Jak jsem slíbila...fotečky z poslední doby | Moje těhotenství.cz

Jak jsem slíbila...fotečky z poslední doby

Obrázek uživatele lilian

Čas utíká jako voda a asi každá víte a znáte, že na internet je čím dál míň času.. a hlavně, v takovém počasí se moc doma nesedí Dance 4
Máme s Karolínkou za sebou dovolenou v karavanu na Zvůli, jení první táborák a mnoho dalšího. Užila si to náramně a taky rodina z tatínkovy strany - takže maminka si i odpočala, protože hládacích lidiček bylo kolem dost a dost.
Oslavila u babičky ve Znojmě své první narozeniny, dostala golfky, velikánského plyšového medvěda, formičky na písek, bazének, a něco předem od sestry dětský mobil, který mluví, a oslava u nás teprve bude.. se zpožděním, ale strejda je v Chorvatsku, tak se to oslaví dodatečně a snad klesnou teploty a dodržíme co jsem si předsevzala, že zajdeme všichni na Lešnou... moje mamka tam nebyla snad 20 let.. tak bude hodně koukat, jak se to tam změnilo :C]]:
Jinak pár novinek, v blízké době nás čeká stěhování, což asi Kajinka obulí, protože bude hledat babičku... ale není to daleko, takže sednem na trolejbus, nebo doběhneme pěšky na návštěvu :qu:

No a Kajinka jinak dělá pokroky a pořád překvapuje. Zatím sama nechodí, ale stojí pořád někde a obchází nábytek, leze na gauč, slézá, zapíná lampičku, umí slézt i z vysoké postele (koukala jsem hodně překvapeně Sluníčko ), začala z ničeho nic ukazovat tak,tak všelijak, není, tyty (hrozí prstíkem), ví kde má vlasy, uši, nos, pusu, zuby, pupík, palec, dává pusinky (ale jen když chce), berany duc, malá - hladí, pozná kočku, psa, medvěda, babičku, tátu, tetu, strejdu, listuje knížkami a časopisy, umí otvírat CD přehravač, .. je toho hodně.. až musím přemýšlet co vše umí.. ale to asi každá znáte.. a mluví a mluví.. zpívá jakoby.. brble si a tak.. takže jestli bude upovídaná po tatínkovi, tak se mám na co těšit. :€):

Komentáře

Obrázek uživatele lilian

Tak jelikož už máme golfky, tak není problém přijet, už jsem s nimi byla na Všemině, takže no-problema Biggrin
od 14-21.8 jsme na Lipně.. a stěhovat se budem tak postupně, .. není rozpočet byt zařídit za týden, takže jakmile se bude dát fungovat (pračka, lednička) tak se stěhujeme a klidně můžeš kdykoliv přijet na kafinec Smile ale to asi dřív dojedeme do Napajedel.

Obrázek uživatele zzuzík

Krásnýýý fotečky...hlavně ta poslední s taťkou je povedená :)...a co ta nožička ve sporťáčku- Karolínka bude asi baletka :ww: ....Ju a máme myslím stejnou autosedačku :spid: ..to je Britax Evolva ?? . Moc vám to všem sluší. Mějte se papa

Obrázek uživatele lilian

Děkujeme.. no, kdo ví.. hlas má jak operní pěvkyně už od narození.. fakt hlasitý.. a baletka je celkem taky možná, předvádí tu rozštěpy, placky a kdo ví jaké gymnastické prvky, které jsem já snad v životě nezvládala tak hravě.
Autosedačka je Römer, tatínek hleděl na bezpečnost.

Obrázek uživatele lilian

Moc děkujeme.. no.. ono to vypadalo ještě nedávno dost nahnutě... ale dostal za uši - v uvozovkách, a měl hodně namále, tak seká latinu a konečně se mu rozsvítilo a zjistil, kdo je pro něj v životě nejdůležitější.. tak snad mu to vydrží.

Obrázek uživatele lilian

Ehm a s tím zlobením... jak se to veme.. je hodná, ale dokáže taky zlobit.. když je nevrlá, nespokojená, nevyspaná atd.. ale jinak je hodná, nechávám ji samotnou si hrát, když něco dělám.. jen kontroluji, aby nevytáhla něco nebezpečného odněkud atd.. Zabrat dá taky, je všímavá a pořád něco ukazuje, či zkoumá, bere apod.. takže si užiju taky, ač mít asi raubíře, tak si s Kajinkou lebedím blahem hihi

Obrázek uživatele lilian

Renčo, to víš, jsem slepá, jestli jsem neměla brýle.. tak se není co divit.. za půl roku mi přibyla 0,5 dioptrie, což znamená, že co je dále ode mě, tak není tak ostré :#o: :s: A nejspíš jsem byla se sestrou (dvojčetem) s nikým jiným jsem poslední dobou nikam nechodila. :heart: Teda pokud to nebyla další maminka, tak to jsme šly z plaváníčka a potápěníčka.

Obrázek uživatele lilian

Děkujeme... jen s tím stěhováním to není zatím tak žhavé.. taťka nás tam pustí, až tam bude základní vybavení... pračka, lednička..apod... a rozpočet je malinkatý, takže to pár dnů potrvá :#o:
A vypadá to tak, že nám na mé narozeniny odjede na 3 měsíce ... detaily později.. kdo ví jak to dopadne, ale pokud se nám vrátí živý a zdravý, tak si v lednu vydechneme a bude vesele.

Obrázek uživatele paf

jéje...no my vyměnovali okna - s prckem, bylo to náročné, podruhé jdu do hotelu Smile

Obrázek uživatele lilian

No, jsem zvědavá, kdy to vypukne, termín je srpen, docela obecný, do poslední chvíle se řešily finance, zelená úspora a kdo ví co ještě, a závěr je Smile že tady nenavýší fond oprav.. juchůůů jen to asi potrvá dlouho, takový mrakodrap než zateplí..

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Nechtěné těhotenství

Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...

Ahojky všem snažilkám.... snažíme se o druhé miminko a začala jsem si měřit bazální teplotu. Když mám 36,1 je to normální teplota? není moc nízká?

Ahoj všichni tak jsem byla ve středu na odběru plodové vody. Zákrok mi dělal můj :*8*: v ordynaci.trvalo to jen několik minut a bylo po všem,pak jsem tam asi půl hodinky ležela a pustili mě domů,... samozřejmě jsem stoho měla strach, nakonec se to ale dá vydržet.Brali mi trochu víc vody než je bježné protože si 2 skumavky vyžádal pan doktor na infekčním,kůli tomu toxu.

Ahoj holky, je tu prosím někdo kdo kupuje kašičky babylove? Jste vy i děti spokojené? Já pořád kupuji sunarku nebo hipp, ale chtěla bych vyzkoušet i jiné značky. Díky za odpovědi

Ahoj maminky a tehulky,
chtela jsem se Vas zeptat jestli nektera nebydlite v Rakousku? Ja v Rakousku bydlim s manzelem a ted cekame mimi, jsem na konci pateho mesice a vubec nevim jak to tu chodi, takze bych byla moc rada, kdybych si mela skym o tom popovidat.
Dekuji za odpovedi

Zdravíme všechny včelky a včelátka. Dneska je našemu Kubíčkovi 5.měsíců. Neskutečně rychle to uteklo. A místo toho, aby dostal něco Kubík ke svým mininarozeninám, dostala jsem já. Včera po půl deváté usnul a spal až do 6,15.....neskutečný.A to se napapkal a spí dál. Takže jsem se po 5 měsících vyspala.

Maminky, bych se Vás zeptat:
1: Jak jste spokojené s výrobci příkrmů a které užíváte (HIPP atd.)
2: Nakupujete je přes internet? Kde prosím?

Začínáme doma s příkrmy za 14 dní a za každou radu co, kde, jak vám budu opravdu vděčná.
Děkuju: Pápá

Čas utíká jako voda a asi každá víte a znáte, že na internet je čím dál míň času.. a hlavně, v takovém počasí se moc doma nesedí Dance 4

krásné ráno Jednička ,

Maminky, chtěla bych prosím znát váš názor. Doma jsme mluvili o tom, že by jsme na podzim pořídili naší malé ohrádku. Dost se nám líbí tento tip....Máte doma takovou některá? Nebo jiná a jak jste spokojená? Je vůbec potřeba ji koupit?
Díky

Ahoj maminky.
Máte zkušenosti s tímto kočárkem?? Hrozně se mi líbí a splňuje mé požadavky.... až na to, že nemá nafukovací kolečka Sad Nevím, zda bych s ním tady u nás na vesnici byla spokojená. Nafukovací kola jsou nafukovací kola. Máme tu polní a i kamenité cesty....... Co myslíte??