Jak praktikovat Estivilovvu metodu v noci?? | Moje těhotenství.cz

Jak praktikovat Estivilovvu metodu v noci??

Obrázek uživatele Janča24

  Potřebuju poradit!
  Kubíček usíná naprosto ukázkově!! V 8 večer jde do postýlky a do 10 minut spinká! Ale poslední měsíc máme problémy se spinkáním. Kolem půlnoci se začne budit co 15 minut......myslíme, že zoubky. Včera dostal nurofen sirup a spinkal celou noc. Dnes jsme mu ho dali taky, ale už jsme od 2 vzůru!!! Brečí a brečí....... jakmile ho vytáhnu, je jak sluníčko..... Sluníčko takže si nevím rady.....spinkáme společně všichni v ložnici (bála bych se ho nechat v jiné místnosti) . Mám ho tedy nechat vybrečet? Vyžaduje si pouze mou pozornost? Nechci mu způsobit nějaké trauma......jakmile přijdu k postýlce, začne řvát ještě víc..... díky za rady!!!

  Komentáře

  Obrázek uživatele Laduse

  ještě jak si tady psala, že řve ještě víc když přijdeš k postýlce, to náš malej taky hele:) a musím se tomu smát když to občas ještě udělá. Zkus mu dát napít, pohlad ho..a jdi..on bude řvát 5 minut a usne:)Já když už to nemohla poslouchat tak jsem zalezla do sprchy a když jsem vylezla tak už spal:)

  Obrázek uživatele Laduse

  Ahoj tak našemu štofimu je 9,5 měsíce a tohle mi začal dělat posledních 14 dní..prostě se kolem pul druhý vzbudí a pláče...jakmile si ho dáme k sobě je klid. Zjistili jsme že si takhle vyžaduje naši pozornost, protože mu rostou zoubky tak jsme to týden vydrželi si ho vždycky dát k sobě a spát všichni 3. Ale náš malej se děsně roztahuje takže jsme se vůbec nevyspali. A protože jsme eastwillovu metodu taky praktikovali kolem 6 měsíce, ale jen přes den tak se nedá nic dělat a praktikujeme i v noci.Včera zrovna jsme si řekli že ho necháme v tý postýlce plakat a hele...zoubky nezoubky za 5 min. byl klid až do rána, nejdřív řval - spíš se teda vztekal, ale dala jsem mu napít čajíčku, pohladila, dala pusinku...takže zoubkama ten pláč nejspíš nebyl, jen si prostě vyžadoval naši pozornost.Lásky má od nás si myslím opravdu hodně a i před spaním ho držím za ručičku a říkám mu pohádku nebo zpívám a říkám jak ho máme rádi..to hned usne. Možná to je pro někoho trošku drastický ale ta metoda je fakt supr a fakt funguje a jestli zabrala i dřív tak to zkus i ted.Ty děti to prostě zkouší.
  Podle mě když se uklidní v tvý přítomnosti tak tě u sebe chce. Kdyby plakal dál tak ho asi fakt něco třeba ty zuby trápí.

  Obrázek uživatele christine

  Jani,máme přesně to samé!!!Je nám 7m a týden..Vilda se vzbudí většinou kolem půl 3-4hod ,stoupne si v postýlce a řve(mám ho hned vedle postele).Když vstanu a vezmu ho do náruče,tak vše v pohode..směje se a tak..dám ho zpět do postele...řev .... :r: ...myslela jsem si,že jsou to zoubky(bo nemáme ještě ani jeden)..ale je to od neděle pravidelně v tuhle dobu..tak zoubky pomalu vylučuju...ch jo...
  Prosím Tě,Jani,co se stalo se seznamem Lpček???

  Rýma

  Prosím jaké kapky do nosu byste mi doporučili, jsem v 5 měsíci těhotenství a v...

  Duch na tt

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat co si myslíte o tomhle duchovi? Jsem dnes 29.DC a jsem po stimulaci Clostilbegytem a zavadim Gynprodyl....

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

  Prima adopce

  Dobr den všichni 

  jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

  Léky v 1. trimestru

  Ahoj,

  jsem v 6.tt a během posledních 4 dnů jsem užívala nosní sprej Muconasal Plus. V lékárně jsem je upozornila na...

  dobré ráno! Pepánek je vzhůru od půl šesté a to včera vytuhnul až po devátý Koulení očima probudil se, lezl po mě a táta, táta. Nevysvětlila jsem mu prdelkovi, že je táta v práci. Tak jsme vstali, aby alespoň Lucinka mohla spinkat.

  Čauky holky zdravím, tak jsem si dneska dělala test a nečekala jsem, že by se mi objevili // protože jsem měla zpoždění i předminulý měsíc a nic to nebylo tak jsem to teď taky neřešila. No dneska jsem si řekla, že si test pro jistotu udělam než budu volat dr, na vyvolavačku. A oni jsou tam //.

  Ahoj holky tak nevím co s malým.dám příklad,když mám třeba mobila na stole tak on si ho vezme,tak já jdu a vezmu mu ho a říkám ne ne ne,nebo ty ty ty.On si ho zachvilku vezme znova tak se na něj jen otočím a řeknu ne,jenže ono to slovo ne ještě moc nepomáhá a on si ho znova vezme,a když mu ho vezmu tak to začne.sedne si na zem a řve a řve.jsem už z toho křiku docela hotová.už jsem zahájila te

  Holky potřebuju radu :|€|:
  Jsem už uplne na dne, malicky mi nechce spinkat. V noci se budi po hodine nekterou noc to vydrzi hodinu a pul. Má skoro 4týdny, vím že je ještě malinký, proto pořád doufám že se to zlepší, ale zatím se nic neděje a mě pomalu dochází energie. Dala bych cokoliv za 5 hodin spánku vkuse :help:

  Nemáte někdo na prodej háčkovaný svetřík a čepičku ?? děkuji za odpovědi

  Ahoj holky, tak jestli chcete tak koukněte, na naše dvě cácory

  Krásný den Vám všem SluníčkoSluníčkoSluníčko

  Ahoj holky, tak tyto fotky jsou už tak skoro 2 měsíce staré,ale chci se s váma podělit,jak si holky užívaly těch veder, když teď se to počasí tak trošku pokazilo

  dobré ráno Těhulka ,