Hurá konečně v 10. měsících lezeme:-)

08.04.2010

Ahojky, tak se taky musim pochlubit s tim našim Kubíkem. V 10 měsících začal konečně lézt po kolenou :) Ke všemu si pořád kleká a má tendenci se posadit, ale musí se přidržovat ručičkama ;) Jak to měli vaše děti, když začali lézt?Malej to sice umí, ale upřednostňuje pořád plazení. Roku asi neutečeme, protože zatim si ještě nestoupá,protože nemá sílu se přitáhnout, ale snad všechno doženeme ;)

Hurá konečně v 10. měsících lezeme:-)
Hurá konečně v 10. měsících lezeme:-)

Ahoj, tak gratulujeme :qu: Naše Viktorka začla taky lozit před 14 dni (9,5m), ale před tím se ani neplazila, takže rovnou lezeme a teď si taky konečně začala klekat k něčemu a pokouší se posadit, ale ještě to nejde :s: Někomu to holt trvá dýl :s: Ale jsou to šikulky :a:

že všude šmedjdí a dela bordel.A maminka to musi ulkizet misto toho aby odpocivala.Ale zase je dobry ze kdyz neco chce tak si tam dojde sam... :qu:

:qu: super šikulka,to pak jde rychle jen musí na vše přijít,malje začal lozit v 7,5měs a ten den si i začal stoupat a oblízat :00:seděl už od 6měs sám, tak přejem at semalýmu hezky šmejdí po bytě :///: :one: :°O°: :°O°: Muj první syn nelezl vubec ten se jen plazil apak už chodil :///: :///:

http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=195155

tak nam je sedm a uz od sesteho mesice lezeme po kolinkach a krasne sedime.Ted si stoupa na nohy a co ho udrzi tak se pritahne a stoji a piští u toho aby to kazdej videl.Ale neboj malej je taky sikulka a do roka snad bude chodit.. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka