ještě dotaz k příkrmům po nemoci

04.12.2009

Ještě jsem se chtěla zeptat, jak mám malou zase naučit, že jí dávám příkrmy a že to není nic hnusnýho, teď mi tři dny horečkovala tak jsem musela dávat čípky a nurofen, k tomu bohužel ještě dáváme dvakrát denně železo to je taky pěknej blivajz a ona se mi teď lžičky úplně bojí, přitom když byla zdravá tak mi už docela papala sice jí chutnalo jen něco ale baštila, co teď?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj Veroniko,

železo je hnus....dávala jsem ho Anince přes měsíc a pak jsem musela i po konzultaci s Dr. přestat, protože to byl takovej průšvih....takový bolesti a křeče z toho měla...neskutečně "ryčela" i 3 hodiny v kuse.....tak jsme rozhodly, že až začne baštit příkrmy, tak jí budu dávat víc hovězího. No....taky jsme bojovaly....nevim....zkus jí dát samotnou prázdnou lžičku....ať si s ní hraje....aby viděla, že tam neni nic škaredýho....a tu a tam jí na ni dej něco, co jí chutná....třeba banán nebo bílej jogurt? Těžko Ti pomůžu.....vim, jaký je to trápení....chudinka malá.
Tak to nějak zvládněte....to se zlepší.....držim palečky, pa

In reply to by Šárka75

s tím železem máš pravdu je to hnus fialovej teď jak jsem ji dávala nurofen tak jsem ji dávala to železo jen jednou denně ale to už je řev to ona to nechce a brání se. Když byla menší tak to šlo to spolkla dostala čají a bylo,ale teď už se mi přetáčí na bříško brání se ručičkama a to je boj.
Už jsem ho taky kolikrát vynechala a dala si ho sama aby přešlo do mlíčka. jinak nám nic nedělal, my měli aktiferin a malá po tom byla v pohodě.
Bereme ho už od šestinedělí takže skoro 4měsíce fujjj
a tak má chuděra už averzi a teď ten nurofen k tomu ani se ji nedivím.
Snad se to srovná. zítra zkusím dát lžičku jako hračku:-)
Dík za radu:)

In reply to by Veronika 24

Ty jo....tak to jste holky hrdinky!!! :-) My měly Maltofer....ale jak říkám.....měla z toho takový bolesti....na začátku jsem byla vyplašená, takže jsem s ní letěla do špitálu na pohotovost, protože strašně plakala....tam nic nenašli.....a až pak mi došlo, že to je po tom železe.....no a Dr. mě "upozornila". že se jí maličko zhorší trávení.....no děs a hrůza. Trpěly jsme na ty hnusný koliky až do 7 měsíců....a to neni nic pěknýho pro miminko.... :-( Rozhodně se to srovná....já vim, je to náročný, musíš se obrnit trpělivostí a nic jí zatim moc nenutit....já jsem si párkrát taky dala do pusy tu lžičku s papáním....aby jako viděla, že to taky jim....že to je dobrý....a dělala jsem u toho kašpary....jakože mňáááám, to je ale dobrůtka.... :-)) Chvíli na to kouká.....no a když má náladu, tak si ochutná.....a když ne, tak to zkus později.....to klapne, neboj :-) Tak se mějte holky šikovný, železem trápený. Papapa

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka