Jak to se mnnou dopadlo....žádná sláva

16.03.2009

Ahoj holky! Tak jsem byla v pátek na gyndě, na ultrazvuku byly filíky ještě malé a v kultivaci Gardnella na 3+, takže špatné, ta potvora by nám mohla celé poslední snažilkování pěkně zkazit :\\: Nicméně mi paní doktorka dala nějaký lék a řekla, že se máme večer snažit, kdyby náhodou do neděle folík praskl. No a v neděli jsem musela na SONO zase. Tentokrát byl už krásně narostlý i sliznice, tak jsem dostala injekci Pregnylu (bolí to jako čert, asi jsem málo uvolnila svaly :ooo: ) V neděli se nám taky narodil synoveček Matyášek, je tak nádherný a já to hned obulela :§) prostě mi to nějak přišlo líto, i když jsem se na něj tak těšila, ale začali se snažit mnohem později a už mají děťátko. Copak je to spravedlivé?
Po injekci mě děsně bolí břicho a včera při snažilkování jsme myslela, že mi tam vybuchla bomba, to vám byla bolest jak čert. A pak jsem dala nohy hned nahoru a spala s podloženým zadkem polštářema, nic moc příjemného. Taky jsme zkoušeli prstíkovou metodu. Myslíte, že fakt funguje??? No a ráno teplotka jen 36,7 neměla by stoupnout? Já tomu nerozumím :\/: Máme se dneska snažit zase? Ale nebudou spermijky ještě nedozrálé?
Moc vám děkuji, že jste to dočetli až do konce a poradíte mi, co dělat. Mě to tak bolelo, že mi vyhrkli slzy, samozdřejmě, že jsem je před miláčkem skovávala. Už tak je to pro něj těžké, ale alespoň ho nic nebolí...

Holky moc vám všem děkuju za rady a hlavně podporu, já bych se z toho asi už zbláznila....stejně nevěřím, že by se nám to už povedlo. takové štěstí mít nebudeme, poslední dobou se mi zdá, že se mi pěkně vyhýbá...
Ale vám strašně moc děkuji, jste nejlpší kamarádky na světě a to vás neznám osobně :c:
Moc vám všem přeji krásná a zdravá miminka, hodně štěstí :k:

Buď ráda, že ti Pregnyl píchla dr. Já si jej musela píchat sama. Ovu proběhne do 24-36 hodin od píchnutí. Pak jsme museli sexovat ten den večer, druhej den a pak obden a až do 21 .dne cyklu. Měla jsem totiž 2 dominantní folíky a několik malých. Bohužel nám to nevyšlo. Po roce a půl snažení jsme byli na imunologii a bohužel mám protilátky, takže mimi hned tak nebude. přeji ti víc štěstí.
Jo a ta bolest při ovu je normální. Taky mě to bolelo, ale já byla ráda, protože jsem věděla, že se něco děje.

Ahoj :) neboj, bude líp a povede se brzy! :) vždyt jsi v péči dr, stará se o tvé folíky.. :) tak to dlouho nepotrvá už.. tplotka ještě stoupne.. teda nevím jak jsi ji měla doted, jestli ji mas furt takovou, tak jeste prava ovulka prijde, ona o sobe dava dlouho dopredu vedet, ale vetsinou to vajecniku trva nez fakt praskne.. tak klidně ted :|-|: každý den, neboj o spermijky, každý den je dost zralých spermií na oplodnění! :) My jsme 5 dní před ovu denně 1x, v den ovu už nic (takže asi bude holka ;) ) a vyšlo to (pohlaví ještě není jisté, ale dr. pindík neviděla), ty silné spermijky (X - ženské) vydrží i několik dní na ovu čekat ve vejcovodu, ty klučičí Y do dne pochcípají.
Tak se nestresuj, Gardnerellu setřeseš, je to dost běžná brebera, já ji taky trochu slabě měla a nevadilo to zjevně oplodnění :) A když ne ted hned, tak brzy to vyjde, folíky i sliznici máš, tak co :)

In reply to by Kašíkus

Nevíš za jak dlouho po Pregnylu dojde k ovu? To mi Dr. neřekla, jen řekla, že se máme snažit tentýž večer, co mi jej aplikovala anebo hned ráno. Měla jsem pak nohy nahoře a taky jsem se snažila usnout s podloženým zadečkem polštářema, ale pak jsem je stejně v noci vyhodila. Nemůžou ze mě ty spermijky pak ráno všechny vytéct? Když jsme šla ráno na wc, teklo toho něja hodně :( já fakt nevím co mám dělat.... Divné otázky, že...ale víš jak to, když to dlouho nejde...??? :k:

In reply to by Pavluska01

Pregnyl není nic jiného než hCG :) podporuje tvorbu progesteronu a případnému žloutkového váčku, a tím pomáhá pro lepší zahnízdění a prvotní vývoj zárodku, nemyslím že by ovlivnil samotnou ovulaci, dr. byla spokojena s folíky i sliznicí, tak v nejbližší době ovu bude (den, dva, tři - nikdo neřekne přesně kdy praskne)

S těmi metodami udržení spermijek - zbytečně se trýzníš takovýmto spaním! :) Spermie jsou do 1h ve vejcovodech :) samozřejmě větší část vyteče pak, to je normální, ale vajíčku stačí jen 1 :) a to malé množství co se do vejcovodu vejde a bude čekat na vajíčko, ti bohatě stačí, ten zbytek nech odejít. Praktická rada: stačí dát nohy a boky nahoru (opřít o zed) na půlhodinky a pak spát normálně :)

Ahojky,
jak velký jsi měla v pátek folíky?Já jsem byla taky v pátek a měla jen 11mm,ale dva.Za chvíli vyrážim znova,tak uvidíme jestli narostli. Máš pravdu,Pregnyl bolí, tedy spíš pálí,ale nebylo to tím že jsi neuvolnila svaly,ale tím že pálí ta látka co ti tam píchnou.Jinak mě po něm bolelo taky břicho jako čert,až jsem myslela že pojedeme na pohotovost. Já bych se být tebou snažila až zítra,pokud bude ovu dnes,počkají tam na vajíčko spermijky ze včera .

Já bych počkala den se snažením a dala bych šanci těm spermoníkům, kteří tam už jsou. Moc držím pěsti, aby to už vyšlo.

:( Pavluško, nebud smutná! ;) Určitě budeš tehulka brzy, nejdriv se hlavne porádne vyléči kočičko :)
urcite se dneska snažte :ww: budu drzet pesticky...ja ji cekam dneska mrchu, mrkni na graf v blogu ... snad pujde obloukem :\x:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka