Jaká matrace do postýlky? | Moje těhotenství.cz

Jaká matrace do postýlky?

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Ahojky holky! Prosím o radu. Jaká je nejlepší matrace pro miminko do dětské postýlky? Koupily jsme v Ikei postýlku a jaký tam měli matrace, to nám přišlo hrozně měkký, jen molitan. Tak jsme jí prozatim nekoupily a čekáme na rady a zkušenosti od vás. Zase máme strach, aby monitor dechu přes tvrdší matraci vůbec miminko ucítil!? Díky moc za rady! Ahoj Jaňulík Pápá

Obrázek uživatele krtecek9

Ahojky, my máme pohanka - militan - kokos, to co má většina a monitor dechu jsme koupili Bybysense II. a také budu ze začátku monitor dávat mezi matraci a chránič matrace, i když je monitor hodně citlivý, vyzkoušíme i pod matraci, ale spíš teď dáme pod ten chránič.

Obrázek uživatele lilian

Tak já jsem v 20tt a postýlku ještě nemám Smile to příjde a madraci chci určitě kokos+pohankové slupky. Monitor dechu asi ani nebudu mít, pokud jej neseženu levně, z druhé ruky, nebo ho někde nepůjčují za malý peníz.

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Moc děkuju za info, jaké matrace jsou nej, takže jsme asi udělali dobře, že jsme tu molitanovou hned nekoupili. Taky jsem si říkala, že tem monitor dechu asi kupovat nebudeme, ale to byjsme se pak asi vůbec nevyspali, když bych ho nebo jí chodila pořád kontrolovat, jestli dýchá. Budeme mít z druhé ruky asi za 1200kč, tak to si raději odpustíme jiné věci, ale tohle mi přijde dost důležité. Ikdyž dřív taky nebyly a zvládalo se to, ale dřív taky nebylo tolik náhlých úmrtí novorozenců! neboj, jsem v týdnu 19+5 a postýlka je taky skoro to jediné co máme. Sice je ještě složená v garáži, ale pro pocit, že už aspoň něco je, mě těší. Přeji hezké a bezstarostné těhulkování! :\x: Pápá

Obrázek uživatele lilian

tak jsem koukala na Aukro a je jich tam dost a za cenu kolem 1000,- Smile tak si pak asi taky nějaký monitor dechu vydražím Wink Kdo ví, jak to bude.

Obrázek uživatele Jaňulík 1

myslím, že je to celkem důležitá a hlavně chytrá věcička. Jinak mam obavu, aby nebyli ty monitory tepr před dražbou. Přítel to sledoval, byly vždycky tak za 900 kč a pak při dražbě se dostali kolem 1500kč, většinou. Ale uvidíš.. Hezkou aukci a vybírání! :\x: Pápá

Obrázek uživatele lilian

Tak toto hledisko ještě promylsím, a juknu kolik stojí nový a tak, a pak snad s našina něco vymyslím Smile to víte, mám hoodně nahnutý rozpočet, otec dítěte zatím nedal ani kačku a mě se doprošovat nechce, to pak třeba pořeší právník. A tak snad se to změní, nebo nějaký sponzor přispěje... Smile Ale je fakt, že něž plané polachy, tak raději přisypat penízky.

Obrázek uživatele Inkacek1429

Nový Nanny se dá sehnat i za 2000, na internetu. Stačí zadat do vyhledávače a vyhodí ti to stránky, kde srovnávají ceny, nevzpomenu si jak se jmenují. Tak jsme to hledali my.

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Díky Inkáčku!

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Dame si pozor! Papa

Obrázek uživatele Maxima

Taky jen horko težko odolávám těm výlohám s dětským oblečením, kočárkům, dudlíkům atd. :sick: Ale hodně dělá i ta moje pověrčivost Koulení očima . Za měsíc, maximálně za dva, to ale určitě doženu. A pokud ne já, tak manžel určitě - začíná pokukovat na netu po kočárcích a vyptává se známých, co už mimi mají, na různé potřeby, pomůcky atd. Smějící se mimčo

Obrázek uživatele Maxima

Ahojky, jsem v 18tt a termín mám taky v červenci. Vy už kupujete postýlky? Co je to prosím ta "respisense"?

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Zdravím Tě a jsem ráda, že jsi taky červencová! :qu: (mimo jiné, krásný to měsíc, viď!?) Smile Neboj, mam jen postýlku, jinak absolutně nic. Jen lahev, jedno nebo dvě bodíčka a dudlík. Což určitě na prcka nestačí. Koulení očima Ale jak řikáš, za měsíc, či dva to doženeme! Postýlku jsme koupili v Ikei, úplně stejnou, jako mají třeba v Kice, akorát že za třetinovou cenu! :\x: A službu udělá úplně stejnou. Už jen látku na nebesa, ty nám spíchne babička a je to postýlka jako fík. :c:

Obrázek uživatele Maxima

Červenec jsem vždycky milovala. Holčička Doufám jen, že toho pěkného názoru o červenci budeme i letos v červenci, kdy opuchlé a nateklé budeme rády, že si zajdeme na záchod a budeme proklínat ta vedra... :s: . Jediné, co máme pro mimi, je nepochopitelně, autosedačka a nosítko v jednom. Ne, že bychom začínali nakupovat , jen jsme byli obdarováni od Ježíška Smějící se mimčo Mimi se nám při ultrazvuku otáčí zády, tak stále nemám tušení o pohlaví. I když na druhou stranu je mi to fuk, hlavně, ať je to zdravoučké ://: , protože jak si tady čtu ty příspěvky, tak je hrozné, kolik nastávajících maminek si prochází mnohdy testovacím očistcem Ne . Ty už víš, jakého pohlaví je mimi? Nebo nakupuješ neutrální barvičky? :k: Po výbavičce pokukujeme také v Ikei a někdy mrkneme i do Chicca (nebo jak se to píše :s: ), ovšem některé ty ceny... :jawdrop: . Kdybych měla nakupovat jen u toho Chucca, tak bych asi pak dlouho žrala s manželem omítku :hu: , protože bychom neměli ani na chleba Koulení očima .

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Předem děkuji za rozesmátí z Tvého článku! Dostalo mi, jak jsi hezky popsala finance a omítku! :s: Dost originální! Jednička Jenže bohužel krutá realita i u nás. Přítel ještě shání jinou práci,teď v té stávající ho dost prudí, sice je tam 9 let, ale neváží si toho, zřejmě jsou si jistí tou krizí a situací, jaká je na prac.úřadě, tak si vyskakujou, tak si z kraje moc mi vyskakovat nebudem moct ani s dovolenou a to ji chtěl tak nějak naplánovat na náš termín,aby byl u porodu. Takže taky koukáme po věcech a když se nám to už líbí, tak zase cena ne! Tak pořád nic nemáme.A asi čekáme, že to zlevní.. Ne Ale já se nestresuju, je to zbytečný. Nějak to dopadne. (ale jak to nevim, kačky nějak pořád nezbejvají a do porodu už jen pár měsíců.. ) Tak mi budem asi na kořínkach. Koulení očima No s tim červencem taky doufam, že nebudou tak velký pařáky! Bude to záhul, ale zase si myslim, že je to lepší, než se někdě plahočit jak otesánek o tři čísla ve větší bundě a pak prcíčka pořád navlíkat do oteplováků a fusaků. No, necháme se překvapit, snad to bude překvapení milé. Jinak ještě k těm věcičkam, myslim, že neni podstatný mít vše značkovým, obzvláště na tu chvilku, než z toho vyroste. A službu nám udělají i věci obyčejné. Prcek z toho, zaplaťpánbůh ,mít rozum ještě nebude. Znam, když se prcek otáčí na just zády na UTZ. Nám to taky dělal. :c: Do včerejška jsem jukala po neutrálních barvičkách, ale dneska jsme měli velký den plný radosti a štěstí, že jsem z toho měla studené ruce a uplakané oči. Ale štěstím samozřejmě. A teď už v barvě máme jasno.Byli jsme na velkým UTZ, mimo jiné výborný a moc hodný doktor, a řekl nám, že je mimi zdravé, má plodovky dost, bez známek roštěpů a že to vypadá na holčičku. (to už řekl druhý doktor, tak snad je to pravda.) Tak měl táta radost a já slzičky. Tak se opatruj, ať se Ti mimísek taky už brzy ukáže. A kdy jdeš na kontrolu? Nebo na velký UTZ?Papa Jaňula Pápá

Obrázek uživatele lilian

Finance mi nezbávají, otec dítěte nás opustil, mám sice fajn příjem, ale po jednom prevítovi mi zbyla kupa dluhů, tak jde skoro celý výplata do háje. Prostě masakr, takže až na pár oblečků zatím nemám nic.
No a jinak jsem prožila včera taky úžasný den, Dance 4 přřijeli naši - mamča, brácha a moje sestra (dvojče) asi 100km a šli se mnou na UTZ - velký, teda brácha zůstal venku, prej aby ho neměli za otce dítěte. Ale pak byl taky na měkko, když nás viděl. DVD mi vymlouval,že 500,- v mé situaci atd, ale to jsem si škudlila už dlouho. No a pak jen dodal, tak já se podívám na DVD :c: No a čekáme holku, nikdo to moc netipoval, v práci atd, ale je to holka, 2x nám to doktor potvrdil, snad mi to dneska potvrdí i můj. No a roštěp nenašel, tak se mi strašně ulevilo. Holčička Tajně jsem si přála víc holčičku, i jména my šla vymýšlet na holku a na kluka vůbec, tak jsem moc a moc šťasná!!! :\x: Dance 4 :\x:

Obrázek uživatele Ifka123

Respisense je spolehlivý, přenosný monitor dechu miminka. Patentovaný vynález umožňuje přístroj použít kdykoliv miminko usne.

Při zástavě dechu stimuluje dítě k opětovnému dýchání, rodiče akusticky upozorní.

Geniální design umožňuje Respisense používat bez kabelů, pásů, pouze se upne klipsem na plínku.

Lze jej použít i mimo postýlku. Přístroj je nezávislý na pozici dítěte v postýlce. Jeho funkcce je oddělena od staršího dítěte nebo rodičů, kteří jsou s ním v postýlce.

Monitor dechu je zařízení pro hlídání dechu novorozenců a používá se jako prevence proti syndromu náhlého umrtí novorozenců, označovaného jako SIDS.
Výrobek se vyznačuje velkou mobilitou a bezpečností s označením Respisense. Respisense je spolehlivé zařízení použitelné kdekoliv miminko spí.Je vhodný i ve společné posteli se spícími dvojčátky, kdy se matka při nočním kojení nemusí obávat o druhé z dvojčátek, které spí.
Rozlišuje rytmické dýchání a obvyklý pohyb, když nezaregistruje ani jedno, tak s malými vibracemi zkouší znova nabudit dýchání. Když dýchání ani do 5ti vteřin nezačne, tak se zapne světelná a zvuková signalizace. Bezpečnostní systém dovoluje velmi jednoduchou a bezpečnou kontrolu. Respisense je bezpečný a přenosný monitor dechu. Zabudovaný stimulátor umožňuje rodičům, aby si v klidu mohli užívat svobodného pohybu, když miminko v bezpečí spí.
Charakteristika produktu
Respisense je na světě první přenosné a bezpečné zařízení na monitorování dechu, které kontroluje a zároveň i aktivně stimuluje dech dítěte.
Je to registrovaný, mnoho cenami oceněný výrobek.
Má malé rozměry a je lehký, použitelný kdekoliv, kde dítě právě usne.
První zvuková signalizace upozorňuje rodiče okamžitě jakmile dýchání vynechá na 20 vteřin. Zařízení v sobě obsahuje stimulátor dechu, který jemnými vibracemi stimuluje dítě k dýchání, čímž ještě před signalizací umožňuje okamžitý zásah v nejisté době.

Díky inovativnímu řešení není potřeba žádných drátů, pásků, akumulátorů, které mohou být pro malé badatele velkým nebezpečím (udušení, uškrcení apod.).

Respisense nepotřebuje žádnou údržbu. Při každém zapnutí proběhne automatická kontrola funkcí. Respisense je doporučen každému dítěti, hlavně u dětí předčasně narozených kvůli syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS), který je nebezpečný pro dítě zvláště od narození až do 1 roku.

"Protože SIDS může nastat nejenom v postýlce" !!!!!!!

Obrázek uživatele Maxima

Tééda, to je rychlost. :s: Děkuji za vysvětlení. Je to zajímavější, než kabelový monitor dechu, který je omezen místem. Určitě o tom budu uvažovat. Ještě jednou díky moc.

Obrázek uživatele lenulkapetulka

Taky jsme vybrali molitan kokos pohanka,tak jen doufáme,že sa ní bude našemu mrnouskovi dobře hajat. Mimčo s dudlíkem

Obrázek uživatele SilvieS

Máme kombinaci kokos-molitan-pohanka. http://www.batoleshop.cz/katalog.php?kategorie=17632
A monitor dechu máme Nanny, je dost citlivý. Ze začátku ho budeme mít mezi chráničem matrace a matrací a až bude mimčo větší, tak ho dáme normálně pod matraci.

Obrázek uživatele JaninkaU.

Mymáme kokos-molitan-kokos a chránič matrace jsem tam jesště nedala a at o jsou Honzíkovi 4měsíce-zbytečně vyhozený peníze

Obrázek uživatele Ifka123

ahoj, my jsme pořídili matrace pohanka-kokos - jsou antialergické a pevné, pro zdravý vývoj a místo klasického monitoru dechu budeme kupovat respisense, který se připevňuje na plenky.

Obrázek uživatele Jaňulík 1

Moc vám děkujeme za bleskové odpovědi, :qu: moc jste nám pomohli! Papa Jaňulík Pápá

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

Vsechny zdravim:)) jsem tu nova, takze se jeste rozkoukavam;) Mela bych jednu( pro mnohe z vas mozna hloupou otazku, pro mne nepochopitelnou..alespon v tento moment) Kdybych se mela ridit vsim, co poctu na internetu mezi priznaky tehotenstvi, tak bych vsadila ruku do ohne, ze cekam male, ALE ne vse je vzdy tak, jak si prejeme, takze jsem se stala realistou a doufam, tesim se, ale netrapim..zati

Ahojite holky, tak jsem tady úplně nová, jsem v 9 tt a miminko hezky roste, ve čtvrtek jdeme k panu doktorovi. Jediné co mě trápí je nevolnost a špatný spánek. Už trošinku roste bříško je to možné? Jaké jste na tom vy? A četla jsem tady něco o tom, že bych se měla registrovat do porodnice. Kdy jste se registrovaly vy?

Dnes jsem se dozvěděla, že jsme si z naší zaoceánské dovolené dovezli černého pasažéra:-)Změna klimatu udělala svou práci.Moooc se na něj všichni těšíme.

Budu ráda, když se přihlásí maminka, ve stejném týdnu na výměnu informací a radostí i starostí.:-)

Ahojky tak zase nemůžu spát.Přítel zase odešel na hodinu a už je pryč dvě.Zítramusim vstávat v půl šestý a jít na test cukrovky,hrůza.Tak,že soánek vůbec nehrozí.
Co děláte vy?

Ahojky holky moje:))

ještě mám jeden dotázek, co se týká Jonášovy metody.Od Natalky mám "rozpočet" nejvodnějších dní k početí a tenhle cyklus mi to vychází na 4.3. ale mám zpočítané že od 21.2. budu brát proveru 10 dní a to do 2.3.

Dobré ráno těhulky, dneska když jsem vystupovala z tramvaje, tak jsem se uhodila do bříška, jsem ve 20 tt, tak se chci zeptat, jestli by to nemohlo mimískovi ublížit :r: Nebyla to eytra silná rána, ale cítit to bylo.

Ahojky budouci maminky, hledám touto cestou těhulku-ky, která by se mnou chodila plavat a cvičit těhobik.Ahojky Lenka

Ahoj holky, tak já nevím, ale jsem asi divná. Z Vašich příspěvků cítím, jak jste šťastné, jak to všechno prožíváte, prostě je to pro vás opravdu nejkrásnější období v životě ženy. Ale já to tak vůbec necítím. :? Jsem 19+0tt a spíš to více vnímám jako moje nejhorší období.