je tam buchtička

23.04.2009

Drahé tety, tak jsem se před chvilinkou vrátila z velkého UTZ a k mému velikananánskému překvapení čekám holčičku :girl: , každý mě přesvědčoval, že vypadám na kluka, i paní Dr. říkala, že popírávm veškerá těhotenská pravidla a je to tam :s: :girl: Jinak ještě 11.5. jdeme za dětským kardiochirurgem, protože se jí nezdály dvě cévy...jako že nejsou stejně velké, ale že prý nemám stresovat, že je to jen její důslednost, že si stejně myslí, že to bude celé v pořádku. Ale každopádně ta moje princezna je pěknej dacan, celou dobu byla špatně otočená na dloubance nám kašlala, semo tamo mávla ručenkou, tak nás Dr. poslala asi na čtvrt hodiny chodit, ale stejně jí k tomu srdíčku clonila páteř, takže ty cévy nemohla pořádně změřit. Tak jsem měla takovou radost, i když jsem do nedávna nakupovala vše modré, tak jsem koupila dvoje růžové tepláčky a dvě růžová bodýčka, no nářez překvápko neskutečné. :qu:

Ahoj Baruš,tak ještě jednou :qu: veliká gratulace :qu: k princezně :girl: .Příští týden se na vás moooooooc těším.Ještě písnu.Papa

Jéé,gratuluji k princezně.To srdíčko bude OK,je dobře,že máš tak precizní Dr.Já taky potichoučku závidím a počítám dny do pondělí.Zatím pa mějte se krásně :a:

In reply to by pit

moooc děkuji, jdeš v po na velký UTZ??? Asi jo, co mi tak vychází dle týdnů, neboj do třetice to klapne budeš taky plést copánky, každopádně hlavně držím pěstičky ať je všechno v pořádku a jako bonus...žádný pindík nenalezen :one:

Ahojky,
blahopřeju k holčičce a potichounku závidím. Já už taky chci vědět, co nosím pod srdíčkem :) Doma mám skoro 4.letýho chlapečka, takže holčička by byl splněný sen, ale nejdůležitější je zdravíčko. Toho vyšetření na kardiografii se neboj, určitě bude vše v pořádku.
Papa a užívej si těhulkování :) Jo a už máš vybraný jméno???? Emili

In reply to by Emili15

Ahojky Emili, jsem si myslela, že už to víš co čekáš. Jsem už z toho všeho zmatená jak včelka, děkuji za podporu, taky doufám, že bude všechno v pořádku. A jméno mám od začátku Nella

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkuji Mišenko, já jsem z toho taky celá paf, je pravda, že holčičky jsou silnější povahy, tak spolu budeme mít víc blíž. a děkuji za podporu s tím :h: ale jsou to neustále stresy a překvápka takové těhulkování :c:

gratuluju , bude to určitě pěkná princezna,,,, ale není pravdou, že holky jsou hodnější... zeptej se mojí mamči :!k:
a kámoška má taky pěknou čerticu.... tak hlavně , ať jste obě zdravé... to je nejdůležitější... a co jméno??

gratuluju k holčičce, buď ráda, holčičky mají blíž k maminkám a když na ni budeš sama, budete aspoń dvě :\x: :one: Takže žádný Brad Pitt :s: Já nevím co čekám, tak nakupuju univerzální barvičky, každopádně ale nějak tuším že holčičku a tak bych modré dupajdy pro jistotu nekoupila :) S tím srdíčkem neboj, určitě to bylo tím, že byla špatně otočená... A co jméno, už máš?

In reply to by Radka M.

Ahojky Raduško, děkuji za podporu. já to taky tak beru, že holčičky jsou líp zvaldatelny, hlavně když budeme samy, vlastně nebudem budeme dvě :s: :girl: :girl: žádný Brad to nebude :s: by to byl ještě lovec žen po otci a to nechceméééé, takže hodná pincezna a moje :one:

In reply to by Radka M.

To doufám, že bude povahově spíš po mně a zbytek potlačíme výchovou, Nelly je taky hezké, ale k mému příjmení se hodí spíš ta koncovka a

Ojinka

Mooooc gratuluju a to srdíčko bude určo v pořádku. Holčičku ti na jednu stranu závidím. Na holčičky se dělají tak krásné oblečky ale na kluky nic moc.....

In reply to by Ojinka

No to je fakt mazec na ty holčičky, ty pidi riflové šatičky a jiné je pravda, že na ty princezny mají větší výběr, ale já jsem pořád dost překvapená protože jsem od všech mých blízkých měla vsugerované že to bude kluk, na kluky je to zase jednodušší rifle + tričko, nebo bodýčko, jsou to pak pěkní frájové, kluci jsou taky super

In reply to by Ojinka

teď možná, ale nevíš co bude za pár let, kdyby si všechno měla přepočítávat, tak si nepořídíš ani jedno, neboj, nějak bylo, nějak bude....já jsem optimista věřím, že dobře

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Díky Pavli, všechno vím, všechno to čtu oblečky na princeznu máš nádherné, hned mám inspiračku :one:

In reply to by Danzy

Děkuji Danzy, já si fakt do poslední chvíle myslela, že to bude kluk, když mi to sdělili, tak jsem řekla, že to není možné, že ten pinďa tam někde musí být a nebyl, všichni mi to fakt vsugerovali, jen moje mamka to tak hezky trefila a stála si za tím, tak jsme doma uzavíraly sázky....takže nastávající babča se dnes bude mít dobře :s:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkuji šnečku, za uklidnění, ale stejně je to pořád jen samé čekání, samé testy a vyšetření, už to chci mít za sebou a mít v ruce jen dobré výsledky, sem dnes na tom uTZ říkala, své mamce, že obdivuju lidi, co si to nenechají říct, já hned jak jsem to věděla tak jsem to všude roztroubila, jsem fakt ženská sakramenská :00: a ta moje princezna krom toho, že celou dobu byla špatně natočená a nechtěla spolupracovat, tak jakmile jsme se dostaly na spodek tak si tam dala ručenku, no zlobidýlko, ale pak nakonec povolila a víme na čem jsme, to jsem ještě valila na gyndu, protože jsem byla objednaná na stejnej den tak mi to ještě můj Dr. potvrdil, že je to pincezna :qu: teď mě tady kope u PC asi toho má za celý den plné zoubky, pořád do ní někdo dloubal :s:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka