Jak se dobře připravit?

15.06.2009

Ahoj holky, tak můj brouček usoudil, že už by chtěl mimi. Já už ho chci delší dobu, ale domluvili jsme se, že až na podzim. No a on teď přišel s tím, že už ho chce co nejdřív. Hurááááá. Proto můj dotaz je takový. Přítel je o více než deset let starší. Chceme se o mimi pokusit přirozeně. Jaké vitamíny jsou pro nás dobré? Já jim listovku již 4 měsíce. Je něco lepšího pro mě? A co je nejlepší pro přítele? Je dobré nějak změnit jídelníček? Co je vhodné třeba zařadit? Moc děkuji za odpovědi.

Kliknutím vložíte smajlíky:

podle mě na věku vůbec nezáleží, spíš jsem teda četla, že co škodí je kouření a alkohol, to pak může být problém. Ale můj chlap občas kouřil, ten alkohol jsme si taky příležitostně dali, a vyšlo nám to na první pokus. A to jsem vážně neužívala naprosto žádné tablety, nic. Podle mě záleží na dispozici, atd atd, když budeš jíst fůru vitamínům, a nebude v pořádku Tvoje tělo, tak to stejně nespravíš.

Achoj,my jsme s přítelem taky o 11let a na věku fakt nezáleží,po 2měs.každodenním snažení máme doma 5měs.holčičku :girl: Nic zvláštního jsme pro to nedělali jen :|-|: :///: Moc přeji ať Vám to co nejdříve výjde a máte krásné zdravé děťátko :cc):

Ahojky, před otěhotněním jsem táké jedla listovku, ještě je dobrý RIBOFLAVIN (vitamín B2). Jídelníček jsme neměnili ani jeden i když jsem před tím měla 1X zamlklé těhotenství a teď máme zdravého chlapečka. Jen jíst na co má člověk chuť. V třešních je třeba hodně jódu a jiných vitamínků. Když otěhotníš tak ti lDr. něco prodá a hlavně doporučí, on tě zná nejlépe

Ahoj,
Můj manžel je starší o 11 let.Čekáme třetí mimi.
Nejlépe když pujdeš k dr. a on ti doporučí co bude nejlepší podle něj.Já brala Jód,kys.listovou a vit.E.

My jsme s manželem od sebe 13 let, takže si nemyslím, že zas až tak záleží na věku. Máme spolu tříměsíční holčičku. Jídelníček jsme taky nijak neupravovali, ale vitamíny jsou jistě důležité. Takže držím palce ať vám to co nejdřív vyjde. :qu:

Jedla jsem Calibrum Babyplan tam jsou všechny vitamínky. A kupovala jsem si ješte rybí tuk, protože rybky nemusím.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka