí. My čekáme druhý, tak malá dojezdí v tý velký, pak snad už bude dost velká na podsedák, abychom ji ze ten rok a půl mohli použít pro druhý. Bude jí pět, tak jí to snad bude stačit.
Jen tak pro zajímavost, malá má tři a půl, váží necelých šestnáct kilo a má asi 98 cm.

Obrázek uživatele jane.sed

To jsem ráda, žes napsala...protože právě na Babypoint jsem koukala...máme od nich vajíčko a chtěla bych i golfky a autosedačku...Takže paráda a zatím díky

Prosim o radu

Ahoj holky mam prozbicku nemate nekdo skusenost byla sem na interupci pred 7 tydnama menstruaci sem dostala jak sem mela jenze pred 3...

Opar

Ahojky holky, prosím o pomoc, jsem na začátku 4.měsíce těhotenství a dělá se mi...

Michalka ve školce,Gábinka 5 měsíců

Ahojte,tak se po nějaké době zase hlásíme...

Vývoj novorozence týden po týdnu

Co mě zaujalo bylo to, že na konci měsíce dítě již dokáže sledovat pohybující se předmět. Mám měsíční dceru, která však hrající kolotoč...

Vysoký tlak

ahoj holky, máte některá zkušenosti s vysokým tlakem v těhotenství? Před...