Jak jsou na tom Vaši mužští s prací? | Moje těhotenství.cz

Jak jsou na tom Vaši mužští s prací?

Obrázek uživatele Raduška

  Holky, tak nevím, jestli se nemám začít bát. musí to ven. Už se tím trápím pár týdnů, nemluvě manžel. Nevím, jak to všechno bude vypadat, ve firmě to nevypadá nijak růžově a nevím, jestli nebude manžel bez práce :r: Teď 2 prcci, hypotéka, u který nám budou přepočítávat úroky, tak nám to určo jak minule zase zvednou měsíččně o 1000 Kč, já na mateřský. Nebojím se, že by si manžel práci v případě nouze nenašel, spíš jde o to, aby ta práce byla placená tak, aby to stačilo pokrýt veškerý náklady. Věříte, že tohle na náladě nepřidá :r: :r: :r: :r: :r:

  Komentáře

  Obrázek uživatele Barče

  Ach jo, to je dneska doba, to je hnus. Člověk aby se bál, jestli vůbec dostane výplatu včas, nebo jestli místo výplaty nepřijde výpověď.

  My teda naštěstí hypotéku nemáme, ani zatím nic neplánujeme a jsem za to ráda. Máme střechu nad hlavou a že je tu stará podlaha koupelna,a vůbec všchno,...to je vedlejší.
  M. dělá v malé firmě - dělají chladící zařízení a klimatizace. Mají smlouvu s prazdrojem + s nějakýma prodejnama, nejen v čechách, takže si myslím, že pít pivo a jíst se bude pořád, tak by práci měli mít pořád. Jenže člověk nikdy neví. Dělá tam skladníka, takže kdyby bylo nejhůř, myslím, že by šel jako první. Ale snad to enbude tak zlý. U něj je teda nejhorší, že není průbojnej, rád se nechá nést na dané vlně, nic sám nevymyslí, do ničeho se nehrne, jen čeká co a jak. Takže se bojím, že by to pak bylo více méně na mně. Jako určitě by se snažil, ale skončil by u toho, že si našel práci. Tím by to pro něj haslo. My jsme totiž byli zvyklí se každej o sebe postarat sám, já měla skoro větší výplatu než on, takže jsem to nějak dopředu neřešila. Něco jsem si našetřila, ale to už je v podstatě fuč :\\: . Takž do něj v podstatě obden duju, že už nemám penízky a kupodivu to pochopil a občas mi něco sám od sebe podstrčí Wink .
  My to u nás máme totiž tak, že M. chodí na nákupy ( myslím na větší) a tím pádem je i platí a já už potom vždycky skočím jen pro pečivo, salám a tak. Ale co si budeme povídat, i to málo mi pěkně provětrá peněženku Koulení očima . M. platí nájem a inkaso, to je 8000,- + ty nákupy, svoje cigarety, útratu v hospůdce, když jdeme na pívo a já platím sobě a Soňce stavebko, telefony, nějakou pojistku, no přes 3000,- a pak drogerku (kromě plínek, pro ty vždycky vyšlu M.) a věcičky na malou. A to se taky prodraží, však víte tety.......... No zrovna nedávno jsem mu říkala, že už bych vlastně ani nemohla začít kouřit, že nemám za co Wink

  Takže Radu, hlavu vzhůru, určitě to zvládnete, hlavně když máš tak suprovýho manžu.........pappa

  Obrázek uživatele Lucka V.

  Ahoj, tak to mě mrzí, že to máte takhle... Dneska je to fakt šílený a člověk se pomoci nedovolá. Já musím zaťukat - manžel se v práci udržel i přes opakované propouštění a i když nenosí domů bůhvíjaké peníze, jsme rádi i za to, co máme. Neumím si představit, jak bychom dopadli, kdyby o práci přišel a já na MD s dvěma dětma, k tomu rozestavěnej barák, hypotéka... Radši nemyslet. Naštětsí mám v záloze ještě možnost vrátit se do práce a asi to od ledna udělám, nadřízená mi řekla, že se můžu vrátit kdykoliv budu chtít, že se místo najde vždycky. Tak jsem ráda. Tím tady nechci machrovat, jak jsme na tom skvěle, že máme práci, ale chci tím říct, že si opravdu vážím toho, že jsme nedopadli hůř a že mám jistotu toho, že se můžu do zaměstnání vrátit. Sice je to "jen" obyčejná práce zdravotní sestry v malé nemocnici, kde výplata je těžce pod průměrem, ale jsem za ni vděčná. Vám držím palce, ať to dopadne dobře Pápá

  Obrázek uživatele Kája 1

  jo holka je to na hov...., my jsme se v týhle situaci právě ocitli, můj chlap dělal ve farmaceutický firmě a ze dne na den z ničeho nic dostal výpověď, no super, my 2mega hypošku teprve 2 roky, do toho poplatky, mimčo a já na mateřský, no co budu povídat je to opravdu na nic, jeho momentální podpora a mů rodičák nám pokryje akorád tak poplatky - měsíční a zbytek aby jsme vůbec mohli existovat, hold můj chlap dělá melouchy, připadám s hrozně, člověk si nemůže nic dovolit.
  Do toho můj chlap dostal pracovní nabídku super, konečně by dělal po čem touží - prof. hasiče,ale potřebuje ŘP - C a to nás teď stálo skoro 20tis, takže každá kačka šla na to, no tak teď jen doufám aby ho dle příslibu od června vzal a do toho máme od ledna už naplánovanou svatbu, takže je mi trapný to nějak rušit, tak můj chlap chuám maká jak vyšitej, aby jsme to dali dohromady, naštěstí jme polovinu věci zařídili a zaplatili ještě než tu výpověď dostal.
  Takže fak to není nic příjemnýho, tak t držím palečky aby to u vás dobře dopadlo

  Obrázek uživatele Raduška

  tak koukám, že se to s prominutím sere na všech frontách. není se čemu divit. Moc Vám přeju aby ta práce nastávajícímu opravdu dopadla a aby bylo lépe. s tou svatbou je to blbý, když jste teď na štíru s penězma, ale chápu, že je to prostě už rozjetý a je blbý couvat. navíc když si vezmu sebe, určo už bych se i těšila a nechtělo by se mi to rušit i z tohoto důvodu. jinak děkuju moc za podporu, manželovi v tomhle věřím, ale potřebovala jsem to dostat ze sebe, ty obavy. nechci ho tímaž tlik zatěžovat, protože je mi jasný, že už takhle se s tím trápí.

  Obrázek uživatele aprilia

  Ahojky ani mi nemluv s tou hypotékou jak to pořád zvyšují ,ale známý nám poradil a už to zjišťujem .Ty si klidně můžešpřevést hypotéku jinak k jiné bance ,která ti nabídne stejnou nebo menší splátku ,nám teď končí fixační doba a tak se informujem u naší hypoteční bynky jestli nám to něk´jak zvýší a jestli jo tak jdem k reifan bance tak nam nabídly stejné splátky .Klidně si zjisti u 5bank kolik by to dělalo a pak přejdi .

  Obrázek uživatele Raduška

  jo, jo. Nám se má měnit fixace ke konci roku, takže se takychystám zjišťovat. jenže manžel má pravdu v jednom. ptají se na výši příjmů. když jsme si brali hypošku, tak jsme byli svobodní, bezdětný. teď je vydělávající jen manžel, 2 děti, plat se zase o tolik nezvýšil, tak nevím, jestli by nám stačila výše příjm na novou hypošku. a vy jste něco platili za to poptání se a třeba vypočítání, kolik by vás jinde přišla? z toho mám taky strach, aby nás neorvali za poplatky za zpracování a pak by nám ji stejně nedali.

  Obrázek uživatele Mirka K.

  vím jak se cítíš. V zimě jsem si tim prošla docela natvrdo. Manžel byl totálně bez práce a co vydělal bylo akorát na nájem, jídlo a trochu nafty. Nebylo to na žádný vyskakování, ale přežili jsme to. Dokonce v jednu chvíli chtěl abych šla k rodičům, aby bylo postaráno alespoň o nás. Tak strašně moc chtěl pracovat, ale nešlo to. Raduš neboj, bude to dobrý, jak píšeš máš manžela kterej by nedopustil aby s vámi bylo zle. Nevím co tvůj muž dělá, ale určitě to dobře dopadne. Holka drž se. Pa

  Obrázek uživatele Raduška

  je mi jasný, že se to vždycky musí nějak zařídit, aby rodina fungovala a časem to zase bude lepší. ale je to na palici. pak se má člověk usmívat na svět. moc vám přeju, aby se ta situace už neopakovala.

  Obrázek uživatele Mirka K.

  tenkrát hrozně, bála jsem se co snámi bude. Neměla jsem chuť něco dělat a pomalu ani chuť do života, bylo to děsný. Nakonec se to v polovině února zlomilo a od té doby to jede. Práci má a pravidelnej příjem taky. Navíc mám brigádu, takže už by se neměla zimní situace opakovat.

  Obrázek uživatele Raduška

  Mirko, a kdo Vám hlídá prcky, když jsi na brigádě? a jakou máš vlastně brigádku, jestli se můžu zeptat?

  Obrázek uživatele Mirka K.

  nikoho tu nemáme, takže si musíme pomoct sami. Našla jsem si brigádu u pokladny v Albertu, tu práci znám, baví mě to a ty penízky co vydělám na ulici nenajdu. Chodím na cca 20 hodin týdně, takže to není nic tak strašnýho.

  Obrázek uživatele nutana

  Ahoj Radu!!!
  To je mi líto,že to musíte řešit znovu.Tady to daba je fakt hrozná!!!Manža už má o 8000 mín než před rokem a to jsou naše měsíční náklady 22000 a to je bez jídla,drogerie........Taky dělá ve stavebnictví,takže přesně vím,o čem mluvíš :r: Určitě se z toho dostanete,víš,že máš chlapa,o kterého se můžeš opřít a to je fakt super Jednička

  Obrázek uživatele Raduška

  Maruško, moc děkuju za podporu. přesně vím, jak my jsme tenkrát řešili práci a vy bydleníčko. je to šílený, člověk si nemůže být nikdy jistý, že tu práci bude mít. Sice jsme si nějakou jakous takous rezervičku udělali, ale určitě by to nebylo na nějaký dlouhý vyžití. o 8 tis méně, to už je sakra porce. to je hrozný. no, já jsem zvědavá, kolik nám zvednou hypotéku. minule o 1100, tak jestli to zase bude o další tiskar, navíc od září školka, nám nám to zase minimálně o cca 2000 tis měsíčně naroste. asi začnu šlapat :s: tea jestli by vůbec někdo o maminu po dvou dětech stál :s:

  Obrázek uživatele nutana

  O tebe Radu určitě :s: mohly bychom kdyžtak spolu :C]]: My taky měli rezervu,ale ta už je fuč

  Obrázek uživatele Raduška

  Jako malá s velkou, ať si vyberou, jo? :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele nutana

  To by šlo :C]]: Umíš si představit,jak bychom vedle sebe vypadaly?? :C]]: Se tu tlemím :C]]:

  Obrázek uživatele Raduška

  No, mě ta představa taky pobavila. a ještě víc, když jsem si představila obleček alá E55 a jak mi z toho leze špekatá prdel a břicho :s: :s: :s: :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele nutana

  To mě taky napadlo,ale u tebe by narozdíl ode mě by toho nelezlo tolika :C]]: Vsaď se,že bychom byly někde v novinách nebo telce :C]]:

  Obrázek uživatele Raduška

  Maru, já se tady u toho chlámu

  Obrázek uživatele nutana

  no i já! :C]]: Úžasná představaa jaký by to mělo super ohlas

  Obrázek uživatele Barula

  holky já se k vám přidám můžu?

  Obrázek uživatele Raduška

  jasně, ať nemáme jen Esterka tchýni šlápotu :s:

  Obrázek uživatele Barula

  :s:

  Obrázek uživatele nutana

  :C]]: jedině jestli ti taky něco leze

  Obrázek uživatele Barula

  mě?Ani nemluv mě leze víc jak vám šak počkej se mě lekneš jak mě uvidíš Koulení očima

  Stránky

  Hledáme přímou adopci

  Dobrý den,

  touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Ahojte holky,tak asi před necelou hodinkou mě vzbudilo nutkání na wc,tak jsem šla a už jsem skoro zase usínala,když jsem ucítila fakt dost velkou bolest v podbříšku vycházející spíše z levý strany,bříško tvrdé.No samozřejmě mě hned napadlo,že by už..?

  Holky, tak nevím, jestli se nemám začít bát. musí to ven. Už se tím trápím pár týdnů, nemluvě manžel. Nevím, jak to všechno bude vypadat, ve firmě to nevypadá nijak růžově a nevím, jestli nebude manžel bez práce :r: Teď 2 prcci, hypotéka, u který nám budou přepočítávat úroky, tak nám to určo jak minule zase zvednou měsíččně o 1000 Kč, já na mateřský.

  Ahoj maminky těhulky, 4.5. jsem byla na krvi a na UTZ po posledí menstruaci 16.3. sestra vypočítala 7 týden..ale podle UTZ je to teprve 6 týden. Včera v poledne jsem měla divný pocit jako výtok...a po navštívení WC byl papír narůžovělý...ihned jsem jela k DR. podíval se na UTZ...je tam mimísek asi 1.2 cmse srdeční akcí. Doporučil mi být v klidu.

  Ahoj holky! tak dneska začínáme my Smile
  A hned po ránu Vás zahltím:
  http://www.mojetehotenstvi.cz/jak-jsou-na-tom-va-i-muz-ti-s-praci

  i já s epřidávám do klubu těc ježíškovských Smile termín mám na 22.12. Smile

  Matyáškovi zuby.

  ahoj mamky, naše malá nikdy neměla problém s jídlem, vždycky jedla s chutí ,byl ji před 14 dny rok a nějak jakoby se v ní něco stalo,odmítá mi většinu jídla,teda hlavně pečivo...první nechtěla ani namazaný rohlík jen suchý,ale dneska ráno nechtěla už ani ten suchý,tak sem ji dala aspoň piškot a ten taky odmítla a vyplivla.nevím co ji pořád dávat kromě mléka na snídani a na večeři,obědy papá,ale

  Holky co myslíte je tam podoba na tatínka?? POSLEDNÍ 2 JSOU TED AKTUÁLNÍ,MĚ SE ZDÁ ŽE UŽ TAM DO TATÍNKA MOC NEMÁ JE PINDÍKA :€m: :€): A ÚPLNĚ POSLEDNÍ JSEM JÁ A JIŘÍK K ÚPLNÉMU POROVNÁNÍ CO MYSLÍTE???

  Zdravím všechny květinky :k:
  Tak mě včera propustili z nemocnice i přes bolesti,které mám v podbřišku a tvrdnutí pupíku... Sluníčko .Podle tohohle :*8*:
  jsem otevřená na prst volně a čípek mám dva centimetry a polotuhý.cs4. Tak v tom se moc nevyznám :€}€: .Celou noc jsem