jakou autosedajdu? mám tři favority...:-)

16.08.2011

ahojky holčičky :a: , protože se blížíme k hranici 9 kg, tak řeším autosedačku...mám tři favoritky a chtěla bych se s váma poradit... :one: takže: http://www.mamitati.cz/index.php?men0=139&men1=141&list=1&prod=7934&usr…

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=139&men1=141&list=1&prod=5554&usr…

http://www.mamitati.cz/index.php?men0=139&men1=142&list=1&prod=14637&us…

tak...koukala jsem na různý testy a vím,že nejlepší jsou Romer...ale na tu prostě nemáme!!! tak a babo raď.... :one: Prosíííííím.... :one: :€m: :€m: :€m: pozdravujte mimísky!!!!!

koupili Romer s Iso fixem - jezdíme hodně.... vajíčko máme do 10 kg, a už jsme měli přes 9 kg. Ale určitě bych taky preferovala sedačku 9-18 kg.

Ahoj Raduško, taky jsem už začala pokukovat. My se ještě zdaleka neblížíme k 9kg, ale mám ráda, když mám všechno připravené :-). Jinak s těma penízkama to máme taky, sice se všude píše, že se na bezpečnosti nemá šetřit, ale zase nemůžu dát za autosedačku nějakých 8tis a více :00: . Mě zaujali tyhle jsou od Neonato a myslím, že za hezké peníze http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/Neonato-Autosedacka…
http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/Neonato-Autosedacka…
Já osobně asi půjdu do té ISOfixem. Ještě mají podobné od CAM a ty jsou o něco malilinkato levnější a také s ISO i bez
http://www.malvik.cz/Autosedacky/autosedacky-9-18kg/Cam-il-Mondo-Autose….
Jinak bych být tebou volila ty 9-18kg. Jsou pro ty prdelky pohodlnější, když tam usnou tak je položíš a nepadá jim hlavička. My jsme pro Natálku měli tuhle vel 9-18kg a když ji byly dva roky tak jsme kupovali tu 9-36kg a hodně rychle jsme ji prodávali. Nedala se úplně položit takže spinkala hlavičkou spadlou dolů. Ale třeba už jsou ty sedačky vychytanější, taky už to budou tři roky. Tak snad vybereš správně a budete s Anetkou spokojené :-) :a:

Ahojky, tu poslední radši ne, je to 9-36 kg, sice multifunkční, ale prý na úkor bezpečnosti. My jdeme do 9-18 kg, takže když už z těch tvých nějakou tak ty 9-25 kg. I Když vy jste ještě malincí, raději bych volila I. My jsme Dubínci 2010 a jdeme do I :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka