Je tam???

17.07.2009

Ahoj snažilky, co myslíte, je tam druhá čárka? Nebo už mám halucinace :O . Dnes mám 26. den cyklu a :spid: by měla dorazit v neděli. 6.7. byl pozitivní ovul test. Je možné, že by se už teď mohla na testu objevit // :n: ? Zdálo se mi totiž, že mám na testu //, tak mi to nedalo a ráno jsem si ho udělala, i když jsem si slíbila, že testovat budu nejdřív za týden. :s:

Je tam???

gratuluji :qu: :qu: je to tam :\x: :\x: :\x: ,zadne halucinace neboj ;) ;) To je hezke ze se t to zdalo a ono j to nakonec pravda :one: Uz muzes cekat jen az bude silit a pak na miminko :///: ,Takze at ti probiha tehu tak jak ma a zadne komplikace! :one: papa :a: :a: :a:

Ahoj, no je to tam :one: :qu: !!! Taky jsem jí ze začátku měla hodně slabou, ale za pár dní už to byla dálnice :one: . Tak držím palce :w: :w: :w: Další březňátko na cestě :\x: :\x: :\x:

prej halucinace.... je tam jasně vidět, ikdyž je slabší než ta kontrolní.... tááááákže gratuluju....

Ahojík tak je sice slaboučká ale já ji tam vidím :girl: ještě chvilku počkej a testuj tak za týden měla by být podstatně silnější a viditelná :w: držím palečky ať nemám halušky s tebou a dej pak hned vědět :C/): jinak kdybych tu už nebyla tak předem móóóóc gratuluji :qu: Páčko Martiii :a:

Jaký halucinace prosím tě :s: no jasně, že tam je :qu: tak vyčkej a zkus za pár dnů testnout znovu a uvidíš, že budu sílit :one: :h: jůůůůůůů, že by další březňátko :qu: :\x: :||): :/;x:

ahoj, já ji tam vidím. Tak to zkus ještě za týden, to už by měla být silnější. Tak tfuj tfuj ať to vyjde.
Tess

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka