Info o nás

29.09.2011

Ahoj holky,

tak se zas po delší době hlásíme, jak jsme na tom. Přibíráme myslím dobře, ve 2,5 měsících má malý 6 kg. Kolik přesně měří nevím, ale nosí velikost 68. K doktorce jdeme až ve 3 měsících na prohlídku a očkování, tak uvidíme, jak to bude zvládat. Je to velký svalovec, když někde leží, tak se zvedá, že by se chtěl posadit. Hlavu už taky drží, i když pást na břiše moc nechce. :00:
Jinak už se nám celkem upravuje papání a spaní. Přes den kojím po 2 - 3 hodinách, zhruba to vychází na 7 kojení denně a jedno pak v noci kolem 5. ráno. Spát chodí obě děťátka ve 21 hodin, takže těch 8 hodin v kuse už malý naspí. Začínám si pomalu i já připadat celkem vyspaně :c: Trávení už se nám po kapičkách zřejmě taky upravilo, protože teď kaká denně, tak aspoň ho nebolí bříško.
Já se cítím zdravotně taky v pohodě, tělo se zregenerovalo prakticky okamžitě, oproti prvnímu porodu. :sex: už je naprosto bez problémů :c: Až bude zas trochu času, tak se ozveme, zatím stíhám spíš jen číst vaše příspěvky. Tak všem přeju hodné a zdravé dětičky a užívejte krásného počasí venku :one:

Info o nás

:h: Ahoj :h: ,
u Tebe je to jak u nás přes kopírák :s: Malý má taky vel.68, k 6kg, hlavičku zvedá jen na mně - na bříšku neéé :€\€: a dávám ho spát kolem 19h a budí se mi kolem 2:30, tak jsem taky vyspalá :c: a s kojením to samé ;) :) Máš ho moc pěknýho, je to frája :one: .My jsme kapičky vysadili, protože tlačí už hezky a bolení neměl, ale dneska ho to nějak trápí, měla jsem hovězí vývar, tak asi ta zelenina :00: ,tak budu muset zase nasadit.Tak si užívej ratolestí a ať vám dopadne očkování v poho - my jdeme příští týden ve středu a už mám teď strach, minule měl teplůtku a rovnal se mi týden :r: Měj se krásně :a: :€s€:

Ahoj máš moc hezkého klučíčka. Hlavně hezky prospívejte. Já už se na toho svého také moc těším :-D

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka