JE TAAAAAM, OBR 4MM! :)))))

27.08.2010

Ahojky holky! Moc všem děkuju za držení palečků a myslení na mě!!! :k: :k: :k:
Je tam mimi, 4mm veliký a už bylo vidět i :h: :h: :h: :h: :h: :h: :h: :w: :///:
Já jsem táááák šťastná!

JE TAAAAAM, OBR 4MM! :)))))

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

nn nebyla jsem ještě u Dr. zjistila jsem těhu asi moc brzo,protože silnější čárky mam jen na mamatestu 10mUI/ml a ne na tech s citlivostí 25...na tech je jen ta slaboučká právě...ale v pondělí testuju a pokud bude už uplně silná,tak jdu k Dr. na krev alespoň..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Vitamínky ani ne,myslím,že mi žádný nedoporučoval,já jsem začala hned po operaci clostillbegytem a proverou,po který mi bylo dost zle a přibrala jsem asi 15kg,pak zase následoval clostillbegyt,ale už s utrogestanem a takhle dokola,než si teda p.Dr.prohlédnul pořádně spis z nemocnice a oznámil mi,že už je to zbytečný,a,že mi tady už nedokáže pomoct :$$:
A,že teda mi už pomůže jedině Gennet....takhle to je stěma doktorama,sami nic nevědí a cpou do tebe všechno,i když to stejně nepomohlo :-g(

In reply to by Jitunka

Jitunko, to me mrzí, ale divim se, že TI neřekl o těch vitamínkách!!! To by byl gól, kdyby to pomohlo! Protože ta známá, jak jsem Ti už o ní psala, že má dti 15 let od sebe, neměla prý už taky žádnou naději a ta to měla ještě o to horší, že jí už je kolem 40 let! Ty jsi mladá! A tak se dozvěděla, už ani nevim od koho, o těch vitamínkách a když se používají s kyselinou listovou dohromady, pomáhají právě n průchodnost vaječníků a tim pádem spermijka se dostane líp do vaječníků! Poradila jsem tohle i jedný holčině tady (Špagetka) a ta otěhotněla za chvíli po užívání! Nám to taky nešlo, začala jsem to brát a dneska mám 13ti měsíční dceru! je fakt, že jsem na to početí nesměla myslet, to to pak nešlo, ale jednou jsem se malinko "picla", nemyslela na nic, na taťku vlítla a byla jsem v tom! Ty vitamínky Ti jenom prospějou, pokud nic jinýho za léky nebereš, myslim, že by to nemělo vadit... Jmenuje se to GS Mamavit a k tomu obyčejnou kyselinu listovou. Za zkoušku nic nedáš :) :#~: :*O*:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka