Hurááá, židlička dorazila!

28.07.2010

Ahoj holky,
tak nám dnes konečně dorazila židlička a je super! Není sice nová, ale vypadá jako skoro :qu: Dá se sklopit pěkně jak ve vajíčku, protože Veru ještě nesedí. Hned jsme ji museli vyzkoušet s večerní kašičkou, tak snad se nám v ní bude líbit už pořád jako dnes. Jinak mně si moc nevšímejte, už půl roku spím max. 4 hodiny denně a dnes mě navíc bolí v krku a hlava, takže jsem ve formě :s: :s:

Hurááá, židlička dorazila!
Hurááá, židlička dorazila!
Hurááá, židlička dorazila!
Hurááá, židlička dorazila!
Hurááá, židlička dorazila!
Hurááá, židlička dorazila!
Hurááá, židlička dorazila!
Hurááá, židlička dorazila!
Hurááá, židlička dorazila!

Náhodou.. vypadáš dobře ale Verunka je nejkrásnější :///: Moc vám to sluší holčičky a židlička je moc pěkná :a:

ANDRI MOC VÁM TO HOLKY OBĚMA SLUŠÍ :€s€: .....MALÁ MÁ NÁDHERNÝ OČIČKA. ŽIDLIČKA SUPER A MATKO VŠECHNY JSME NÁDHERNÉ....JÁ O TOM PŘESVĚDČUJU KAŽDÉ RÁNO TU ZJEŽENOU PANÍ CO NA MĚ KOUKÁ PŘI ČIŠTĚNÍ ZUBŮ ZE ZRCADLA:s:

Hezká židlička a Verunce se v ní líbí, to je vidět :)
Nám dnes taky dorazila židlička,ale ještě jsme ji nezkoušeli, jen jsme do ní Verunku usadili jen tak na chvíli. Ale museli jsme se smát tomu připoutávání,manžel říkal,že to jsou kšíry jak na parašutistu :s:
Tak ať vám dobře slouží holky :a:

Moc hezké fotečky :ww: :hu: je vidět, že je malá v židličce moc spokojená :one: :girl: malá je roztomilá a tobě to sluší :one: :a:

Ahojík, tak vypadá to, že si malá pěkně lebedí... :one: Můžu se zeptat, co to máš za lahvičku a ten nádstavec na tom? Jinak malá je krásná, a mamince to taky sluší...neboj, nevyspání na tobě nejde vůbec poznat ;) :a:

In reply to by andrejiika

Aha, to jsem popravdě ještě neviděla.... Já mám totiž tommee tippee lahvičku-(vypadá jako ta, co máš v ruce, teda aspoň se mi zdá), kterou jsem si vůl nechala vnutit v lékárně a k tomu ještě 2 savičky náhradní...a nepoužila jsem to ještě ani jednou... Malý je plně kojený a když už jsem náhodou chtěla dát trochu čaje, tak to dostal stříkačkou... Tak jsem myslela že bych koupila ten nádstavec s lžičkou a aspoň na něco to měla...škoda... Tak ať se malé v židličce dál líbí... PA

Verunce jak to v židličce slušíííí :€p€: Andrejko to krmíte s tou lžičkou co je na flašce přímo od TT???? já ji mám taky ale furt teda zabalenou :€): papá se Verunce z toho hezky??? ten buldouš je super :\x:

In reply to by devilishlena

Ahojky Devil,
děkujeme za milou pochvalu :dance: my máme flaštičku na čajíky Tommee Tippee, ale myslím se lžičkou nevyrábí nebo nesehnala jsem.. toto je Nuby, ale jsem s ní spokojená, je kvalitní, silikonová a pěkně se dá mačkat, abych vymáčkla kašičku na lžičku! Tak šup, vybal a vyzkoušej! :k: Ani jsem si nevšimla, že čouhá kousek Huga :s: :s:

Sluší Vám to holky moc!! :) I přes to nevyspání. A židlička je super, kurnik, už je asi čas co? budu muset pomalu něco sehnat...

moc hezké!!!taky sem koukala v bazárku ale nechám si tu dřevěnou klasiku jen naší po natálce holt nemůžem mít všechno

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka