Huráá konečně umím dát příspěvek do Březňátek :-)

02.09.2009

No huráá!! Tak snad se mi už do Březňátek konečně podaří vložit příspěvek..Nechápu proč se to musí dělat jinak, než u vkládání příspěvků jinam, ale to je fuk. Zdravím vás holky!! :qu:

Tak koukám, některé už holky jsem viděla.....Možná opět můj příspěvěk nebude ukázán, ale za zkoušku nic nedám.
Tak já mám v kartě, že jsem 11 týdnu, ale termín mám dříve vypočten 17.3.
Uvidím 14.září, co pan doktor řekne. Je to mé první miminko, takže vše je prvně.

Gratuluji všem nastávajícím maminkám!

In reply to by MartinaB

Martino příspěvek se ukázal, ale pouze tady v tomto tématu. Pokud nevíš, jak dát příspěvek do Březňátek aby ho viděli všichni, tak mi napiš a poradím..Taky jsem na to po krkolomném několikadenním snažení přišla.holky tady mi poradily..Gratuluju k mimi :-)..Já jsem 11+5

Nic si z toho nedělej já dnes taky vkládala příspěvek asi 5 hod. a pak jsem zjistila, že je úplně někde jinde a vše musela dělat znova. :-D

AHOJEK...BYLA JSEM NA TOM ZCELA STEJNĚ..TAKÉ JSEM PÁTRALA CO A JAK...TAK TĚ TADY VÍTÁM, GRATULUJI. A KRÁSNÉ TĚHULKOVÁNÍ. :-)MOŇASEK :-)

In reply to by ZelaZuzu

Ahoj ZelaZuzu, vítám Tě. Já jsem dnes 11+5, takže jsme na tom na chlup stejně, i termín porodu máme stejný. Taky jsem podruhé těhotná a doufám, že to tentokrát vyjde. To je náhodička. Jo, mimochodem, taky jsem dlouho přemýšlela nad vložením přípěvku do Březňátek. Jdeš teď někd na ten první placený screening? Já jdu 8.9. a nemůžu se toho data dočkat a zároveň se hrozně bojím, aby bylo vše v pořádku, naposledy jsem byla u Dr. před více než 4 týdny...

In reply to by Niky

No já nevím nic o tom, že bych něco měla platit..Doktor mi nic neříkal, akorát to, že já jdu 11.9 a že mi bude dělat nějaký podrobnější screening, ale na svém UTZ a brát mi krev, tak nevím, asi si všechno dělá sám. Kámoška byla na nějakém speciálním UTZ ve Zlíně - jmenuje se OSKAR, brali jí i krev a prý je u tohoto spolehlivost nějak přes 90% že je mimi o.k. a tyky nic neplatila..Nevím, mám pocit, že co doktor a špitál to jiný vydřiduch a za co si někdo neúčtuje nic, za to si druhý řekne ..
Navíc já chodím na UTZ a na kontroly každých 14dní, tak je to asi fakt individuální. Ale těš se :-)..Min. týden jsem byla na UTZ v 10+5 a mimi ssebou háže jak o závod :-), je to nádhera a v autě jsem pak brečela, jak mě to dojalo :dance: .Niky a ty už jsi někdy těhotná byla? Pak určitě napiš, jak jsi dopadla u doktora, je tomiléé žemáme stejný termín, ale je možné, že se ti to po tomto UTZ ještě změní. Já už byla na UTZ 4x a pokaždé o pár dní jiný termín, akorát toho 20.3 už mi vyšlo 2x, tak asi tak to nějak bude..No to jsem se zas rozepsala..Tak zatím pa :girl:

In reply to by Puzzlinka

Termín 24.3. už mi taky vycházel :-). To jsem byla 7+6, ale asi je přesnější ten poslední, co mi vyšel 20.3. Ha, ale stejně si to mimi udělá asi co chce, termín se může od skutečnosti lišit +- 3týdny, ale Ryba nebo Beran by to mělo být určitě :-)..Jé, nevíš v jakém roce budou ty naše děťátka narozená dle čínského horoskopu?

In reply to by Puzzlinka

Jo, z toho mám taky obavy..Tvůj taťka je beran a já mám zase maminku ve znamení berana..mám ji ráda, ale je to prostě beran, takže mám taky obavy..Ale co už..I beran, hlavně ať je to zdravý beran :-)..Tak tygr jo? Tak to o něm musím něco nastudovat. Ty jsi v jakém znamení?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka