To je překvápko, | Moje těhotenství.cz

To je překvápko,

Obrázek uživatele kettynka

  jsem hledala kam mi zmizelo okno abych mohla vložit příspěvek....a ono je jinde...máte to taky nebo ne?Jinak krásný den!!! :k:

  Komentáře

  Obrázek uživatele Ricky

  jéé, děkujeme, je to hned lepší Jednička

  Obrázek uživatele monajs

  jj, ja to mela jako ranni rebus :s: chvili jsem to hledala

  Obrázek uživatele kettynka

  Třeba to udělala admin proto, abysme si u PC procvičili mozkové závity....hádanka dne, hledej kde máš okénko :s: , ale na mě si nepříjde, já ho našla )ale asi až po deseti minutách Smějící se mimčo

  Obrázek uživatele monajs

  me to trvalo jen chvilku, ale uz jsem si rikala, ze jsem nejaka divna, ze jsem slepa... vzdyt to tu bylo a neni :O :? :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele Lusy

  taky jsem koukala ja kvyoraná myš a hledala to. Smile přeji též krásný den :k:

  Obrázek uživatele janasvob

  je to přehozené - taky mi to vadí.

  Obrázek uživatele kettynka

  No já koukala....taky si na to budu muset zvyknout. Koulení očima

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Nechtěné těhotenství

  Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

  Měj te se tu krásně a přeju hezké sny a klidnou noc. Já si jdu lehnout. Bolí mě záda a melj sebou hrozně mele takže už nevím jak sedět. Snad to tu zítra po těch úpravách poznám.

  teda doufám, že ste měly víkend lepší ne já!!!

  Tak dámy..

  dneska jsme vstoupili do 39. týdne, to je masakr :s: a ještě větší, že už jen tři dny a tři noci a budeme tři :s: Srdce přeju všem krásný den!

  Jak se máte,co děláte?Jak mám malou,moc nestíhám psát,jen do diskusí.Neřešte prosím už tu Misku ://: a piště o něčem zajímavějším. :\x:
  Maminky,jak oblékáte mimča doma?Alenka mi teď pšiká,je možné,že by jí byla zima,když má body s dlouhým rukávem a dupajdy? :?

  Ahoj maminky a mimísci.
  Včera jsme byly na Brněnském veletrhu.Koupily jsme tam kočárek.musím říct,že se mi to zdálo brzo,ale byl za báječnou cenu,tak jsme jej koupily.pošlu Vám obrázek.Kočárek je u potencionální tchýně,tak jak jej ve středu nafotím,dám Vám sem fotečky.také jdme koupily pár drobností pro naši Lotynku.Pořídím fotky a dám to tady.Snad se Vám bude líbit stejně jako mě.

  jak jste se vyspinkali? já zase nic moc. Ale už jsem byla na balkóně pověsit prádlo a je tam opravdu krásně tak mi to zvedlo náladu. peru totiž věci na mimi

  Ahoj děvčata.Tak jsem zase zpět a doufám,že už na dlouho.Ty dva týdny skoro bez vás byly strašný.Kluk je konečně ve školce,tak uvidíme.Chtěla jsem přečíst,co se tady všechno stalo,ale je toho nějak moc.Tak jestli mi někdo řekne ve zkratce,co nového????

  Ahoj maminky,přeju všem krásné dobré ráno PápáPápáPápá .

  včera bylo tak krásné počasí,že jsme celá rodina vyrazila na výlet do obory,manžel vzal na nohy poprvé brusle tak jsem se nasmála a konečně člověk načerpal nějakou tu energii která v zimě dost chybí Wink a co vy maminy a těhulky??Jaký jste měli víkend???

  Tak co víkend? U nás byl pracovní - výměna stropních desek, skládání a vrtání poličky pro malýho a neděle byla věnovaná přesazování květin a na balkon jsme si dali truhlíky :k: Tak už aby to kvetlo :qu: Dnes jsem vstávala v 6h a jela na emise a STK, jenže mám rezavý výfuk, tak si ho napřed musím nechat spravit. Pán byl tak hodnej, že mi nenaúčtoval 300Kč za zjištění závady.