Jak se tady máte?

15.04.2008

Copak delate holciny?Ja jsem se na vas prisla juknout protoze uz mam poklizeno a tatik na dorazi domu az v 8hodin.Tak se doma docela nudim.Jdu se mkrnout co je tady noveho za tech par hodinek co jsem tady nebyla.

Tak já jsem ráno byla ve městě koupit barvu na malování, potom jsem zasedla sem, musela jsem odběhnout ven pochytat slepice, které jsme měli o neděle venku. Jelikož začalo pršet a je zase zima, tak jsem je musela jít uklidit.... :s: No ale to byla akce... ;) Na poprvé jsem chytla jen jednu, pak mi jedna utekla, tak jsem ji naháněla si 15min., přestalo pršet, tak jsem se na to vyprdla..jenže za čalo znova, tak jsem to zkusila po druhé a to už jsem měla úspěch.... :one: Ted jsem domyla nádobí a právě mi přijel milej z práce, tak ho sem budu muset pustit a možná se sem ještě na Vás juknu... ;)

In reply to by Danka

Ahojik Danko tak to jsi mela dost dobry den aspon si se trochu probehla a zaroven i pobavila :s: Tak to me se stat nemuze :n: Snad se tu jeste uvidime a kdyz ne tak preji krasny vecer

In reply to by blondyna

.... :n: Miláček maluje, ale je to jen kouteček tak tu bude mít brzo hotové a budu ho sem muset pustit.... ;) Dyt já tu dřepím, skoro celý den.... :) Jen na chvilku, odběhnu něco udělat a zase sem zasednu, jsem normálně závislá, tady na těchto stránkách... :)

Ahoj tak to jsme na tom stejně. Taky jsem douklízela, dožehlila a teď relaxuju. Pokračovat budu až zítra.

Ahojdá, to mě tatík taky přijede tak v 8 a jestli to bude dřív tak to bude spíš zázrak :!k: A copak si celý den dělala? Já vyřídila pracovní věcičky, a taky si udělala radůstku nějakými hadříky, takový co oblíknu teď a budu je moct mít i po porodu no a pak už jsem celá utáhaná kecla sem :!k: :!k: :!k:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka